Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Rewers - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Kabaret Rewers

Janusz Rewers po opuszczeniu CiachKabaretu założył własną ekipą sygnowaną jego własnym nazwiskiem. Czy będą lepsi od Ciostka? Oceńcie sami ich dorobek kabaretowy.


Skecz, kabaret - Kabarety: Rewers, Chyba i Z Konopi - Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie szkolnego roku z nutką polityczną....

Skecz, kabaret - Kabaret Rewers - Metamorfoza Teściowej (Kabaretobranie 2017)

Cóż to się wydarzyło, że mamusia, teściowa, po różnych zabiegach i operacjach staje się niezłą szprychą i zięciu gamoń zaczyna łapać na nią chęci...

Skecz, kabaret - Kabaret Rewers - Ćwicz z Ewą Chodakowską

Bo każdy facet może naparzać z Ewcią hop hop hop! Nie ma to jak podźwigać piwerko ;) Stefan Wam to wszystko zaprezentuje jak spalić zły cholesterol! Pamiętaj - Twoje ciało potrafi więcej niż mówi Ci Twój umysł!

Skecz, kabaret - Kabaret Rewers - Gdzie Mamusia

Kaj je moja matka pytał niegdyś pewien Look, ale odpowiedzioł mu ino facet z czorną maską na ryju - "Look, aj em jor fader chopie"!

Skecz, kabaret - Kabaret Rewers i Formacha Chatelet - Manifestacja w cyrku

Połączone siły Janusza Rewersa z ekipą z Formacją Buby czyli Chatelet'em spowodowały, że powstał niezły cyrk!

Skecz, kabaret - Kabaret Rewers - Nowy Program 2015 - Cyrk

Zapraszamy do kabaretowego cyrku, w którym wystąpią: Janusz Rewers jako dyrektor, Ania Olechnowicz jako żonglerka, Maciek Wojciechowski jako klaun, Michał Pałubski z Formacji Chatelet jako pasterczyk, Adaś Małczyk też z Chatelet jako akrobata oraz Krzysiu Hanke z kabaretu Rak jako treser!

Skecz, kabaret - Kabaret Rewers - Jak przetrwać w związku

Z ów materiału dowiecie się jak postępować, funkcjonować, lawirować, kłamać i oszukiwać aby stworzyć szczęśliwy związek i przetrwać w nim na najwyższym poziomie zadowolenia.

Skecz, kabaret - Kabaret Rewers - Fotoradar

Wszystkie fotoradary mają zniknąć ze straż miejskich innych podejrzanych instytucji - brawo! Oby więcej takich działań jak Emil łowca fotoradarów czy anuluj-mandat.pl!

Stat4u