Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Japońskie teleturnieje - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Japońskie teleturnieje

Jeżeli uważasz, że widziałeś już wszystko co zryte, dziwne, nienormalne to zapewne jesteś Polakiem i wiesz jak działa ZUS albo OFE. Wiedz jednak, że są na świecie miejsca gdzie dzieją się dziwy niesłychane, a jednym z nich jest Japonia, która produkuje niesłychane teleturnieje - to jest po prostu masakra.


Skecz, kabaret - Japoński teleturniej - Okrągła bieżnia

Kolejny znakomity teleturniej w wykonaniu Japończyków :)

Skecz, kabaret - Japoński teleturniej - Obieranie banana odbytem

Każdy człowie lubi różne warzywa czy owoce. Wydaje się, że banan jest takim owocem, który jest uwielbiany przez wszystkich. Warto pamiętać, że przy jego jedzeniu trzeba niby to urwać końcówki, bo tam siedzą podobno jakieś bakterie, beboki, Jarek K., Antoni M. itd. Ale przed tym wszystkim trzeba banana obrać. A jak lepiej obrać banana niż własnym tyłkiem ?

Skecz, kabaret - Nagłe wyrzucanie ludzi na golasa na stok narciarski

Pomyśl sobie, że wybierasz się do SPA, sauny czy innego relaksującego miejsca, siadasz sobie na wygodnym foteliku, zaczynasz się odprężać i nagle... fotel robi kopyrtka lub obraca się i zaczyna jechać, a Ty lądujesz praktycznie na golasa na... stoku narciarskim, na śniegu !

Skecz, kabaret - Podkręcanie beczek aby dotarły do celu lub w coś trafiły

Potrafiłbyś tak sprytnie podkręcić zwyczajną beczkę aby ta oto beczuszka trafiła w odpowiednie miejsce, pokonała odpowiednią zaplanowaną, wyznaczoną trasę ? Japońce potrafią i wcale nie chodzi o te pijackie beczuszki z szyi bernardynów.

Skecz, kabaret - Ochydny Japoński teleturniej - przekazywanie z ust do ust

Teleturniej ów polega na przekazywaniu pewnych elementów z ust do ust uczestników - ciężko to opisać - to trzeba zobaczyć i samemu dowiedzieć się o jakich elementach mowa.

Skecz, kabaret - Japońska gra - show znajomych

Kolena odsłona Japońskiego teleturnieju, w którym spotyka się grupa znajomych, a być może i przyjaciół, którzy jak można się domyślać robią rzeczy popieprzone.

Skecz, kabaret - Japoński teleturniej - Zbliżanie dupy do twarzy uczestnika

Jak wiadomo Japońskie teleturnieje są popierdzielone totalnie, ale wśród nich można wyróżnić elitarną śmietnkę w zakresie zrycia bereta i nie warto tego oglądać do kotleta. Oto jeden z takich teleturnieji, których tytuł zapewne sam mówi za siebie, ale po prostu musisz to zobaczyć - tylko potem nie przychodz do mnie po pieniądze na psychiatrę albo dodatkowy kaftan.

Skecz, kabaret - Japoński teleturniej - Śliskie schody

Kolejny masakryczny teleturniej made in Japan, w którym uczestniczy muszą dostać się na sam szczyt... nie nie Mount Everesta lecz... schodów. Niby nic, ale schody te są niezwykle śliskie, dzięki czemu całość jest straszliwie głupia i jednocześnie mega zabawna.

Skecz, kabaret - Kompilacja Japońskich teleturniejów - tory z przeszkodami

Kompilacja scen, wpadek z Japońskich teleturnieji czy też teleturniejów z przeszkodami i innych utrzymanych w podobnym klimacie.

Skecz, kabaret - Teleturniej z gołymi babami

Jeden ze sławiennych Japońskich teleturniejów, których racjonalność, sens, zasady czy też chociażby lekka inteligencja zwyczajnie nie istnieją. Ale za to zabawy i śmiechu jest co niemiara !

Stat4u