Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Klika - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Kabaret Klika

Jak głosi strona artystów: Kabaret autorów KLIKA powstał w 1975 roku. Jak większość polskich kabaretów swoją działalność rozpoczynał w tzw. ruchu studenckim. W przypadku kabaretu KLIKA był to klub BEANUS 70 przy Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Przez pierwsze trzy lata KLIKA pozostawała kabaretem studenckim. W tym czasie wygrali wszystkie festiwale, nie tylko studenckie, z festiwalem FAMA 77 włącznie. Na tym kabaret KLIKA zakończył swoją aktywność konkursową. W roku 1978 rozpoczął się tzw. zawodowy okres działalności kabaretu, który trwa do dzisiaj. Przez te 27 lat kabaret KLIKA dorobił się czternastoletniej współpracy z Programem III Polskiego Radia, ponad 150 autorskich programów telewizyjnych (cykle takie jak: "Redakcja Młodych Reporterów", "Kanał 5", "SZOK", "KONTRA", "Chcesz do Europy - zadzwoń do TV", "Express dimanche").


Skecz, kabaret - Kabaret Klika - Brednie Sikorskiego Radka

Mesje Radzio Putin tfu qrwa - Radzio Sikorski poinformował, że Władek Putin zaproponwał Donkowi Tuskowi rozpierdziel Ukrainy czyli jej podział, rozwałkę, rozbiór Ukrainy przez Rosję i Polskę. Potem Radzio stwierdził, że coś tam zapomniał albo się pomylił albo cholera wie co. Dono Tuskono też milczy i nie stosunkowuje się do wypowiedzi Sikorskiego Radusia, któremu Putin do nocnika siusia - czy jakoś tak. Generalnie cyrk, burdel na wysokim szczeblu, polski syf, polskie łajno....

Skecz, kabaret - Kabaret Klika - Szatańskie In Vitro

Co sądzicie o In Vitro? Macie w ogóle o tym jakieś pojęcie czy może jesteście tą częścią narodu, która o czymś nie ma pojęcia, ale oczywiście wygłasza poglądy, wręcz nieraz agresję jakby wiedziała wszystko? To nie jest atak na Was, ale tak niestety często w naszym kraju jest. Czy to w ogóle może być temat do żartu, kabaretu ze smakiem? W sumie w kraju, w którym wszystko stoi na głowie to kto wie...

Skecz, kabaret - Kabaret Klika - A niech górnicy zdechną

Temat na czasie czyli polskie górnictwo, który niby jest bee, nierentowne, do zamknięcia, do zniszczenia i w ogóle get ałt. Dlaczego tak jest? Dlaczego polski węgiel jest taki drogi? Czy to znów wina tych (p)Osłów na górze, którzy tylko czyhają jakby to nabić kasę państwową i swoją własną? Kto ustala ceny węgla w Polsce? Co to za czapa i czy górnicy słusznie protestują, strajkują, demonstrują?

Skecz, kabaret - Kabaret Klika - Ukraina Olewa Polskę

W roku 2014 Polska stanowczo stanęła po stronie Ukrainy w związku z wydarzeniami w Kijowie, na Krymie itd. Co z tego wyniknie poza embargiem na Polskie Jabłka ze strony Rosji? Czy Rosja zaatakuje Polskę w 2015 roku?

Skecz, kabaret - Kabaret Klika - Afera Podsłuchowa czyli Sienkiewicz, Belka i inne gagatki

Klika Kabaret o czerwcowej aferze podsłuchowej w Polsce...

Skecz, kabaret - Kabaret Klika - Kerry amerykański obłudnik

Nieco o Dżonie Kerym - takim Amerykańskim lalusiu politycznym z długą twarzą ;)

Skecz, kabaret - Kabaret Klika - Ukraińscy złodzieje

Konflikt Rosja Ukraina 2014 wywołuje wiele emocji - tych złych i tych dobrych, bo patrzeć można na to wszystko na wiele sposobów. Czy faktycznie Putin może robić wszystko co chce ? Czy NATO obroni Polskę przed Rosją ? A może Janukowicz jeszcze wróci na ukraiński tron i do swoich wypasionych rezydencji ? Może wreszcie to Ukraina jest tutaj najgorsza i tylko prowokuje będąc nęcona, wodzona przez Stany Zjednoczone ? Zobaczcie co o tym wszystkim sądzi Kabaret Klika.

Skecz, kabaret - Kabaret Klika - Posłowie skandaliczni

Panowie z Klikuśnego KabaretQ debatują na temat skandalicznych posłów czy jak kto woli osłów !

Skecz, kabaret - Kabaret Klika - Bij Kube Wojewódzkiego!

Jak pewnie wiecie 21 października 2013 Kuba Wojewódzki został oblany brązową substancją. Nie było to gooowno, a coś żrącego i KubuśQ trafił do szpitalQ. Czy ten kraj jest normalny ? Co na ten temat sądzi świat kabaretowy ?

Skecz, kabaret - Kabaret Klika - Poseł baba Pawłowicz

Pani Krystyna Poseł Baba Pawłowicz potrzebuje chłopa i to na gwałt !

Skecz, kabaret - Kabaret Klika - Tusk i jego tajności

Kabaret Klika o naszym kochanym premierQ DonaldQ TusQ, o którym niektórzy mówią, że jest ściemniaczem, krętaczem i złodziejem, ale kto by tam się nad tym zastanawiał skoro w Polsce żyje się cudownie !

Stat4u