Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Hlynur - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Kabaret Hlynur

Kolejny kabaret w naszej kolekcji to kabaret Hlynur, który podobnie jak np. Weźrzesz nie jest jeszcze popularny w sensie telewizyjnym, komercyjnym jeśli można tak powiedzieć o środowisku kabaretowym, ale jest na doskonałej drodze, aby stać się czołówką polskiej sceny satyryczno rozrywkowej.


Skecz, kabaret - Kabaret Hlynur - Teleturniej dla matołów

Teleturnieje niby to nie są dla idiotów, ale patrząc na niektóre programy rozrywkowej, teleturnieje, seriale itd. co raz bardziej ma się wrażenie, że to wszystko jest dla matołów. Tylko dlaczego tak jest ? Albo telewizja ma widza za głupka, albo faktycznie większość widzów to debile albo ludzie lubią się rozerwać, oderwać od polskiej, gównianej rzeczywistości poprzez oglądanie dziadostwa w telewizji.

Skecz, kabaret - Kabaret Hlynur - Romans Skandynawski

Romans Skandynawski w wykonaniu kabaretu Hlynur !

Skecz, kabaret - Kabaret Hlynur - Wspomnienia kabareciarzy

Kolejny materiał wideo z cyklu wspomnień kabareciarzy - tym razem kabaret Hlynur !

Skecz, kabaret - Kabaret Hlynur - Teleturniej Matoły

Muszę Wam powiedzieć, że być może na ten dzień (5 lutego 2012) kabaret Hlynur nie jest jeszcze w tzw. telewizyjnej czołówce polskiej sceny kabaretowej, ale za to ten oto skecz powinien każdego upewnić w przekonaniu, że niebawem będzie to jeden z najlepszych składów kabaretowych w Polsce.

Skecz, kabaret - Kabaret Hlynur - Matoły (Kabaretobranie w Zielonej Górze 2011)

Występ Hlynurowców na Trzecim Zielonogórskim Kabaretonie 2011 znanym również jako Zielonogórski Fundusz Śmiechu. Skecz o nazwie Matoły musi być ciekawy i... tak też jest - zapraszamy !

Stat4u