Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Bill Cosby - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Bill Cosby

Pamiętam ze swojego dzieciństwa telewizyjny program Bill Cosby Show i mimo, że nie pamiętam specjalnych szczegółów to w głowie mej siedzi to, że był to dobry program rozrywkowy. Pamiętam również tego Pana z filmu Tata Duch :) A tymczasem mogę Wam zaprezentować co Pan Bill Cosby zdziałał jako komik !


Skecz, kabaret - Bill Cosby - Dziadkowie

Czyż nie jest tak, że dziadkowie czyli babcia, dziadek niezwykle rozpieszczają swoich wnuków ? Zazwyczaj tak jest chociaż są i rodziny patologiczne, ale zostawmy w spokoju 460 baranów i osłów ;) Nie macie wrażenie - mając swoje dziecko, że Wasi rodzice dla wnucząt są kimś zupełnie innym ? Są wspaniali, wyrozumiali, mili, kochani, przesłodcy, a dla Was samych jako własnych dzieci wcale nie byli tacy idealni ? Z czego to wynika ? Może Wasze dzieci są grzeczniejsze, ładniejsze, weselesze ? A może Wasi rodzice są już w podeszłym wieku i chcąc dostać się do nieba starają się być dobrym do zrzygania :) ? Jaka jest Wasza teoria :) ? I co o tym sądzi czarnoskóry komik Bill Cosby ?!

Skecz, kabaret - Bill Cosby - Dentyści

Mało kto lubi chodzić do dentysty chociaż w obecnych czasach są takie narzędzia i środki znieczulające, że można często iść tam na luziku. Oczywiście nie zawsze - ostatnio pierwszy raz w życiu leczyłem zęba kanałowo i nie było to wspaniałe nie mówiąc już o wydanych 750 zł. Tak to bywa. Zobaczcie co w 1982 roku o dentystach sądził sam Bill Cosby !

Stat4u