Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Czesuaf - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Kabaret Czesuaf

Jest taki jeden Czesław co śpiewa, był też Czesław Niemen, który de fakto też śpiewał (i to jak!) albo Czesław Miłosz, który pisał i pisał lub zielony zombiee czyli Czesio z Włatców Móch. Alest też pewna grupa kabaretowa o nazwie Czesuaf, której skecze można znaleźć właśnie tutaj.


Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Bo to był Buc! On ma Krus! (Alice Merton - No Roots Cover) (Ryjek 2018)

Chciała laseczka poznać fajnego mena, ale same chamy, buce... dobrze, że w końcu wzięła udział w programie Rolnik Szuka Żony i załapała się na Krus i Siano!

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Komisariat

Nadejszłą chwila, w której pewien policjant dowiedział się, że burdel w pracy jest gorszy niż praca w burdelu.... w końcu Pan Sierżant wie co mówi, a Posterunkowy musi słuchać.... bo z papierami trzeba jak z kochanką w łóżku, powolutku, skrupulatnie... żeby kochanka Pana Sierżanta była zadowolona i niczego nie pominąć. Tak więc niczym się nie przejmujcie, a w razie czego wyślemy radiowóz! P.S. A na komendzie jest jak na wycieczce do lasu - wszędzie grzyb!

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Debata

Debata to ważna rzecz, bo trzeba rozmawiać. Nawet ze świniami przy korycie.

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Tego juĹź za wiele (Ryjek 2014)

Przychodzi taki moment, w którym każda cierpliwość się kończy i jest już pewnych spraw stanowczo za wiele!

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Tym Ĺťyje Kraj (Ryjek 2014)

Jesteście ciekawy czym będzie żyła Polska w 2015 roku? Nie domyślacie się, naprawdę nie wiecie, nie macie pomysłu? Powiem Wam tyle, że poza spektakularnym show w wykonaniu Psa z kuchni i Tomasza D. będą również inne zacne wydarzenia w naszej szanownej, zielonej ojczyźnie. Co to dokładnie będzie? Na to czym żyje Polska odpowie Wam Kabaret Czesław czy właściwie Czesuaf!

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Konferencja Prasowa (Ryjek 2014)

Jeden z najlepszych skeczy Ryjka 2014 czyli Cześki, Czesławy, Czesuafy i prasowa konferencja 2014!

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Ryjek 2014 - Bądzcie Gotowi!

Zobaczcie Making Off kabaretu Czesuaf przed Ryjkiem 2014!

Skecz, kabaret - DuĹźy Ryjek 2014 - podsumowanie dnia pierwszego przez Czesuafa

Rozmowa z chłopakami z Kabaretu Czesuaf, którzy podsumowują 1-szy dzień Dużego Ryjka 2014!

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Tydzień Bez Facebooka (Ryjek 2013)

Zobaczcie jak może wyglądać Życie Bez Facebooka i czy w ogóle taka sytuacja jest możliwa, czy dałoby się tak żyć, czy gimby w ogóle znajo taką sytuację i co sie co sie co sie stało, nie będzie wszystkiego.

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Suchar z Dziesięciu

Poznajcie teleturniej "Suchar z Dziesięciu", w którym zwycięzcą zostaje uczestnik z najgorszym poczuciem humoru!

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Reportaż (Dzięki Bogu Już Weekend 21 marca 2014)

Program informacyjny "Co jest?!" nie boi się tych trudnych, wręcz najtrudniejszych pytań! Nie to co w telewizyji gdzie wiecznie nas ogłupiać chcą debilnymi programami jak ten gdzie pseudo gwiazdy przetransformują się w inne gwiazdy i pierdzielą coś na scenie. Do tego masa paradokumentów, które są parasprawne, paradebilne, paraidiotyczne ehh masakra...

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Schronisko dla porzuconych meżów (Dzięki Bogu Już Weekend 21 marca 2014)

Ciężki jest los męża, faceta, ojca, kochanka, wybranka i wszelkiego innego człeka do ruchanka... czy jakoś tak. Na szczęście są tak znakomite wynalazki jak schronisko dla faceta, schronisko dla męża. Myślicie, że to abstrakcja, coś niemożliwego? Nic bardziej mylnego, grubo się mylicie drogie misie... zresztą zobaczcie sami!

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Mnożyć czy Dzielić (RYJEK 2013)

Wolicie mnożyć czy dzielić ? Zobaczcie co na Ryjku o tym sądził Czesiek czyli Kabaret Czesuaf !

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Dziady (18 Rybnicka Jesień Kabaretowa 2013)

Kto nie czytał Dziadów ? Albo kto musi przeczytać Dziady ? No to zobaczcie sobie kabaretowe streszczenie Dziadów w wykonaniu Cześkowego KabaretQ !

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf i Jerzy Kryszak - PorodĂłwka (PostrzyĹźyny Jerzego Kryszaka 2013)

Kabaret Czesuaf był jedną z gwiazd na Postrzyżynkach Jureczka Kryszaczka - zobaczcie sami jak Kryszak został dziadkiem !

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Brudne Sprawy

Kabaret Czesuaf przygotował znakomitą parodię polsatowskiego paradokumentu "Brudne Sprawy" w odniesieniu do wydarzeń z życia Kościoła Katolickiego. Czy chcecie poznać prawdę o życiu Marcina Lutra ? Jak zrodził się fenomen Marcina Lutra Kinga ? Czy zgadzacie się, że papież szkodził, a i nieraz pewnie dalej szkodzi ludziom i kościołowi ? A wiecie, że papież na kazaniu powiedział, że delfin to ryba ? No dobra zostawmy wątki poboczne i skupmy się na prawdziwej reformacji i obnażeniu grzechów i kłamstw papieża.

Skecz, kabaret -  Kabaret Czesuaf - Słoik, który zmienił wszystko czyli cała prawda o Smoleńsku (Ryjek 2013)

Słoik, który zmienił wszystko to kategoria z Ryjka 2013 czyli Rybnickiej Jesieni Kabaretowej, w której Kabaret Czesuaf postanowił odnieść się do Antka Macierewicza i całej sprawy Smoleńskiej. A wszystko to działo się pod szyldem nowego kanału Discovery w Polsce! Czy teraz już nie macie wątpliwość jaka jest prawda o Smoleńsku ?!

Wystąpili: Maciej Morze, Tomasz Nowaczyk, Wojtek Kowalczyk, Adrianna Biernacka, Andrzej, "Andy" Piątek, Przemek Dzięgiel
Zdjęcia: Jerzy Przybek, Błażej Kujawa
Dźwięk i montaż: Przemek Dzięgiel
Grafika: Robert Kędzierski
Lektor: Przemek Dzięgiel
Produkcja: Kabaret Czesuaf 2013

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Stancja za sex

Pewien student poszukiwał stancji czyli mieszkania i w końcu trafił na całkiem niezłe mieszkanko i to blisko uczelni. Okazało się jednak, że właściciel nie chciał za wynajem pieniędzy lecz oczekiwał wynagrodzenia w naturze. Krótko mówiąc student mógł wynająć to mieszkanie za cotygodniowy seks.

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Mistrzostwa w Narzekaniu

Polak potrafi.... narzekać :) Coś w tym niestety jest, bo obok na prawdę fanstatycznych ludzi, cudownych Polaków żyje wielu, którzy tylko narzekają, jęczą, zrzędzą itd. zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Niektórzy już tacy sa, a innym po prostu tak życie niszczy kochane polskie Państwo czyli władze, urzędasy, nieroby i złodzieje.

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Wsparcie Fundacji Herosi

Jak głosi opis na JuTuBQ: Kabaret Czesuaf zachęca do przekazania 1 procenta podatku na wyposażenie w sprzęt medyczny nowo budowanej sali operacyjnej dla Kliniki Onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Pieniądze zbiera Fundacja Herosi. Więcej na http://www.herosi.eu !

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Imieniny Cześka 2013 (9 Maja Poznań)

9 Maja 2013 w Poznaniu na Scenie na piętrze na ulicy Masztalarskiej 8 swoje imieny będzie obchodzić kabaret Czesuaf, a gościem tejże imprezki będzie kabaret Limo !

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Ja Panu nie przerywałem czyli Pan tu nie stał (Dzięki Bogu już weekend)

Cała prawda o polityce :-) A czy Wasz dzień był dobry ? Zobaczcie całą prawdę o politycznej mowie nienawiści w Państwie Polskim.

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Hydraulik (33 Lidzbardzkie Wieczory Humoru i Satyry 2012)

Piosenka o słynnych polskich Hydraulikach w wykonaniu kabaretu Czesuaf !

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Opiekunka do dziecka

Z opiekunkami do dzieci bywa różnie - sami Państwo wiecie jak to czasem w telewizji czy Internecie można dowiedzieć się jak to opiekunka usypiała dziecko nad gazem czy też traktowała maluszka bardzo źle. Dla takich zwyrodniałych osobników powinni wrócić do palenia na stosie - no bo jak można krzywdzić maleńką, bezbronną istotę, która pragnie miłości i ufa światu bezgranicznie ?

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Pielgrzymka

A Ty chodzisz na pielgrzymki ? Wspierasz Tadeusuniuniu Rydzyniuniua ?

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Zastępstwo z księdzem

W pewnej szkole wszyscy nauczyciele się rozchorowali, wyginęli albo mieli kaca - są różne wersje i wobec tego jedynym dostępnym pedagogiem był ksiądz - katecheta. Na jego ręce oddano więc obowiązek przeprowadzenia wszystkich lekcji ze wszystkich przedmiotów z czego bardzo ucieszyli się uczniowie, którzy założyli, że będzie niezły lajcik. Jak się jednak okazało z tego księdza to był niezły edukacyjny terrorysta !

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Nowy Rok

Piosenka kabaretu Czesuaf będąca parodią utworu Nowyj God rosyjskiego boysbandu Steklovata, a wszystko to jako noworoczne życzenia kabaretowe !

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf i Andrzej Andy Piątek - Horoskop

Wierzycie w horoskopy ? Zresztą kogo to obchodzi - mamy 15 grudnia 2012 więc już niebawem ziści się to co mówili Majowie - 21 grudnia 2012 świat pierdyknie na amen ! A gdyby jednak nie to wpadnijcie 22 grudnia na skeczyki !

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Pechowy kierowca

Jak wiadomo polskie drogi są wyśmienite, każdy kraj nam ich zazdrości łącznie ze Szwajcarią w odniesieniu do dziur w ich słynnych serach ! Do tego na Euro 2012 Polska wybudowała dużo więcej autostrad niż było planowane i to jest wspaniałe ! Do tego rozwiązaliśmy sprawę Smoleńską, Macierewicz został prezydentem, a Jarek pierwszą damą. Radujcie się więc cudownym grajdołem i obejrzyjcie skeczyk o kierowcy, który tymi naszymi extra jezdniami sobie podróżuje !

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf i Andrzej Andy Piątek - Sonda uliczna

Kabaret Czesuaf oraz Andy Andrzej Piątek nagrali ów materiał prezentujący Sondę Uliczną na różne tematy jak np. chrześcijaństwo, chodzenie do kościoła czy też homoseksualizm zwany również gejostwem czy pedałowaniem. Zdjęcia wykonał Jerzy Przybek, a montaż i dźwięk Przemek Dzięgiel.

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Parodia programu Mam Talent

Niektóre programy telewizyjne są tak debilne i idiotyczne, że nawet nie trzeba ich parodiować. Ale są przecież takie, które mimo pewnego prostactwa są po prostu interesujące, wciągające i ciekawe. Nie ma jednak co wchodzić w dyskusje co jest ambitne, a co beznacziejne - po prostu obejrzyjmy razem parodię programu "Mam Talent" w wykonaniu kabaretu Czesuaf.

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Dziad borowy i ekologiczny

Bardzo nieładnie jest wyrzucać śmieci do lasu bądź w jakiekolwiek inne nazwijmy to przyrodnicze miejsce. Ludzie, którzy takie rzeczy robią muszą mieć naprawdę coś nie tak z głową albo chęć oszczędzania wyżarła im mózgi. No cóż są mordercy, gwałciciele więc są i tacy śmieciarze. Wobec tego przydałby się jakiś strażnik tego lasu, który chroniłby przyrodę przed takowymi zachowaniami. Jak pokazuje kabaret Czesuaf ktoś taki już istnieje i funkcjonuje - zobaczcie sami. Skecz naprawdę bardzo bardzo dobry !

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Ekolodzy

Ten oto skeczunio zaczyna się od scenki, w której pacjent dowiaduje się z ust lekarza oczywiście iż ma w sobie tasiemca i wypadałoby zalać robaka. Możnaby rzecz - co to ma do licha wspólnego z ekologią ? Zobaczcie więc sami...

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - PowĂłdĹş

Muszę powiedzieć szczerze, że znam ludzi, którym twórczość satyryczna kabaretu Czesuaf nie przypda do gustu. Oczywiście każdy ma prawo coś lubieć bądź nie. W moim przypadku jest tak, że nie wszystko co Czesław prezentuje mnie bawi, ale generalnie tak jest z każdym składem kabaretowym bądź stand up-erem. Ten skecz jest jednym z tych z repertuaru Czesuaf-a, który podoba mi się bardzo i z czystym sumieniem gorąco zachęcam do jego obejrzenia.

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Kocham, nie biję (Kabaretowy Klub Dwójki)

Przemoc w rodzinie to rzecz straszliwa i zdecydowanie należy rozpowszechniać i nagłaśniać wszelkie akcje potempiające przemoc rodzinną. Nie może być przecież tak, że żona bije męża, siostra bije brata, ojciec bije syna, a szwagier wali konia.

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Operator Koparki

Z tego skeczu dowiemy się jakie trzeba spełnić wymagania aby dostać się na posadę operatora koparki i dlaczego nie można do tego fachu mieć wyższego wykształcenia. Jak widać w obecnych czasach aby robić karierę trzeba być po podstawówce, a nie jakieś inżyniery, magistry i inne pieruny !

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Terapia

Myślę, że niejednemu z Was przydałaby się terapia i to poważna. Tyle przy tym spotkaniu mam Wam, Tobie do powiedzenia.

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Wróşbita Wojciech

Kojarzycie postać Wróżbity Wojtka ? Niektórzy nazywają go również Wojtek ściemniacz jakich mało, ale w to nie wchodźmy, bo każdy ma swoje zdanie, a ponadto ostatnio nasze władze ostro molestują naszą wolność słowa w Internecie.

Skecz, kabaret - Kabaret Czesuaf - Ściąganie długu

Jak wiadomo długi trzeba spłacać, bo jeżeli nie to trafimy do sądu albo odwiedzi nas kilku panów z zamiarem zrobienia nam krzywdy. C tu dużo gadać - doskonale przedstawi to Wam kabaret Czesuaf.

Stat4u