Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Krzysztof Kamyszek - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Krzysztof Kamyszek

Krzysiek Kamyszek to zaprzyjaźniony z nami standuper, który pnie się do góry, rozwija i wierzymy, że za jakiś czas będzie jednym z czołowych komików naszej rodzimej sceny stand-upu, czarnego humoru, monologu i ostrego dowcipu. Poza sceną jest aptekarzem ze Świebodzina:)


Skecz, kabaret - Krzysztof Kamyszek - 50 Twarzy Greya i przemoc w rodzinie (Noc Komedii w Klubie 4 Róże)

Kto z Was oglądał 50 Twarzy Geja? Okazuje się, że ów powieść, film, opowiastka była inspiracją dla nauczycielki, która zaklejała taśmą buzie dzieciaczków. Ponadto dzięki temuż filmowi okazało się, że pewna kobieta od lat ma w domu istne barwy szczęścia, na dobre i na złe, ma pewien kontakt z blondasami mroczek oraz wszystkie sąsiadki jej zazdroszczą!

Skecz, kabaret - Krzysztof Kamyszek - Jak zostać rasistą (Noc Komedii w Klubie 4 Róże)

Pewien Świebodziński Komik, Stand-Uper postanowił zwierzyć się ze swoich doświadczeń, które utwierdziły go w tym, że Polacy to rasiści i każdy z nas takim rasistą może stać się bardzo łatwo. Mowa o Krzyśku Kamyszku - zobaczcie, bo warto!

Skecz, kabaret - Krzysztof Kamyszek - Niewidzialny Biustonosz

Kupilibyście swojej żonie, kobiecie, chłopakowi niewidzialny stanik albo majtki? A może Twoja druga połowa czymkolwiek jest (może być też zero siódemką) ma tak małe cycki, że właściwie też są niewidzialne? Zobaczcie co Krzysiek Kamyszek kupił swojej żonce i co z tego wyszło.

Skecz, kabaret - Krzysztof Kamyszek - Feminizm (Stand-up na Trzepaku 27 luty 2014)

Występ Krzysztofa Kamyszka na Trzepaku gdzie nie tylko trzepał, ale i opowiedział wiele o zjawisku feminizmu w Polsce...

Stat4u