Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Lubię To! - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Kabaret Lubię To!

Jak głosi strona kabaretu: Lubię To! – to wyrażenie większości ludzi kojarzy się z popularnym serwisem społecznościowym. Ale przecież jeszcze kilka, kilkanaście lat temu było przede wszystkim wyrazem tego, co nam się podoba, czym się zachwycamy, co chcemy oglądać jak najczęściej. Właśnie takie emocje chce wzbudzać kabaret Lubię To! z Nowego Sącza. Założony na początku 2012 roku przed czwórkę pozytywnie zakręconych studentów Instytutu Ekonomicznego sądeckiej PWSZ, jest odpowiedzią na otaczającą nas szarą rzeczywistość. Członkowie kabaretu uważnie obserwują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata, czerpiąc z nich inspirację do swoich autorskich skeczów. Nie boją się dotykać tematów trudnych, zachowując jednak granice dobrego smaku. Chętnie śmieją się z typowych ludzkich przywar, podkreślając za każdym razem dystans do samych siebie.


Skecz, kabaret - Kabaret Lubię To! - Wiadomości (Szopka Noworoczna 2013)

Co prawda w momencie dodawania tego skeczu mamy sierpień 2013 i upalne lato, ale co tam - warto obejrzeć przecież wiadomości... noworoczne :)

Skecz, kabaret - Kabaret Lubię To! - The Best of LAJK (Lubiana Audycja Jednego Kabaretu - Radio RNS FM)

Lubiana Audycja Jednego Kabaretu czyli Lubię to! w rejdyjo Er En Es Ef Em !

Skecz, kabaret - Kabaret Lubię To! - Koniec Świata (cały program kabaretowy!)

Trwający 1800 sekund czyli 30 minut czyli pół godziny czyli 1/48 doby itd. itd.... program satyryczny, humorystyczny, śmiszny, pozytywny czyli po prostu kabaretowy w wykonaniu Lubię To!. P.S. Te 2 laseczki są fajne obie, a ta czarna ma coś takiego w sobie żeby z nią pooglądał różne skecze i skeczyki robiąc motywiki :-) :P

Stat4u