Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Dosko - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Kabaret Dosko

Któż nie zna mega hitu w wykonaniu Jacka Łaszczoka czyli Stachursky'ego, w którym śpiewa "My królowie mety, zryjemy berety.... I dosko się czuję, I wszystko kapuję, I na lekkiej fazie, Wciąż trybię i jarzę...". No cóż nie każdy może rozumieć takie pieśni, ale zryty beret jest ok. Czy kabaret Dosko właśnie z tego utworu zapożyczył sobie nazwę i również ma zryty beret ? Można się o tym przekonać oglądając ich skecze w tym dziale.


Skecz, kabaret - Kabaret Dosko - Mafia

Inna wersja skeczu zatytułowanego Mafia w wykonaniu kabaretu Dosko. Nic dodać nic ująć.

Skecz, kabaret - Kabaret Dosko - Imieniny (Kabaret Moralnego Niepokoju)

Kabaret Dosko w tym oto występie zaprezentował skecz z repertuaru Kabaretu Moralnego Niepokoju zatytułowany "imieniny". Skecz ten to oczywiście spotkanie Romka i Gwidona, którzy z okazji imienin jednego z nich urządzili sobie mega wypaśną balangę.

Skecz, kabaret - Kabaret Dosko - Mafia (Piknik Edukacyjno Ekologiczny)

Kurde gangsterzy i mafiosi / mafiozi na pikniku edukacyjnym ? I to jeszcze kurdna edukacyjnym w połączeniu z ekologicznym ? Nie no to musiała być egzekucja....

Skecz, kabaret - Kabaret Dosko - Eko Dżin (Piknik Edukacyjno Ekologiczny)

Członkowie Doska pojawili się na Pikniku Edukacyjno Ekologicznym aby zaprezentwać swoją twórczość kabaretową. Jednym ze skeczy był Eko Dżin i jak myślicie skąd wyskoczył ?

Stat4u