Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Programy i reklamy telewizyjne - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Programy i reklamy telewizyjne

Różnego rodzaju parodie i wpadki w telewizyjnych teleturniejach i różnego rodzaju programach. Musicie przyznać, żę bardzo ciekawe są telefony wykonywane do programó telewizyjnych, podczas których dzwoniący sypią różnymi ciekawymi hasłami, przeklinają i Bóg jeden wie co jeszccze. Sami popaprańcy !


Skecz, kabaret - Onet Rano - Michał Kempa i Wojtek Fiedorczuk

Dwóch specyficznych komików wparowało do samochodu do Jarka Kuźniara (to ten co chodzi z plecakiem i jeździ autem) i rozwaliło jego mobilny program w Onet Rano!

Skecz, kabaret - Łowcy.B i Fair Play Crew - Familiada - 26 grudnia 2016

Zapraszamy na świąteczną familiadę 2016 gdzie będzie wesoło i przyjemnie, a to nie tylko za sprawą żartów Karola Strasburgera, ale również poprzez obecność osobistości świata kabaretu jak np. Łowcy.b!

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - Wiosna 2016

Wywalili Paranienormalne kabarety z TV, ale pozostało Dzięki Bogu Już Weekend więc może nie bydzie tak źle?

Skecz, kabaret - The Best Of Familiada 2016 - Telewizyjne Wpadki

Sir, Maestro Karol Strasburger i wspaniała historia jego i Familiady!

Skecz, kabaret - Robert Górski i Marcin Wójcik - Wynalazek (Latający Klub 2)

Ten skecz ma dobrze ponad 40 lat, a jego autorem jest Leonard Wallicht, a tym razem wykonali go Jabbar i GĂłral czyli duet GĂłrskY - WĂłjcYk.

Skecz, kabaret - The Best of Karol Strasburger (Familiada) część 2

Kolejna porcja największych sucharów Karola Strasburgera znanego jak Król Familiady lub Karol Weksler Gangstra.

Skecz, kabaret - The Best of Karol Strasburger (Familiada) część 1

Najlepsze dowcipy Karola Strasburgera zaprezentowane w Familiadzie!

Skecz, kabaret - Krejzolka Anka w Familiadzie i jej zimowe słoiki!

Oj Anka, Anka - a stary mówił, że nie ma takiego ćpania, a tyś najarana wystąpiła w familiadzie u boku króla dowcipu Karola Strasburgera!

Skecz, kabaret - Latający Klub 2 czyli Wieczór Kabaretowy - odcinek 1 - 6 marca 2015

6 Marca 2015 na antenie tvp2 rusza nowe widowisko kabaretowe zatytułowane Latający Klub 2 czyli Wieczór Kabaretowy, który poprowadzi Góral i Jabbar czyli Robertas Góralas z Kabareciku Moralnego Niepokoju oraz Marcinek Wójciczek czyli ten gruby z Ani Mru Mru (pomijam Waldka, bo on jest murzynem). Krążą też plotki, że ma się pojawić ten zboczur Kacper Ruciński ze zwierzętami, z którymi jak zawsze będzie robił sprośne świństwa... dubbingowe!

Skecz, kabaret - MdM - Wojtek Mann testuje system informatyczny Państwowej Komisji Wyborczej 2014

Wojciech Mann czyli ten taki grubasek z Szansy na Sukces oraz Krzysiek Materna czyli ta taka sexY pielęgniareczka postanowili przetestować system PKW 2014. Jaka jest prawda o tym systemie informatycznym, programie nad programami? Jest to zaiste cudowny twór programistyczny na najwyższym poziomie czy może Bubel Informatyczny 2014? Zobaczcie prawdę o kalkulatorze wyborczym Nabino 2014 :)

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - Podsumowanie 2 sezonu

Podsumowanie drugiego sezonu kabaretowego show pod tytułem Dzięki Bogu Już Weekend !

Skecz, kabaret - Cięta riposta w Najsłabszym Ogniwie - Howard i Ann

Zobacz jak znakomicie Howard zripostował Ann w teleturnieju Najmocniejsze Ogniwo. W Polsce mogliście również oglądać Najsłabsze Ogniwo, które było prowadzone przez Kazię Szczukę ;)

Skecz, kabaret - Karol Strasburger - Placki Ziemniaczane (Odcinek 2065)

Kolejny genialny żart Karola Strasburgera, który nie został wyemitowany w 2065 odcinku Familiady. Zapewnie dlatego żeby widziowie i zawodnicy nie umarli ze śmiechu. A żart ów mówi o małżeństwie, które wybrało się na placki ziemniaczane gdyż żonie bardzo się ich zachciało. Byli też tacy, którzy pomyśleli że małżeństwo wpadło tam na szybki numerek.

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - Adoptuj Kabareciarza

Czy kabareciarze mieli szczęśliwe dzieciństwo ? Czy polskie gwiazdy kabaretu przeżyli w dzieciństwie horror ? Czy Polscy komicy mają traumę z dzieciństwa ? Skoro tak, jeżeli tak to kto powinien ich adoptować ? Może Karolak ?!

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - Z którym z polityków chcialbyś spędzić dzień na bezludnej wyspie

Czy ktoś chciałby zostać Robinsonem Cruzoe lub inspektorem cruzo i spędzić jakiś czas na bezludnej wyspie ? Nie mylić z Niną Terentiew... A może wolelibyście na taką bezludną wyspę wybrać się z jakimś politykiem ? Może z Jarkiem ? Zobaczcie co o tym sądzą kabareciarze. A w sumie to chyba byłoby najlepiej z Antosiem Macierewiczem - byłyby niezłe jaja i pranie mózgu !

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - Aplikacja Śmiechometr

Poszukujecie aplikacji mobilnej związanej ze śmiechem, radością, kabaretem, stand-upem i panem japą ? Zobaczcie tutaj - aplikacja mobilna dzięki bogu już weekend śmiechometr październik 2013 mada faka !

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - Jak walczyć z pechem (27 września 2013)

Niektórzy ludzie po prostu mają pecha w życiu tak ogólnie....wtedy można i palec w dupie złamać....zobaczcie jak radzą sobie z pechem kabareciarze, stand-uperzy z Dzięki Bogu Już Weekend. A Wy jak walczycie z tym zjawiskiem, fatum, losem, przeznaczeniem ? Jesteś Pechowcem ?

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - 27 września 2013 - zapraszają Łowcy.B

Świry z Łowców.B zapraszają na Dzięki Bogu Już Weekend 27 września 2013 o godzinie 21:50 do TVP 2 czyli Kabaretowe Skecze Na Żywo !

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - 20 września 2013

Dzięki Bogu Już Weekend z dnia 20 września 2013 z motywem gotowania, zmywaka i oddawania fartucha !

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu Już Weekend - 13 września 2013

Góral zaprasza na drugi odcinek Dzięki Bogu Już Weekend z IIgo sezonu, który wyemitowany zostanie 13 września 2013 w tvp 2 !

Skecz, kabaret - I Kto To MĂłwi? - Na porodĂłwce czyli 2 + 1 (Dwa plus jeden)

Zobaczcie co między innymi się działo w pierwszym odcinku programu I Kto To Mówi? !

Skecz, kabaret - Wywiad z Tomkiem Jachimkiem i Wojtkiem Tremiszewskim (I Kto To MĂłwi?)

Wywiad z Wojtkiem Tremiszewskim i Tomkiem Jachimkiem na temat programu rozrywkowego, kabaretowego pod tytułem "I Kto To Mówi?", który debiutuje na antenie TVP 2 8 września 2013 !

Skecz, kabaret - Sezon Jesienny - Start od 6 września 2013 (Dzięki Bogu Już Weekend)

6 Września 2013 o godzinie 20:50 zapraszamy do TVP 2 na pierwszy jesienny odcinek drugiego sezonu programu kabaretowego na żywo znanego pod tytułem Dzięki Bogu Już Weekend !

Skecz, kabaret -  Polskie ZOO - Maglem bliĹźej

Polskie ZOO to polski program satyryczny autorstwa Marcina Wolskiego, współredagowany przez Jerzego Kryszaka i Andrzeja Zaorskiego, emitowany w I programie Telewizji Polskiej w latach 1991-1993. Kto pamięta :) ?

Skecz, kabaret - Telefon do wróşki w sprawie masturbacji i udana riposta

Pewien koleszka chciał zrobić chamski, zabawny, nietuzinkowy dowcip i zadzwonił do telewizyjnego programu z wróżką z informacją, że ma problemy z huśtaniem byka czy też marszczeniek pingwina. Ne udało mu się jednak wyprowadzić wróżki z równowagi, która zdolnie go zripostowała !

Skecz, kabaret - Piotr Żyła u Kuby Wojewódzkiego 2013

Zobaczcie zajawkę programu Jakubulka Wojewódziulka z dnia 9 kwietnia 2013, w którym gościem Kuby Wojewódzkiego będzie Piotr Żyła ! Jak myślicie - czy Piotrek po tym programie będzie miał jeszcze więcej lajkow na fejsie ? Jak mawia klasy... więcej to już chyba nie bedzie !

Skecz, kabaret - Grubson i Grube Brzuchy  (Dzięki Bogu już weekend)

Występ Grubsona i Grubych Brzuchów w kabaretowym programie na żywo czyli Dzięki Bogu Już Weekend z dnia 22 marca 2013 !

Skecz, kabaret - Tylko dla Dorosłych - część 2 - 8 marca 2013

Kacper Ruciński i Abelard Giza (Kabaret Limo) w skeczach, stand-upie o reiligi ! I tak w tym niby to kontrowersyjnym skeczu, niby to odważnej satyrze mamy temat abdykacji Benedykta 16-tego, temat narodzin Jezusa i niepokalanego poczęcia. Ludzie oburzają się żartem, że papież puścił bąka czy jak kto woli zwyczajne papa se pierdnął. Innych oburza to, że Józefa ktoś pyta, stwierdza "to mówisz Józef, że masz syna.... i nawet nie bzykałeś ?". Warto pamiętać, że nie każdy jest wierzący (albo ma inną wiarę), nie każdy nie ma dystansu i nie każdy żyje mentalnie w zabobonnej wsi gdziie księża są święci tylko w XXI wieku !

Skecz, kabaret - Tylko dla Dorosłych - część 1 - 1 marca 2013

Pierwsza część programu satyrycznego, programu kabaretowego tylko dla dorosłych !

Skecz, kabaret - Stare Dranie - Odcinek 16

Szesnasty Benedykt tfu tzn. odcinek Starych Drani !

Skecz, kabaret - Stare Dranie - Odcinek 17

Kolejny odcinek bardzo sympatycznej serii o niesfornych staruszkach !

Skecz, kabaret - Pytane na Śniadanie - Dzięki Bogu już weekend

Od 1-go marca 2013 Telewizja Polska na kanale drugim emituje program kabaretowy na żywo o nazwie Dzięki Bogu już weekend !

Skecz, kabaret - Dzięki Bogu już weekend - Nie lubię pracy.... zapowiedź nowego programu kabaretowego !

1 Marca 2013 rusza kabaretowy program telewizyjny Dzięki Bogu już weekend, w którym zobaczymy największe i najwspanialsze gwiazdy polskiej sceny kabaretowej ! Dodatkowe informacje możecie znaleźć na Facebooku www.facebook.com/dziekibogujuzweekend.tv, a póki co wierzymy, że będzie to jeszcze lepszy program niż kabaretowy klub dwójki ! Program oczywiście również będzie na TVP 2 !

Skecz, kabaret - Stare Dranie - Odcinek 11

Może się wydawać, że starszy, stary człowiek, starszy Pan to taki miły, fajny dziadziuś, taki sympatyczny dziadeczek. No niestety wcale tak nie musi być o czym dobrze wiecie na przykładzie Josefa Fritzla albo Antosia Macierewicza. Nie to żebym porównywał ich ze sobą - po prostu ten pierwszy to totalne bydle, a ten drugi wydaje mi się być dość szalonym gościem, ale mimo wszystko charyzmatycznym i na swój sposób sympatycznym. Dość wywodów i filozofii - zobaczcie jak dziadunie potrafią dawać czadu, jak dziadeczki szaleją !

Skecz, kabaret - Chomik w pierwszej edycji Idola - Występ oraz wywiad

Pamiętacie pierwszą edycję Idola ? Był taki jeden ziomek - tzw. chomik, który zaśpiewał, a wręcz zatańczył piosenką Urodziłem się aby grać Stachursky'ego.

Skecz, kabaret - Idol - Turystyczna Piosenka

Turystyzna Piosenka z programu Idol !

Skecz, kabaret - Kosmici w programie Idol

Bardzo ciekawi kosmonauci w programie Idol :)

Skecz, kabaret - Kasia Pakosińska mówi dlaczego odeszła z Kabaretu Moralnego Niepokoju

Kasia Pakosińska w programie Kuby Wojewódzkiego zdradza jak wyglądała sprawa jej odejścia czy też wręcz wyrzucenia jej z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Skecz, kabaret - Jakub Gosztyła przed sądem (Anna Maria Wesołowska)

Przed sądem stają różni ludzie, którzy popełnili bardzo zróżnicowane przestępstwa czy też chcą załatwić jakąś sprawę typu rozwód, opieka rodzicielska itd. Niewątpliwie zaszczytem jest stanać w obliczu sądu przed Anną Marią Wesołowską, ale tak właściwie to jeszcze większym zaszczytem nawet dla samego sądu jest przyjęcie pod swoje oblicze takiego giganta jak Kuba Gosztyła. Zresztą zobaczcie sami jak wyjątkową postacią jest Jakub. Tutaj również pozdrowienia dla Jakuba H., który swoim występem co prawda nie przed sądem, ale przed równie liczną publicznością zmiażdżył Adka K. !

Skecz, kabaret - HDw3D - Hanka Mostowiak umiera ponownie, a potem ucieka przed kartonami

W ostatnim czasie cała Polska śmieje się ze śmierci Hanki Mostowiak z serialu M jak Miłość. No może nie cała Polska, ale na pewno większość społeczności w Internecie. Jaja z całego tego spektakularnego zgonu w wykonaniu Hanki postanowił zrobić sobie również Szymon Majewski w programie HDw3D. Jednak Szymon zapomniał, że nie można śmiać się ze zmarłych i wywołał wilka z lasu. A właściwie wywołał Hankę z lasu, która pojawiła się w studiu i zrobiła rozpierduchę ! Na szczęście dla Szymeczka - obroniły go kartony !

Skecz, kabaret - Najlepsi z najlepszych w programie "Usterka" część 2

Druga część najlepszych z najlepszych programu Usterka, który w latach 2003 - 2004 gościł na łamach telewizji TVN.

Skecz, kabaret - Najlepsi z najlepszych w programie "Usterka" część 1

Ten materiał to tzw. the best of czyli najlepsze z najlepszych tym razem w tvnowskim programie Usterka, który emitowany był w latach 2003 - 2004. Trzeba przyznać, że są wśród nas wyjątkowi fachowcy.

Skecz, kabaret - Jazda figurowa - Jan Nowicki i Jola Rutowicz (Jolanta Rutowicz)

Jazda Figurowa to dość specyficzny, ale dobry program telewizyjny prowadzony przez Michała Figurskiego (tak to ten od Kuby Wojewódzkiego). W tym odcinku Michał zaprosił supergwiazdę (ciekawe od czego...) Jolę Jolantę Rutowicz (tak to ta od różowego konia albo qnia) oraz genialnego aktora Jana Nowickiego. Trzeba przyznać, że Pan Jan niesamowicie zalatwił Jolę swoim intelektem.

Skecz, kabaret - Co sobie golą Kobiety ? (prowadzący Krzysztof Ibisz)

Jesteś ciekaw co sobie golą ludzie, a dokładnie kobiety (bo to też człowiek!) ? Uczestniczka jednego z programó telewizyjnych, prowadzonego przez Krzysia Ibisza twierdzi, że można sobie golić odbyt.

Skecz, kabaret - Baaardzoooo wygadana Prezenterka

Ta prezenterka postawiła na cisze. Cóż milczenie jest zlotem ale czy w tym wypadku niepowinna  jednak sie odezwac ? sami zobaczcie

 

Skecz, kabaret - Jakie to słowa - cipa (wpadka w teleturnieju)

Ludzie nieraz nas zaskakują  jak w tym wypadku,telefon do konkursu telewizyjnego może być jednak czymś naprawde zabawnym czy czlowiek powie każdą glupote by tylko zdobyć pieniądze? Polecam warto obejżeć

Skecz, kabaret - Pan Janusz - Jak impreza to i dupeczki

Chyba spora część Internautów, którym zdarzyło się śledzić humor w siecii zna Pana Janusza, który doskonale wie, że jak jest impreza to są i dupeczki!

Skecz, kabaret - Idiota w Szwedzkim idiolu (Swedish superstar)

Ten gośc zdecydowanie ma po prostu coś z gorem... no cóż wszak program Idol to jedno z najstarszych i najpopularniejszych widowisk, show telwizyjnych, w którym ludzie młodzi i starzy, chudzy i grubi, ładni i brzydcy mogą spełniać swoje marzenia - w tym przypadku związane ze śpiewaniem. Ten gość powinien jednak robić karierę w cyrku

Skecz, kabaret - Zajęcie wymagające krzepy

Dawno niewidziany teleturniej "Daje Słowo" zaskakiwał nas nieraz zwrotem akcji lecz tym razem uczestnik popisał sie ogromna wiedzą na pewien temat chcesz sie przekonać na jaki ?

Skecz, kabaret - Eric Hartman - najśmieszniejszy śmiech świata (wpadka)

Programy telewizyjne wymagaja od prezenterów skupienia i wsłuchania sie w zwierzenia gości. Niestety ten prezenter niewytrzymał niema sie co dziwić sami oceńcie wytrzymacie bez śmiechu?

Polecam można sie usmiać edit !

Skecz, kabaret - mBank - na planie reklamy

Czy to Piotr Adamczyk ? Eeee nie chybaaa nieee ;)

Skecz, kabaret - MultiBank - Zajebista lokata

Nie Super Hubert tylko zajebista lokata !

Skecz, kabaret - Do czego zdolny jest Polak, żeby być w telewzji

Zobacz co potrafi zrobić człowiek tylko po to aby pokazać swoją gębę w delewizji

Skecz, kabaret - Hej Sokoły - gra w ciemno

Nasz niezastapiony Krzysztof Ibisz prowadził wiele programów rozrywkowych , jednym z ciekawszych była "Gra w ciemno"  Uczestnik tego odcinka powinien chyba jednak  spróbować w Idolu z takimi predyspozycjami sami zobaczcie coż za barwa głosu:P

Skecz, kabaret - 1 z 10 Przygody Jetiego łysego i Rysia

Popularny i  znany wszystkim teleturniej "Jeden z dziesięciu" jest lubiany wśród wszystkich widzów na tym filmiku pokazany troszke inaczej niż zwykle.Moze nie jest to serial Klan jednakże mamy tu Rysia:P

Stat4u