Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Jacek Ziobro - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Jacek Ziobro

Jacek Ziobro to taki szalony blondyn na naszej rodzimej polskiej scenie kabaretowej oraz stand-upowej. Doskonale radzi on sobie zarówno w monologach, skeczach jak i piosenkach kabaretowych. Jeżeli zastanawiasz się czy jest on spokrewniony z PiSowskim gwiazdorem Zbigniewem Ziobro to niestety tego nie wiem, ale jestem niemal pewien, że to niemożliwe. Chociaż kto wie - może Jacek też kiedyś kąpał się z laptopem.


Skecz, kabaret - Jacek Ziobro - Ojciec Optymista

Pewien ojciec postanowił namówić swojego syna na poślubienie pewnej Krystynki, która w myśl ojca była przepiękna, a tak naprawdę była niezłym bazylem, pasztetem i paździerzem. Skąd więc takie uwielbienie ojca, dlaczego chciał byś teściem bazyliszka ? Odpowiedź jest bardzo prosta - otóż ów Krysynka miałą kasiorę !

Skecz, kabaret - Jacek Ziobro - Franek Kimono 20 lat później (XI Mazurska Noc Kabaretowa 2009)

Kojarzycie postać Franka Kimono, który został wspaniale niegdyś przedstawiony przez Piotra Fronczewskiego ? Bo właśnie Piotr Fronczewski to Franio Kimonko, który jest skrzyżowaniem macza z wikidajłem, a co najlepsze ten super bohater po latach nieobecności postanowił wrócić na szczyty i wygryźć samego Marka Kondrata, który mega lody kręci z bogatym Holendrem. Marek Kondrat musi czuć się zaniepokojony tym faktem, wszyscy mistrzowie drżą, bo Franek Kimono Wraca !

Skecz, kabaret - Jacek Ziobro - Sex Grom

Kabaretowa piosenka w wykonaniu Jacka Ziobro oparta na utworze Sex Bomb jaką niegdyś prezentował Tom Jones. Jak Wam się podoba taka nasza rodzima, kabaretowa wersja tejże pieśni ? Tylko nie mówcie, że wolicie Koko Spoko Piłka Leci Hen Wysoko :)

Stat4u