Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Osobowości - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Osobowości

W tym dziale poznasz niezwykle ciekawe osobowości ludzkie jak chociażby dobrze znany wszytkim Cygan, który był elektrykiem wysokich napięć !


Skecz, kabaret - 20m2 Łukasza - Łowcy.B - Wywiad u Łukasza Jakóbiaka

Świeżutki wywiad Łukasza Jakóbiaka z Łowcami Kropka Be :)

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Dlaczego Ja - Sterylizacja Marcina

Niektórzy młodzi chłopcy mają tak wysoki testosteron, że wystarczy, że spojrzą na dziewczyną, a ta już jest w ciąży! I co wtedy począć jak taki 17-latek ma już dwoje dzieci i trzecie w drodze? No jak to co? Trzeba liczyć na kochaną babcię, która weźmie wnuczka do lekarza aby go wysterylizować czy jak kto woli obciąć mu jaja. Można też wprowadzić się do najlepszego kumpla, a potem zaliczyć jego macochę.

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Okultyzm

Wiedz, że coś się dzieje...?

Skecz, kabaret - Przez te frytki chrupiące (Akcent - Przez Twe oczy Zielone) - Zamówienie w McDonalds - Dawid Furch

Zobaczcie mega disco polowe, fajowe zamówienie w McDonaldzie w rytm hitu zespołu Akcent - Przez Twe Oczy Zielone. Przyjechałem głodny do Was, ...., jedzenie tu macie świeże więc kurczaczków poproszę sześć, dajcie proszę mi Big Maka....!

Skecz, kabaret - Cyber Marian, Chwytak i Kabaret Czwarta Fala - Las krismas ja ci gejwju maj hart...

Kabaretowe, śmieszne, przerobione Last Christmas 2015 czyli zobaczcie co się dzieje kiedy pewien Pan gejw harta pewnej pijanej babeczce, która potem spała nawet ze Stankiewiczem...

Skecz, kabaret - Irek Bieleninik - Najlepsze z Najlepszych

Ircio Bielenincio to dobry znajomy Jarka Dymka i Mariusza Pudzianowskiego ponieważ to właśnie on był ich naczelnym trenerem przez lata kiedy Polscy StrongMani byli najlepsi na świecie. Nawet Wojtek Enyama! Niemniej Wojtek tfu znaczy się Yrek to człowiek orkiestra, wielki talent, bogata osobowość więc miał on również różnego rodzaju akcje telewizyjne, artystyczne, dziennikarskie i w krzakach. Zobaczcie The Best Of Ireneusz Bieleninik!

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Go Go Power Rangers i Zordon

Któż z Was w dzieciństwie w młodości nie włączał w sobotę telewizora żeby usłyszeć Goł Goł Pałer Rendżers?! No chyba, że Byra wtedy oglądała czarodziejkę z księżyca, ale to inna historia. W każdym razie wróćmy do tamtych czasów z pomocą człowieka z dupą na brodzie czyli Macieja Frączyka znanego jako Krytyk Niekryty, ale na pewno nie raz przez Mariusza T. lub Tomasza D. (i psa) pokryty...

Skecz, kabaret - 20m2 Łukasza - Abelard Giza - Wywiad u Łukasza Jakóbiaka

Zapraszamy na bardzo szczerą rozmowę z Abelardem Gizą, niesamowity wywiad z Kabaretowym Kebabem w wykonaniu Łukasza Jakóbiaka, który zwabia do swojej kawalerki kobiety, małe dzieci i bezpańskie psy. Znaczy się tfu - gwiazdy!

Skecz, kabaret - Sylwester Adam Wardęga - Pies Pająk - Wielki Mutant

Kolejny film ze stajni Adama Sylwestra Wardęgi, który stworzył mutanta będącego mieszanką Pająka i Psa, który wypełzł na ulicę i zaczął straszyć zwykłych mieszkańców.

Skecz, kabaret - Sylwester Adam Wardęga - Andrea pyta policjantów o sex

Zobaczcie najnowszy film SA Wardęgi, w którym niejaka Andrea proponuje sex policjantom, a że jest to zacna niewiasta o szlachetnej urodzie to znajdują się i policjanci chętni na sex z ów białogłową...

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Buzie widzę czyli objawienie Jezusa Chrystusa

Podobno w dawnych czasach Bóg często ukazywał się ludziom np. w postaci płonącego krzaka czy też faceta w chmurach. Teraz coś kiepsko z takimi objawieniami, ale coś drgnęło, bo pewna Pani zobaczyła twarz Jezusa na niebie i oznajmiła z radością światu, że BUZIE WIDZĘĘĘĘĘ w tym tęczu :) ! Czy buzię w tęczu zobaczył również Maciek Frączyk i dokonał nawrócenia ?

Skecz, kabaret - Cyber Marian - Przepis na hit w Internecie

Znakomicie ktoś to wymyślił i skleił! Synek nie ma takiego bicia :) !

Skecz, kabaret - Sylwester Adam Wardęga - Potwór wyskakujący z liści

Zielony Potwór zasypał się liśćmi w parku, a następnie wyskakiwał z okrzykiem na przechodniów. Czy wszyscy się bali ? A może ktoś kopnął Wardęgę ? Czy też wręcz skopał Sylwestra Adama Wardęgę ? A może jeszcze inny ludzik zgłosił Wardęgę do Straży Miejskiej ? Najepsza jest scena właśnie ze strażą miejską i słowa: O co chodzi ? Sylwester Wardęga, trener policji - proszę bardzo - o co chodzi ?

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Jak Korzystać Z Toalety

Jeżeli nie wiesz jak korzystać z toalety, kibla, sracza to zapraszamy na instrukcję tego oto zagadnienia w ujęciu krytyki, satyry, komentarza Pana Niekrytego Krytyka. Nie no z tym panem to przegiąłem...

Skecz, kabaret - Polak w Brytyjskim Mam Talent 2013

Pewien Polak z Grodziska Mazowieckiego pojawił się w brytyjskim, angielskim Mam Talent, w którym porwał publiczność oraz jury/żyri genialnym wykonaniem pięknej ballady Pana Cezika. Tak więc zobaczcie jak Polak robi furorę w Brytyjskim Mam Talent !

Skecz, kabaret - Sylwester Adam Wardęga - Mr. Pumpkin Halloween 2013

Na Halloween pogromca policjantów, którzy oszukiwali na testach sprawnościowych czyli Sylwek Adamo Wardęga postanowił przygotować filmik z Panem Pumpkinem czyli Panem Dynią, który niesodziewanie wyskakuje z kupy liści i straszy ludzi. Czy Wy również boicie się dyni ? Uznajecie w ogóle Halloween czy raczej stosujecie się do zakazu uznawiania tego święta przez ludzi z instytucji, która zabiła na przestrzeni wieków miliony ludzi, a i nadal dość obficie dopuszcza się molestowania, pedofilii wobec dzieci pod przykrywką sułtanny ?

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk i Ksiądz Marek Bałwas - Hello Kitty

Maciek Frączyk we wsparciu Księdza Bałwasa Marka czyli Niekryty Krytyk o Hell O Kitty !

Skecz, kabaret - Szymon Majewski Sam - Kim Jesteś? Jesteś Przegrany!

Szymon Majewski Vs. Piotr Blandford - czyli jesteś przegranym zwycięzcą :)

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Kim Jesteś ? Jesteś zwycięzcą!

Maciek Frączyk Vs. Piotr Blandford czyli Jesteś zwycięzcą Vs. Naleśnikiiiiiiiiiiiii !

Skecz, kabaret - Karol Strasburger - Trzech gości zamawia herbatę

Karol Strasburger jak zawsze miażdży żartem !

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Przygody Gąski Balbinki

Maciejos Frączykos tym razm postanowił zmolestować Balbinkę. A dokładnie Gąskę !

Skecz, kabaret - Ksiądz Marek Bałwas - Hello Kitty i inne diabelskie potworności

Cudowne kazanie księdza, który chyba za długo przebywał z winem mszalnym lub odmówił mu jakiś ministrant....

Kilka perełek:

- Hello Kitty jest to diabelski wymysł

- to człowiek, którego córka chorowała podpisał pakt z demonem, że jeżeli uzdrowi jego córkę to stworzy laleczkę, która będzie sławna na całym świecie ku czci piekieł i to właśnie jest Hello Kitty

- a to się tłumaczy trochę inaczej "Hell o Kitty"

- to nie zmazała ta dziewczyna tylko diadeł się tą dziewczynką posłużył żeby to zmazać

- kittyhell.com czyli kocie piekło [cekawostka - sprawdźcie]

- zapytajcie się to dziecko za czym bardziej tęskni - za Bogiem czy za Hello Kitty

- wsiada facet do metra bez spodni - jakie ma majtki ? Oczywiście Hello Kitty !

- na tych kadzidełkach są imiona demonów... często po kadzidełkach są problemy z wejścem do kościoła...

- diabeł wykrzyczał, że depresja i adhd będą

A na koniec dodamy od siebie, że popieramy ludzi, którzy potrafią wyrażać swoje zdanie wbrew wszystkim - to jest super. Ale niestety w tym przypadku uważamy, że ksiądz wszedł na drogę absurdu i tymi słowami wyrządza więcej krzywdy ludziom i instytuacji, którą reprezentuje.

Nie mamy też nic do tego, że ów kapłan jeździ na wózku.

Ksiądz wspomina również o problemie świata dzisiejszego - braku przebaczenia. Zgadzamy się z tym i walcząc z tym zjawiskiem - wybaczamy księdzu...

A tutaj tekst na temat wspomnianego kotka bez ust: http://natemat.pl/58017,hello-kitty-to-demon-czyli-jak-nowoczesni-egzorcysci-zbytnio-zaufali-internetowi

Skecz, kabaret - Ksiądz Natanek - Wiedz, że coś się dzieje!

Jeżeli Twoje dziecko ma głowie żel to wiedz, że coś się dzieje ! Podobnie jeżeli słuchca techno albo czyta Harry'ego Pottera. Reasumując - chciałbym mieć dostęp do tego samego towaru !

Skecz, kabaret - Cezik - Co to za pedał ? Dawno się sprzedał!

Cezik postanowił stworzyć klip, piosenke, a może i muzyczny hicior ze słów hejterów i internetowych bonzo, którzy lubią ów osobowość krytykować. Oczywiście bardzo rzeczowo, konkretnie i konstruktywnie !

Jakby ne było - Cezik to złodziejska menda, która w ten sposób ukradła teksty wielu poczciwych Internautów i stworzyła z tego tekst swej pieśni. Pewnie już chłop nie ma pomysłów.... To rzecz jasna ironia.

A tu kilka tekstów z ów piosenki:

- Co to za pedał ? Co to za biedak ?

- Co to za pedał ? Dawno się sprzedał ?

- Cezik idź Pan w hoooj !

- Cezik o żesz Ty hoooju !

I na koniec trafne podsumowanie, komentarz: dobrze, że są osoby, które narzekają i marudzą, bo co wtedy byłoby z tą Polską ? Jest Goo !

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Pippi Långstrump czyli Pippi Pończoszanka

Tym razem bojaterką przemyśleń Niekrytego Maćka Krytyka Frączyka jest Pippi Pończoszanka znana również jako Fizia Pończoszanka, Pippi Långstrump, Pippilotta Wiktualia Firandella Złotomonetta Pończoszanka lub szw. Pippilotta Viktualia Rullgardina Krusmynta Efraimsdotter Långstrump. Jest bo bohaterki, która powstała z pióra szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. A kończąc ten wstęp warto zapytać kto z Was w dzieciństwie nie był fanem tej bardzo silnej rudej dziewczynki ? Jeżeli pamiętacie tę rudą strongmanke to musieliście się wychować w latach 90-tych czy 80-tych XX wieku lub jeszcze wcześniej ! Czy Niekryty Krytyk da radę z Pipi ? A może Silna Pipi mu wpier...li ? A może Maciej ma jakiś fetysz i chciałby spotkać się z dorosłą Pippi, która przeorałaby go jak pies burą suke ?

Skecz, kabaret - Sylwester Adam Wardęga - Publiczne picie piwa i ucieczka przed niepełnosprawną policją

Sylwek Adam Wardęga tym razem postanowił pokazać Polakom jak bardzo sprawni są polsc policjanci. A może są po prostu leniwi ? A może mają po prostu już dość tego waryjota ? W każdym razie materiał wesoły :)

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Poganie Atakują

Była sobie pewna procesja, msza, liturgia itd., ale co to co to ? Jakieś pogany grają se w piłkę !

Skecz, kabaret - Piotr Żyła - Córka zeżarła kostkę z kibla

Piotrek Żyła wziął ostatnio udziałw imprezie Castrol Edge Trophy, na którą troszkę się spóźnił. Zapytany o powód ów spóźnienia powiedział jak to Piotruniek bardzo szczerze, że był w szpitalu ponieważ jego córa zjadła kostkę z kibla :) !

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Boohbah

Na Wielkanoc 2013 przygotował dla Was swoje nowe przemyślenia Niekryty Krytyk ! I tak oto możemy zobaczyć dobranockę, która ryje beret dzieciom ! Jak można w ogóle produkować bajkę, która robi z małych dzieci debili, psychopatów ? Potem taki człowiek może wyrosnąc np. na polityka i być takim samym kłamcą i skur....czybykiem jak Tusk, Kaczyński i reszta tej bandy.

Skecz, kabaret - Szymon Majewski Sam - Śmiej się jak Żyła

Bardzo fajna piosenka w wykonaniu Szymona Majewskiego i jego Samowej ekipy, która prawi o tym, że jest Polak co radosną ma duszę i ciało. Więc gdy NFZ Cię znów odsyła - śmiej się jak Żyła, gdy o alimenty skarży Cię była - śmiej się jak Żyła, gdy córka z barku alko wypiła - śmiej się jak żyła, gdy żona na noc dziś nie wróciła - śmiej się jak żyła itd... :) Trzeba przyznać, że wyszło to bardzo fajnie :)))

Skecz, kabaret - Wojciech Cejrowski - O kabarecie i stand-upie

Wojtek Cejrowski o Kabarecie Starszych Panów oraz zagranicznym stand upie !

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - O dziatkach niejadkach

Kolejny odcinek z serii Przemyśleń Niekrytego Krytyka czyli Macieja Frączyka, który wraz z nadejściem roku 2013 przypomina Kube Wojewódzkiego :P

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Co Pana najbardziej denerwuje

Niekryty Krytyk ze swoją brodą i podobieństwem do Kuby Wojewódzkiego zajął się filmikiem, w którym pewien Pana opowiada co go najbardziej denerwuje... Są to oczywiście woda, powietrze czy hemoglobina !

Skecz, kabaret - Piotr Żyła - Najlepsze wypowiedzi (The Best Of)

Najlepsze wypowiedzi sympatycznego Piotrka Żyły z różnego rodzaju wywiadów i rozmów telewizyjnych. Dla niewtajemniczonych dodamy, że Piotr Źyła to polski skoczek narciarski, który jak widać jest mega wyluzowany, może i nierozgarnięty (żeby inaczej go nie obrazić), ale naprawdę bije optymizmem :)

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Wigilia w Radomiu (Niekryty Krytyk ocenia)

Niekryty Krytyk czyli Maciek Frączyk ocenia postępowanie pewnej chytrej baby, która na słynnej już wigilii w Radomiu zajumała napoje Zbyszka. Jak się okazuje ów baba wcale nie kradła tylko chciała posprzątać dostatek przed przyjściem Jezusa. Dowiemy się również jaki jest sens świąt Bożego Narodzenia oraz gdzie na mapie świata leży Polska... tak naprawdę ! Pojawia się również motyw Gangnam Style w wersji hard coreowej !

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Koniec Świata 2012

Drogie ludzie, ludziki i ludziska - mamy 18 grudnia 2012 oraz godzinę 20:38 - jak więc łatwo policzyć do końca świata pozostały 2 dni, 3 godziny i 42 minuty ! Jeżeli świat upadnie, a Internet przetrwa to niech ten wpis będzie pamiątką po mnie dla przyszłych cywilizacji czy też gatunków, które powstaną za miliony lat ! A jeżeli by się okazało, że końca świata 2012 nie będzie to obejrzyjcie sobie Niekrytego Krytyka, który postanowił ocenić Koniec Świata !

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Ukryta Prawda

Nagranie Maćka Frączyka w ramach programów z serii Niekryty Krytyk Ocenia - tym razem dostało się tvnowskiemu programowi paradokumentalnemu - Ukryta Prawda. Jest to odcinek wyjątkowy, w którym możemy poznać pewnego młodzieńca, który jest tak męski, hardy, twardy, żwawy i zajedwabisty jak Boguś Linda czy Chuck Norris. Jest po prostu mega wampirem !Czy jest lepszy nawet od słynnego Dariusza, z którym również rozprawił się Niekryty Krytyk ?

Skecz, kabaret - Jim Carrey na zawodach kulturystek

Jak wiadomo nie tylko chłopy trenują kulturystykę - wiecie dieta, suplementy, odżywki, sterydy i pakowanie, a wręcz kafarzenie na siłowni - tzw. siłce. Nie jest również tajemnicą, że Jim Carrey to wielki kafar i dlatego jest w stanie swoją muskulaturą zawstydzić, rozpierniczać największe kulturystki świata !

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Bezpieczeństwo Dziecka 2

Druga część Bezpieczeństwa Dziecka w wykonaniu Niekrytego Krytyka znanego jako Maciek Frączyk czy tam odwrotnie. Bujaaaaaa :-)

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Bezpieczeństwo Dziecka

Tym razem Niekryty Krytyk postanowił ocenić, rozprawić się ze wspaniałym i w hooooj mądrym filmem Bezpieczeństo Dziecka przedstawiającym dzieciakom jakie to niebezpieczeństwa czyhają albo czychają na nich w ich maleńkim, kolorowym i naiwnym dziecięcym życiu. Strzeżcie się !

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Pan Tik Tak

Bohater tego filmiku to ten wypasiony ziomek w fajowych okularkach, który w latach 90-tych XX wieku był moim idolem za czasów dzieciństwa. Tak tak tak to Pan Tik Tak !! Kto go nie pamięta to niestety miał przykre dzieciństwo i powinien pobrać z warezów wszystkie odcinki Tik Taka, a następnie wziąć skrzynkę browarów i nadrobić zaległości - od razu będzie Ci lepiej. Wątki pedofilskie, bo takowe wieści krążą po sieci iż Pan Tik Tak został za takie poczynania skazany niestety pojawiają się w tym filmiku, ale nie wchodźmy w to. Zapamiętajmy Pana Tik Taka jako fajnego zioma, który z takimi gigantami lat 90-tych jak Pan Japa powodują, że na twarzy pojawia się uśmiech cudownych wspomnień :-)

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Dobranocny Ogród (Przemyślenia Niekrytego Krytyka)

Tym razem Maciek Frączyk postanowił w swoich przemyśleniach zająć się Dobranocnym Ogrodem - bajką, programem dla dzieci autorstwa tych samych kosmitów, którzy zrobili Teletubisie. Poznacie między innymi Maka Paka vel. Maka Sraka mającego 3 gówna na głowie.

Skecz, kabaret - Leszek Lichota - Dlaczego ludzie się żenią ? (HBO Na Stojaka)

Bardzo dobry występ Leszka Lichoty (znanego tu i ówdzie jako Grzesiu z Na Wspólnej) w programie rozrywkowym HBO Na Stojaka. Satyryk, aktor rozprawia się z obecnym systemem, porządkiem świata zastanawiając się dlaczego ludzie tak skomplikowani np. do urodzenia dziecka potrzebują tak licznego wsparcia zewnętrznych osób, a żółwie na przypkład nie. Zadaje również egzysctencjonalne pytanie - dlaczego ludzie się żenią - przecież małpy tego nie robią ?! Stwierdza również, że Marihuana w rajskim ogrodzie biblijnym musiała być legalna.

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Kuchenne Rewolucje

Tym razem Niekryty Krytyk czyli Maciej Frączyk postanowił ocenić tvnowski program Kuchenne Rewolucje, w którym główną rolę dzielnie dzierży Magdalena Gessler. Jak myślicie będzie słodzenie Magdalenie i wchodzenie jej tu i ówdzie czy może niekryta krytyka ?

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Kultowe gry na Pegazusa

Nieryty Krytyk tym razem postanowił przypomnieć wielu z nas wspaniałe lata dzieciństwa kiedy to można było poza świetną zabawą na dworze ponapierniczać z kumplami na pegazusie. Mimo że grafika w porównaniu do dzisiejszej technilogii była bardzo uboga - to były takie gierki, które zjadały mnóstwo czasu, a i dziś z chęcią byśmy w takowe giercunie pociupali. Ktoś z nas nie zna Mario, Kaczek oraz Contry ? Jeśli nie znasz to żałuj, ale pamiętaj, że wszystko to można nadrobić !

Skecz, kabaret - Piotr Szatanek - Lekkie i Mocne Pokusy

Ten oto materiał to odpowiedź na słynne już kazania księdza Natanka. Tym razem zamiast ów jegomościa swoje kościelne mądrości przedstawia Piotr Szatanek, który w wyśmienity sposób parodiuje naszego kontrowersyjnego księdza.

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Dlaczego Ja

Po omówienie niesamowitego programu Trudne Sprawy Mr. Niepokryty Krytyk znaczy się niekryty postanowił dobrać się do jego blizniaczego brata obojnaka czyli Dlaczego Ja. Największą radością w tym wszystkim jest to, że niejaki Dariusz znany również jako Leszek zarówno tu i tam jest wielkim mentorem, gwiazdorem, czasem potworem, a innym razem kościelnym lektorem.

Skecz, kabaret - Niekryty Krytyk - Trudne Sprawy

Trudne sprawy to wraz z Dlaczego Ja sztandarowy program telewizji Polsat, który potrafi zszokować każdego człowieka zarówno tego o gołębim sercu jak i takiego, który gwałci, kradnie, morduje i wiecznie masturbuje. Jeżeli nie widziałeś jeszcze żadnej trudnej sprawy to musisz to nadrobić, a tym czasem niejaki Niekryty Krytyk przygotował dla Ciebie tzw. the best of czy highlights z tego trzymającego w napięciu programu erotyczno, wojenno, dokumentalno ciekawego !

Skecz, kabaret - Karol Strasburger - Poker Face

Nie ma wątpliwości kto jest największym showmanem w polskim showbiznesie. Mogą męczyć się artyści kabaretowi, satyrycy, prezenterzy, Krzysiek Ibisz, Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki, Maryjusz Kałamaga, Rysiek z Klanu czy Pan Japa. Kiedy na horyzoncie pojawia się Karol Strasbrger ze swoimi żartami to każda stypa zamienia się w regularny piknik żeby nie powiedzieć festiwal humoru i ogólnej extasy !

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki i Mati Hro - Życie Fajowe

Mati Hro i Gracjan Roztocki zapraszają na swój utwór zatytułowany Życie Fajnowe.

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki i Jarosław Kozak - Ręce w góry!/

Czy ten nasz słynny Jarek to rzeczywiście taki Kozak ? Na to pytanie odpowie Gracjan Roztocki.

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Świry 2009

Internetowy waryjot w pozytywnym mimo wszystko tego słowa znaczeniu (bo co by nie było jest to człowiek spełniony i szczęśliwy, pełen radości) Gracjan Roztocki dziękuje wszystkim za otrzymaną nagrodę gali Świry 2009.

Skecz, kabaret - Gracja Roztocki w tvn jako gwiazda Internetu

W jednym z odcinków znanego programu telwizyjnego Dzień Dobry TVN pojawił się Gracjan Roztocki jako gwiazda Internetu. Zostało zaprezentowanych więcej gwiazd (w niekoniecznie pozytywnym tego słowa znaczeniu), ale Gracjan pojawił się w studio telewizji TVN osobiście. Parę słów dorzuciła również Baśka z klatki B.

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Różowy koń

Różowy koń to znak rozpoznawczy hmm pewnej pani znanej jako Jolanta Jola Rutowicz. Ale czy aby na pewno ? Nie wiem o co w tym biega, ale Gracjano Italiano czyli Gracjan Roztocki postanowił nagrać utwór wokalno muzyczny pod tytułem wspomnianego różowego konia albo nawet i qnia (pozdrowienia dla Arka).

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Kowboj Bartek

Co tu można wiele powiedzieć ? Sam mam na imię Bartosz - Bartek i nie wiedziałem, że zostałem okrzyknięty przez Gracjana Roztockiego kowbojem...

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Super Gracjan (Komiks)

Gdyby kogoś z Was zapytać o wymienienie jakiegoś super bohatera to na pewno pojawiłby się batman, superman, spiderman itd. Nie wiem jednak czy wiecie, że jakiś czas temu pojawił się inny komiksowy super mocarz - blondyn o ksywie Super Gracjan.

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Zupka Gracjana

Kiedyś hitem był disco polowy utwór zatytułowany Zupa Romana, w której można było znaleźć dosłownie wszystko. Czasy tejże potrawy przeminęły, bo pojawiła się Zupa Gracjana.

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Dwa serduszka

Zapewnie każdy z nas kojarzy utwór serduszka dwa, który pochodzi ze stajni o ile się nie mylę grupy grającej disco polo - Bayer Full. Mało kto wie, że ten zespół sprzedał o wiele więcej kaset i płyt niż jakikolwiek inny polski artysta, ale na tym teraz się nie skupiajmy. Serduszka dwa to serduszka dwa, a Gracjan Roztocki przygotował dla Was Dwa Serduszka !

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Cztery razy po dwa razy

Numer zatytułowany cztery razy po dwa razy to stały bywalec każego wesela, zabawy w remizie czy festynu. Tutaj drogi Internauto możesz posłuchać tej pieśni w wykonaniu Gracjana Roztockiego, oczywiście wraz z obrazem - teledyskiem, że tak to ujmiemy.

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Walentynki

Wiele różnego rodzaju przesądów i tradycji przychodzi do naszego kraju zza wielkiej wody - Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jednym z takich elementów jest święto zakochanych znane jako Walentynki. Na ten temat postanowił wypowiedzieć się, a raczej wyśpierać Gracjan Roztocki.

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Mydełko Fa (Tekst - Andrzej Korzyński)

Znacie Państwo wielki hit jakie parę lat temu zaserwował nam Marek Kondrat czyli Mydełko FA ? Tym razem swoją wersję tego hitu przygotował Gracjan Roztocki.

Skecz, kabaret - Michał Koterski - Jako Piotr Rubik na imprezie  Gala z Korbą 2008

Syn znanego reżysera Marka Koterskiego czyli Michał Koterski zyskał sławę dzięki roli w Dniu Świra, gdzie zagrał między innymi z genialnym Markiem Kondratem. Trzeba przyznać, że mimo burzliwego życia Misiek to naprawdę kolorwa i ześwirowana postać. W tym filmiku wcielił się w rolę Piotra Rubika.

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Ja wolę Kasę

Ludzie żyją w ciągłym biegu, pragną kariery, sukcesów, a co za tym idzie dużej kasy. Trudno się oczywiście dziwić, bo każdy chciałby sobie godnie żyć. Czasem jednak warto zwolnić, zadumać, pooglądać przyrodę, nacieszyć oko piękną natury. A nie tylko kasa i kasa ! Czyżby nawet Gracjan rzucił się na kasiorę ?

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Telefony komórkowe

Telefon komórkowy to bardzo, ale to bardzo poczciwy i przydatny wynalazek. W obecnych czasach mało kto może się obejść bez telefonów, które na dzień dzisiejszy dzwonią, piszą smsy, przeglądają Internet, robią świetne zdjęcia czy kręcą filmy wysokiej rozdzielczości full hd. A co na to Mr Gracjan Roztocki ?

Skecz, kabaret - Cygan - Ja byłem elektrykiem wysokich napięć

500 zł renty za 30 lat pracy ? Oszukali mnie banda złodzieji polskich, decydentów kurwa takich jak tu chodzą ... w takiej pracy co mi daje ? 3 zł na godzinę to też jest śmiech na sali, a to kurwa dykty ciężkie...

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Marysia i Józek

Znasz Marysię i Józka ? My też nie, ale zdecydowanie Gracjan Roztocki doskonale zna ów parę czy nie parę i postanowił całemu światu obwieścić ich miłość

Skecz, kabaret - Lech Roch 'Skorpion' Pawlak - Największy Hit Lecha Rocha

Jeżeli nie znasz Lecha Rocha lub nie jesteś do końca pewien co jest największym hitem gościa który ma wenę king konga - musisz to zobaczyć

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Michał

Nie wiemy kim jest Michał i chyba nie chcemy wiedzieć

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Zamach na Lecha Kaczyńskiego w Gruzji (cała prawda)

Gracjan niczym detektyw Rutkowski rozpracował sprawę strzałów jakie miały miejsce podczas wizyty w Gruzji prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Zamek z duchami

Tym razem w swojej zacnej twórczości artystycznej Gracjan Roztocki przygotował pieśń nad pieśniami traktujący o zameczku z duszeczkami

Skecz, kabaret - Pani Barbara czyli Baśka z klatki B o sobie - wywiad

Niezwykle szczera i bezpośrednia Pani Barbara czyli Baśka z klatki B opowiada o sobie samej, a wszystko to w formie ciekawego wywiadu. Pamiętajcie Baśka trzyma tylko z młodzieżą, a co kurwa ze starociami będzie ??

Skecz, kabaret - Jim Carrey jako instruktor Karete (Karate Instructor)

Tego Pana nie trzeba nikomu przedstawiać - myślę, że każdy doskonale wiem kim jest amerykański komik Jim Carrey - oczywiście amerykańskim komikiem :) W tym filmiku Dżim wciela się w instruktora karate !

Skecz, kabaret - Lech Roch Pawlak - najlepszy raper Rzeczpospolitej

Kto nie zna Pana Żelia Papo słynnego Rapera, któego kariera zaczęła się dwa dni temu kiedy wpierdalał słoik dżemu ?

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Tylko ładnie opalona

Tym razem gwiazda Internetu - Gracjan Roztocki śpiewa o pewnej niezwykle ładnie opalonej postaci...

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Mój Internet

Internet ! Internet ! Mój Ty, mój Ty, mój Ty Internet ! Czy Wy też kochacie Internet tak jak Gracjano Italiano ?

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - O Nowej Hucie jest to piosenka

Tym razem Szalony Blondyn - Gracjan Roztocki uraczy wasze uszy piosenką o Nowej Hucie !

Skecz, kabaret - Gracjan Roztocki - Bruno

Kinowy film Bruno to kolejna odsłona, następca filmu opowiadającego o przygodach niejakiego Borata - w tym przypadku Bruna. Film jest dość kontrowersyjny może nawet niesmaczny, ale jak widać to nie przeszkodziło Gracjanowi Roztockiemu zaprezentować swojej twórczości na ten temat.

Stat4u