Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Formacja Chatelet - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Formacja Chatelet

Założycielem, pomysłodawcą Formacji Chatelet jest Krzysztof Niedźwiedzki, a obecnie w skład ekipy wchodzą Panowie Adam Małczyk, Askaniusz Petynka, Adama Grzanka oraz Michał Pałubski. Charakterystyczną postacią jest nie jaki Bu-Ba czyli specyficzny homoseksualista...


Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Teleturniej

Ten skecz udowodni Wam, że z głupotą jeszcze nikt nie wygrał!

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Policjant i Pijany Kierowca (X Płocka Noc Kabaretowa 2016)

Bywa czasem tak, że człowiek jest lekko zawiany czy tam zmęczony czy tam nawet naje***y, ale trzeba wsiąść na jednoślad i pobieżyć np. do sklepu po winko czy też do pałacu po wielką flachę, która została po Olku. Byleby po drodze nie spotkać dzielnego Pana Policjanta!

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Scena damsko męska (XX Rybnicka Jesień Kabaretowa 2015 - Ryjek)

W relacjach damsko-męskich bywa różnie, raz cudownie i namiętnie, raz burzliwie i agresywnie. Zresztą sami wiecie, że baby często mają z gorem ;)

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Pierwsza Randka (VII Zielonogórska Noc Kabaretowa Kabaretobranie 2015)

Jeżeli chcecie zaciągnąć jakiś towar na warsztat, taką chorą antylopę lub nawet i zdrową łanię to musicie zaliczyć udaną pierwsza randkę, a jeżeli nie wiecie jak to zrobić to tutaj jest bardzo dobry instruktaż!

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Zakład Matrymonialny i RoboBaba (IX Płocka Noc Kabaretowa 2015)

Warto czasem poszukać dodatkowej babeczki na mieście, ale niekoniecznie pod latarnią. Można na przykład odwiedzić zakład, biuro matrymonialne, gdzie znaleźć można nawet RoboBabę!

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Wanda i Rydygier (Latający Klub 2 czyli Wieczór Kabaretowy)

Niegdyś Robert Góral Górski nie był godzien pomagać w procesji i nosić figurę świętego Rydygiera, ale okazało się, że ten grenadier waży 60 kg i chłop przepadł. A teraz okazuje się, że tego Rydygiera nawet Niemka Wanda nie chciała!

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet i goście - Konferencja prasowa Magdaleny Ogórek (Latający Klub 2 czyli Wieczór Kabaretowy)

Na wstępie musimy zaznaczyć, że ta strona zawiera pliki Kukiz. Kolejna ważna informacja mówi o tym, że Madzia Ogóreczek znana jako Magdalena Ogórek postanowiła zaprezentować wszystkim Polakom swój szczegółowy plan wyborczy, plan rządzenia Polską, kłamstwa których nie zrobi jak zostanie Prezydentem RP itd. Do tego wszystkiego potrzebna jest jednak interakcja więc Pani MadziusiuniuNiunia zorganizowała cudowną polityczną konferencję. Dobrze, że miała ze sobą LSD czy jak to tam się nazywa ta partia...

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Najmniejszy Kabareton Świata

Zobaczcie co też w ramach malusieńkiego kabaretuńka wyprawiają dziwolągi z Kabaretowej FormacYji Szatle!

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Reżyser

Kto z Was chciałbym po-reżyserować Bubę? Tego takiego blond chudego twardziela Michałka z Formacji Szatle? Biercie go!

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - 21 marca 2014 - Jasełka

Jasełka w wykonaniu wspaniałych kabaretów podczas Dzięki Bogu Już Weekend 21 marca 2014!

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - 7 marca 2014 - Reporterzy w Akcji część 3

Trzecia, ostatnia część dzielnych kabaretowych reporterów, którzy rozrabiali w pierwszym odcinku trzeciego sezonu Dzięki Bogu Już Weekend 2014 !

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - 7 marca 2014 - Reporterzy w Akcji część 2

Druga część Kabaretwych Reporterów W Akcji!

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - 7 marca 2014 - Reporterzy w Akcji

Zobaczcie Reporterów na tropie, na szlaku, w akcji podczas pierwszego odcinka nowego, trzeciego sezonu Dzięki Bogu Już Weekend!

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Dziecko

Kto chce mieć dziecko musi obejrzeć ten skeczyk !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Wspólny Pokój Biedronia i Buby (Dzięki Bogu Już Weekend)

Robert Biedroń jako zdrowy, hetereseksualny mężczyzna, samiec alfa zjawił się w pewnym hotelu celem spędzenia nocy. Niestety okazało się, że jedyną możliwością jest dzielenie pokoju z niejakim Bubą... wiecie - eBu eBa - tak jest piękniej !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Przemoc w rodzinie Hitlera (Dzięki Bogu Już Weekend)

Tak czasem bywa, że w niby to porządnej rodzinie dochodzi do zjawiska agresji, przemocy i haharstwa. Tak również było w rodzinie Adolfa Hitlera kiedy to wąsaty Adolfino wracał z wywiadówki od syna!

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet i Robert Biedroń - Jestem rasistą i segreguję śmieci na czarne i białe!

Jak przyznał Robert Biedroń w Dzięki Bogu Już Weekend jest on rasistą i nawet śmieci segreguje na lepsze i gorsze czyli na czarne i białe !

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - 11 października 2013 - zaprasza Formacja Chatelet - Tolerancja

Chłopaczyska z Formacji Chatelet zapraszają na Dzięki Bogu Już Weekend, a dokładnie odcinek z dnia 11 października 2013, w którym tematem przewodnim będzie tolerancja. Specjalnymi gości będą Ola Szwed oraz Robert Biedroń !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet i Kabaret Nowaki - Elita Jelit (Dzięki Bogu Już Weekend)

Lubicie idiotyczne teleturnieje, których w naszej polskiej telewizji jest od groma ? No to zapraszamy na kolejny świetny teleturniej, w którym udział wezmą ludzie związani z kuchnią i gotowaniem. Wyjdzie z tego oczywiście niezły kuchenny kabaret !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - English is Easy (Nowa Huta Gangsta)

Uczcie się angielskiego śpiewająco wraz z młodą Formacją Chatelet !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Wiadomości alternatywne (Dzięki Bogu Już Weekend)

Zobaczcie alternatywną wersję telewizyjnych wiadomości, wydarzeń, faktów, panoramy, teleexpresu czy jak to tam jeszcze nazwiemy w realizacji kabaretowej Formacji Chatelet. Istotne jest to, że na przykład Polmos podniesie stopy procentowe :)

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Dziadeczek Pan Józef i Anioł (VII Płocka Noc Kabaretowa 2013)

Dziadeczek w wykonaniu Michała Pałubskiego jest równie sympatyczny co Dziadunio Michała Paszczyka z Neo-nówki - polecamy :) ! P.S. A tu jeszcze pojawia się kabaretowy motyw anielski !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Teleturniej (VII Płocka Noc Kabaretowa 2013)

Teleturniej w wykonaniu kabaretowej Formacji Chatelet podczas Płockiej Nocy Kabaretowej 2013 !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Poligon Drawski 1975

Formacja Chatelet na poligonie wojskowym w Drawski Pomorskim !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Kamasutra

Uczcie się kamasutry, bo trza wiedzieć jakie w łóżku odpierniczać wygibasy !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Urząd Pracy

Przychodzi BuBa do Urzędu Pracy i od razu na dzień dobry się wcisnąl na chama, bo usłyszał dziurkę między proszę, a nie wchodzić. A jak Buba słyszy dziurkę to od razu wchodzi ! I tak oto mamy spór o to o kim jest Pszczółka Maja Zbysia Wodeckiego !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Wywiad, rozmowa z Kabareciarzami !

Zobaczcie wywiad, rozmowę z chłopakami z Formacji Chatelet !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Strażnicy Miejscy

Ostatnio natrafiam na co raz więcej skeczy związanych ze strażą miejską. Czy to efekt wzrostu ich popularności czy może co raz więcej ludzi robi se jaja ze straży wiejskiej ? Przepraszam - miejskiej. Skecz znany również jako Krakowski Porządek.

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Uniwersystet trzeciego wieku

Tak bywa, że nie tylko młodzi ludzie studiują, a na przykład pewien sympatyczny dziadeczek w wieku 86 lat rozpoczął studia na kierunku chirurgia plastyczna. Miał on pewien problem ponieważ lekarz zabronił mu pić, ale on musiał, bo inaczej trzęsły by mu się ręce. Ale to jeszcze pikuś, bo ów dziadeczek pod damskim prysznicem zorganizował pewien protest i wyszło na jaw, że ma ogromnego penisa. Skąd to wiadomo ? Jak zeznały studentki - podczas kąpieli pod prysznic wtargnął trójnóg !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Taksówka

Pewien gość po niezłej balandze zamówił taksówkę do domu, bo co będzie szedł jak tuman na nóżkach - jeszcze się wypierdzieli na ryja i na co mu to ? I tak oto zjawił się taksówkarz Stasiu, który z ów pijaczyną musiał się użerać. A ten oto imprezowiz nawiedził taksówkarza w rytmie Hitu Tomasza Niecika - Cztery Osiemnastki !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Tato nie jestem Pindzia !

Pewien chłopak postanowił przestać robić tup tup tup i wyznać swemu ojcu, że nie jeste gejem, że zmienił mu się pociąg i nie będzie dalej Pindzią, a poprawnym heteroseksualnym facetem ! Co z tego wyniknie ? Czy ojciec nawróci syna na drogę porządnego geja ? A może zrobi to jego matka Miriam ?

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Przemoc w rodzinie (Kabaretowe wakacje z duchami 2012)

Przemoc w rodzinie to straszne zjawisko powodujące, że cierpią na tym całe rodziny, dzieciątka, chomiki domowe i inne zwierzątka pełzająco raczkujące. A jeszcze gorzej kiedy to baba leje faceta albo jak kto woli żona bije męża.

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Droga do Nieba (Kabaretowe wakacje z duchami 2012)

Chcielibyście po śmierci pójść do nieba czy może wolecie trzymać sztamę z księciem ciemności ? Zobaczcie co na ten temat ma do powiedzenia Formacja Chatelet. A tak przy okazji jak sądzicie gdzie pójdzie po śmierci Donald Tusk ? Czy Tusk będzie aniołkiem ze skrzydełkami czy może Tusk będzie się smażyć w piekle ? A Jarek ? No i gdzie teraz jest Leszek ?

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Relacja z występu na Dniach Siewierza 2012

Relacja z występu Formacji Chatelet na Dniach Siewierza w 2012 roku !

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Pijany kierowca

Powszechnie wiadomo, że nie warto jeździć samochodem po pijaku. Moim zdaniem zbyt dużo ludzi podchodzi jednak do tego tak, że nie robi tego tylko dlatego, że może ich złapać policja i mogą stracić prawo jazdy. Uważam, że to jest bardzo złe, bo przede wszystkim nie powinno się takich rzeczy robić dlatego, że człowiek jadąć po pijoku może zabić siebie, pasażerów, innych kierowców i pieszych. Jest to jednak temat rzeka i szkoda dyskutować - od tego jest policja i co raz ostrzejrze przepisy dla pijanych kierowców. Po tym krótkim wywodzie czas na skecz kabaretowy dotyczący powyżej opisanej patalogicznej sytuacju społecznej - doskonale przedstawi nam to Formacja Chatelet.

Skecz, kabaret - Formacja Chatelet - Wojna plemników

W tym skeczu chłopaki z Chatelet prezentują Państwu praktycznie kurs dla... plemników. Jeden z nich pochodzi z jądra prawego, a drugi z lewego. Zastanawiasz się pewnie jaka jest różnica, czy któryś z nich jest lepszy, zdrowszy, szybszy ? Odpowiedź stoi przed Tobą otworem - zapraszamy.

Stat4u