Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret PUK - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Kabaret PUK

Kabaret PUK dał o sobie ostatnio znać (mamy listopad 2012) zdobywając 4 miejsce na Ryjku 2012 - brawo ! Nie są to wcale takie świeżaki, ale doświadczenie kabareciarze czy jak kto woli satyrycy. I tak w skład PUKa wchodzą Alan Pakosz, Agata Słowicka, Tomasz Biskup, Karol Bulski oraz Michał Próchniewicz.


Skecz, kabaret - Kabaret PUK - Sekret Milionera (Tomek Biskup)

Poznaj sekret, który pozwoli Ci zarobić dużo pieniędzy!

Skecz, kabaret - Kabaret PUK - Egzamin z życia ludzkiego

Życie człowiecze nie jest wcale łatwe, może lepiej by było urodzić się jakimś żółwiem albo ptoszkiem? Chociaż niektórzy i bez tego są członkami.  Sprawdźcie czy zdalibyście egzamin dojrzałości z życia!

Skecz, kabaret - Kabaret PUK - Przekleństwa i Historia

Zobaczcie jak to się stało, że Polacy przestawi przeklinać całkowicie :) !

Skecz, kabaret - Kabaret PUK - Przysłowia Polskie

Niektóre polskie przysłowia są strasznie głupkowate, stereotypowe i polaczkowate. Jednak czasem to dobrze, bo można np. zrobić sobie z tego kabaret czy wyśmiać rozmówcę :)

Skecz, kabaret - Kabaret PUK - Terapia Małżeńska

Jeżeli nie dzieje się dobrze w Waszym małżeństwie, bo np. mąż ogląda Harry'ego Pottera lub żona bawi się Hell O Kitty to.... wiedzcie, że coś się dzieje! Trzeba odprawić egzorcyzmy, zlizać bitą śmietanę z kolan księdza lub jeb**ć się w głowę :-) Można też wybrać się na terapię małżeńską z PUKiem !

Skecz, kabaret - Kabaret PUK - Kamień, papier, nożyce (Rybnicka Jesień Kabaretowa Ryjek 2012)

Skecz może i krótki, ale bardzo konkrety w wykonaniu kabaretu PUK podczas Rybnickiej Jesieni Kabaretowej czyli Ryjka 2012 w kategorii kamień, papier, nożyce !

Stat4u