Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Elita - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Kabaret Elita

Elita to kabaret założony w 1969 roku przez Tadeusza Drozdę, Jana Kaczmarka, Jerzego Skoczylasa oraz Romana Gerczaka. Po pewnym czasie nastąpiły zamieszania w składzie, do którego doszli Stanisław Szelc, Włodzimierz Plaskota oraz Leszek Niedzielski, ale odeszli Gerczak i Drozda. A tak poza informacjami z wikipedii to dodam od siebie, że może i jest to kabaret trochę starszego pokolenia przez co nie wszystkie ich skecze mi się podobają, ale po pierwsze są różne gusta kabaretowe, a po drugie mają i takie, które trafiają we współczesne poczucie humoru.


Skecz, kabaret - Kabaret Elita - Centrum Edukacyjno Kongresowe w Gliwicach

25-tego Lutego 2011 roku w miejscowości Gliwice zjawił się kabaret Elita, który pokazał.... to i owo ;)

Skecz, kabaret - Kabaret Elita - Opole 1987

Cofnijmy się niemalże 30 lat wstecz (pisząc ten opis mamy rok 2016), co pozwoli nam obejrzeć występ niegdyś bardzo popularnego kabaretu Elita na festiwalu opolskim 1987!

Skecz, kabaret - Kabaret Elita - Nie odlecimy do ciepłych krajów

Zobaczcie młodych członków kabaretu Elita - istnym słowem młody kabaret elita!

Skecz, kabaret - Kabaret Elita - Figlarne wiersze Andrzeja Waligórskiego (Tylko Dla Dorosłych 31 maja 2013)

Panowie z kabaretu Elita dobrze znają Andrzeja Waligórskiego, który był człowiekiem piekielnie inteligentnym, które pisywał również teksty figlarne czyli zwyczajne świństwa. Zobaczcie sami jaka np. była prawda o czerwonym kapturku, królewnie śnieżce czy Jasiu, Małgosi i babie Jadze - nie mylić z Panią Pawłowską.

Skecz, kabaret - Kabaret Elita - Ale Jaja

Skecz jak nazwa sugeruje powinien albo wywołać u nas paniczny ataka śmiechu albo dotyczyć wielkich genitalni. Jak sądzicie, który trop jest prawdziwy ?

Skecz, kabaret - Kabaret Elita - Ochroniarze

Rozmowa dwóch ochroniarzy w wykonaniu kabaretu Elita.

Stat4u