Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Katarzyna Piasecka - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Katarzyna Piasecka

Póki co na polskiej scenie kabaretowej zdecydowanie królują mężczyźni (a co!), a już Panie występujące solo to naprawdę rzadkość. Żeby jednak nie było zbyt jednolicie jest ta oto Pani - Katarzyna Kasia Piasecka, która świetnie daje sobie radę w roli kabareciarki, stand up-erki. Dla pewnej równowagi Kasia często najeżdża na facetów, ale tak naprawdę wiadomo, że ich kocha :)


Skecz, kabaret - Katarzyna Piasecka - Roast Tomasza Jachimka

Kaśka Piasecka pojawiła się na Linczu Jachimka Tomasza, z którym podobno kiedyś się przelizała na Linczu Abelarda Gizy. Czy w obliczu tamtego wydarzenia widać już, że Piasecka jest w ciąży z Jachimkiem?

Skecz, kabaret - Katarzyna Piasecka i Grzegorz Dolniak - Fragmenty Archiwaliów (Dzięki Bogu Już Weekend 11 kwietnia 2014)

Kaśka Piasecka i Grzegorz "Czesiu" Dolniak z kabaretu Szarpanina razem na scenie Dzięki Bogu Już Weekend. Co z tego wyszło? Może jakoś Por Nos Ik?

Skecz, kabaret - Katarzyna Piasecka - Roast Abelarda Gizy

StandUp Bez Tej Rury czyli Kasia Piasecka na Roaście Abelarda Gizy. Wiedzieliście, że jest to matka Krzysztofa Piaseckiego i bardzo wstydliwa kobieta ? Dlaczego ? Zobaczcie sami.

Skecz, kabaret - Katarzyna Piasecka - Starzy Ludzie i prawda o nich

Katarzyna Piasecka czyli czołowa Polska Stand-Uperka zdradza całą prawdę o starości oraz życiu w podeszłym wieku :) !

Skecz, kabaret - Katarzyna Piasecka - Silikon, wary i robienie loda

Zastanawialiście się kiedyś jak blow joba czy też sex oralny robi kobieta, która sobie nawstrzykiwała silikonu w usta i ma takie wielkie, murzyńskie wary ? Czy ten mały penis boi się takich war ?

Skecz, kabaret - Katarzyna Piasecka - Kasia i Dariusz z widowni w Och-teatrze (Stand-up Bez Cenzury)

Pewnego raza Kasia Piasecka występowała sobie w Och-teatrze i niejaki Dariusz (kto wie może to ten sam Hard Core-owiec słynny z Dlaczego Ja i Trudne Sprawy gdzie ładował się lachonom do wanny niepostrzeżenie co doprowadzało je do międzygalaktycznego orgazmu) zakłócił jej występ, ale Kacha dobrze z tego wybrnęła swoim wdziękiem, humorem i inteligencją i wszystko wyszło elegancko. Tak więc Dar już !

Skecz, kabaret - Katarzyna Piasecka - Goryl Bongo

Występ Katarzyny Piaseckiej podczas Trzeciego Zielonogórskiego Kabaretobrania w Zielonej Górze - Zielonogórski Fundusz Śmiechu 2011. Musicie przyznać, że nazwa tego skeczu jest intrygująca i właśnie dlatego nie napiszemy tutaj o czym on jest - trzeba obejrzeć!

Stat4u