Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Mumio - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Kabaret Mumio

Jeśli nie kojarzycie Państwo skeczy kabaretu Mumio to daję głowę, że kojarzycie dwóch panów oraz jedną panią z popularnych reklam telefonii komórkowej operatora plus gsm.


Skecz, kabaret - Kabaret Mumio i Stanisław Tym - Teatr Epty-a

Coś dla fanów nieco starszego kabaretu!

Skecz, kabaret - Kabaret Mumio - Kabaret Mumio - Pełny Program

Pełny Występ znakomitych Mumio, których już rzadko znajdziecie na scenie, ale na pewno kojarzycie ich z reklam plusa. Poza reklamami są to świetni kabareciarze!

Skecz, kabaret - Kabaret Mumio - W spektaklu "Kabaret Mumio"

W znakomitym spektaklu wystąpił niegdyś Kabaret Mumio!

Skecz, kabaret - Kabaret Mumio - W spektaklu

Zobaczcie jedyny w swoim rodzaju, wspaniały, cudowny spektakl kabaretu Mumio!

Skecz, kabaret - Kabaret Mumio - Inkasent Gazowy

Mumios Kabaretos postanowił przedstawić Wam kabaretową piosenkę przy akompaniamencie fortepianu albo pianina albo cholera wie co to za klawiszowy instrument... zobaczcie więc jak Hula Inkasent Gazowy !

Skecz, kabaret - Kabaret Mumio - Występ 15 grudnia 2012 w Suszcu

15 Grudnia 2012 roku kabaret Mumio wystąpił w Suszcu z okazji charytatywnego koncertu dla Domu Pomocy Społecznej w Pszczynie !

Skecz, kabaret - Kabaret Mumio - Krowa Łakomczucha

Kabaretus Mumio obecnie jest bardziej znany z reklam sieci plus gsm aniżeli sceny kabaretowe, ale trzeba przyznać, że w tych reklamach od lat robią niezły kabaret :)

Skecz, kabaret - Kabaret Mumio - Wykład o chodzeniu z dziewczyną

Poza wykładem o słowie kocham kabaret Mumio przygotował Wykład o chodzeniu z dziewczyną, który podobnie jak ten pierwszy po prostu trzeba oglądnąć.

Skecz, kabaret - Kabaret Mumio - Drugi Wykład o słowie Kocham

Ten oto wykład to jeden z takich skeczy, które trzeba obejrzeć. Więc jeżeli nie znasz tego oto nagrania to nie zastanawiaj się i nadrób tą zaległość. Oczywiście może się okazać, że ów skecz nie sprawi Ci radości, nie rozśmieszy ponieważ masz zupełnie innego rodzaju poczucie humoru. Masz rzecz jasna do tego prawo, ale chociaż spróbuj !

Skecz, kabaret - Kabaret Mumio - Reklama Plusa Kubala

Reklama sieci komórkowej Plus GSM (notabene niedawno kupionej przez właściciela Polsatu - Pana Zygmunta Solorza) w wykonaniu kabaretu MUMIO, w której słowem klucz jest... Kubala. W tym momencie pozdrowienia dla Jarka Kubali z Jaworza obok Bielska - Białej.

Skecz, kabaret - Kabaret Mumio - Ser Euchenio

Ten skecz po prostu trzeba zobaczyć :)

Stat4u