Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Ireneusz Krosny - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Ireneusz Krosny

Chyba każdy zna Irka Krosnego - doskonałego polskiego mima, który swoje zdolności w perfekcyjny sposób wykorzystuje podczas swoich występów kabaretowych. Ta forma kabaretu jest dość specyficzna, ale naprawdę bardzo dobra, dzięki czemu jest występu Ireneusza Krosnego są świetną odskocznią od nazwijmy to standardowych skeczy.


Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - Psychoanalityk

Jeśli masz jakiś problem to zgłoś się do prawdziwego fachowca!

Skecz, kabaret - Irek Krosny - Bałkanica

Będzie, będzie się działo, że nawet Krosnemu będzie mało!

Skecz, kabaret - Irek Krosny - Historia Tańca

Prawdziwa, mimiczna historia tego jak taniec ewoluował od dawien dawna do dziś. To są kurna kocie ruchy, a nie agurola albo jakiś inny pieróg....

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - Wywiad na Olsztyńskim Festiwalu Parodii i Pastiszu (Parodiola 2013)

Wiedzieliście, że Ireneusz Korsny umie mówić ? Tak to prawda :)! Tak więc szybciutko włączajcie ten materiał, bo naprawdę tutaj Irek Krosny mówi, a wręcz godo ! No to papatki, rozpinajcie gatki i z uśmiechem radosnym oglądajcie wywiad z Irkiem Krosnym ! Taki ze mnie poeta, wieszcz, rymowanek !

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - Szermierka

Irek Krosny jako nieustraszony szermierz, ktĂłremu niestraszna Ĺźadna dzida...czy tam szpada ewentualnie szpadel !

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - Lot w Kosmos (VII Płocka Noc Kabaretowa 2013)

Jeżeli lecieć w kosmos to tylko z cycatą blondynką, Jarciem Kaczorkiem lub... Irciem Krosnym ! Ciekawe czy nas podroży chociaż raz by się do nas odezwał czy tylko stroił śmieszne miny i fikuśne gesty ?

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - Robot (Sopocka Noc Kabaretowa 2013)

Robot w wykonaniu Irka Krosnego !

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - Ona tańczy dla mnie (Sopocka Noc Kabaretowa 2013)

Irek Krosny zahuloł na Festiwalu Top Trendy 2013 pokazując wszystkim jak wywija densiorka w rytm hiciorka Ona Tańczy Dla Mnie Radzia Liszowskiego, który założył zespół, którego nazwa określa czas, w którym wszyscy się opierdzielają, piją i balują. Chodzi oczywiście o zespół Weekend !

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - Ona tańczy dla mnie (VII Płocka Noc Kabaretowa 2013)

Irek Krosny i Ona Tańczy Dla Mnie Weekendu podczas 7 Płockiej Nocy Kabaretowej z dnia 3 maja 2013 !

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - KrĂłlewna i Rycerz

Ireczek Krosneczek w podwójnej rolce Rycerzuńka i Królewienki !

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - U dentysty

Irek Krosny i Dentysta Sadysta !

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - Prolog

Pewnie znaczna część z Was zastanawia się co to tak do końca jest ten Prolog ? Zrobiłem więc specjalnie dla Was tytanową pracę i zalukałem do Wikipedyjki ! I tak oto ów encyklopedyja mówi nam, że prolog to: wstępna, wyodrębniona część utworu dramatycznego lub narracyjnego, zawierająca relację o faktach poprzedzających zawiązanie akcji; prologiem nazywa się też autorski komentarz poprzedzający utwór. I teraz dzięki mnie jesteście mądrzejsci i bogatsi w nową wiedzę - ta dam !

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - Chirurg

Ireneusz Krosny w skeczu, występie zatytułowanym Chirurg ! Czy będzie on równie dobry jak Dr House ? A może da czadu jak Dr Quinn ? A może jego idolem jest Dr Oetker ?

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - Występ w Teatrze Małym w Tychach

Nieznany skecz Irka Krosnego zagrany w Teatrze Małym w Tychach. Jak myślicie czy Ireneusz po występie nażłopał się piwa tyskiego ?

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - Najwięcej Witamy Mają Polskie Dziewcczyny (XIV Mazurska Noc Kabaretowa 2012)

Występ Irka Krosnego, w którym do utworu Andrzeja Rosiewicza robi swoje fiki miki riku tiku czyli różne gimnastyczno akrobatyczne dziwne zachowania twarzą jak i całym ciałem, a wszystkoto podczas 14 Mazurskiej Nocy Kabaretowej 2012.

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - MasaĹźysta (XIV Mazurska Noc Kabaretowa 2012)

Występ znakomitego mima czyli Irka Krosnego podczas 14 Mazurskiej Nocy Kabaretowej 2012. Po oglądnięciu tego skeczu napewno może się nasunąc na myśl przysłowie Szewc Bez Butów Chodzi.

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - CĂłrka Rybaka (Kabaretobranie w Zielonej GĂłrze 2011)

Kolejny występ Irka Krosnego na Trzecim Zielonogórskim Kabaretobraniu Zielona Góra 2011, które odbyło się pod hasłem Zielonogórski Fundusz Śmiechu 2011. Krosny przedstawił swoimi magicznymi gestami treść piosenka Córko Rybaka z repertuaru zespołu Wały Jagielońskie, w którym śpiewa znany Państwu zapewne Rudi Schuberth.

Skecz, kabaret - Ireneusz Krosny - Hamburger oraz Malarz i Portret (Kabaretobranie w Zielonej GĂłrze 2011)

Podczas Trzeciego Zielonogórskiego Kabaretobrania w Zielonej Górze 2011, która odbyła się pod hasłem Zielonogórski Fundusz Śmiechu 2011 wystąpił znany i lubiany Irek Krosny, który rzecz jasna publiczności nie zawiódł.

Stat4u