Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Z filmów i seriali - skecze, występy, wywiady

sortuj według:
Z filmów i seriali

W tej kategorii przedstawiamy Państwu różnego rodzaju zabawne i kultowe scenki, hasełka czy wpadki związane z filmami oraz serialami telewizyjnymi czy kinowymi


Skecz, kabaret - Kevin Sam W Domu - Trailer w wersji Psycho (Cyber Marian)

Kevin Sam W Domu został w ów trailerze przedstawiony jako film sensacyjny, thriller czy nawet i psychiczy film mrożący krew w duooopie albo w żyłach. Strzerzcie się Kevina...

Skecz, kabaret - Ferdynand Kiepski jako biurokrata (Świat Według Kiepskich)

Ferdek Kiepski, dla którego nie ma prawcy w Polsce z racji, że dla ludzi z jego wykształceniem nie ma godnych stanowisk znalazł coś co przypadło mu do gustu. Posaad ów była czystą urzędasową biurokracją, która tutaj jest pokazana w formie karukatury i przerysowania chociaż podejrzewam, że w Polsce można znaleźć jeszcze większą mendę wśród urzędników i polityków ! No i powiedzcie sami - jak można przychodzić tak nieprzygotowanym do urzędu ?

Skecz, kabaret - Miodowe Lata - Pierwsze Trolle Internetu

Nie wiem czy wiecie, ale pierwszymi hejterami, trollami w polskim Internecie byli Tadzio Norek i Karol Krawczyk ze słynnego serialu Miodowe Lata. Nie wierzycie ? To zobaczcie sami !

Skecz, kabaret - Al Bundy - Po co faceci trzymają kobiety ?

Jeżeli zastanawiacie się po co faceci potrzebują kobiet to od razu Was uświadamiamy, że faceci wcale kobiet nie potrzebują. Więc po cholere je trzymają ? Na to pytanie odpowie Wam Mistrz Al Bundy !

Skecz, kabaret - Seksmisja po czesku - Najlepsze Momenty

Zobaczcie klasyk polskiego filmu czyli Seksmisję w wersji Pepickiej czyli czeskiej !

Skecz, kabaret - Dlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem

Andrzej Gołota to wielka postać polskiego i światowego boksu zawodowego. Ludzie, którzy go krytykuję nie mają pojęcia o czym mówią i lepiej niech się się nie odzywają :) A ja się nie wymądrzam tylko kurde wiem co mówię o! W tym oto filmiku na wesoło możemy dowiedzieć się dlaczego endrju w walce z Mikem Tysonem postanowił ucieć z ringu.

Skecz, kabaret - Marek Kondrat - Lekcja angielskiego na Woodstocku

Świetna scenka, w której Marek Kondrat wraz z pewnym młodym gościem odgrywają scenkę z Dnia Świra - rozmowę ojca z synem na temat nauki angielskiego. Wszystko oczywiście wydarzyło się bardzo spontanicznie - zobacz jeśli nie znasz !

Skecz, kabaret - Terminator w czasach Jezusa (parodia filmu Terminator z Arnoldem Schwarzeneggerem)

Syn Boży Jezus Chrystus to znana nam postać będąca dla jednych Bogiem w ciele człowieka, a dla innych zwykłą legendą, przesadną historią itd. To oczywiście kwestia osobista każdego z nas w co kto wierzy, co czuje itd. Czy zastanawiałeś się kiedyś co by było gdyby w czasy Jezusa został omyłkowo wysłany z przeszłości Arnold Schwarzenegger pod postacią Terminatora ? Tutaj się przekonasz !

Skecz, kabaret - Prawdziwy Bogusław Linda czyli tosiek z firmu Haker

Kultora scena z polskiego filmu Haker, w której Pan Tosiek żali się ze swojej życiowej tragedii czyli tego, że wygląda jak Bogusław Linda. Niestety to nie pasuje do niego, bo on jest taki bardziej łagodny i nie może w kółko mówić kurwa to, kurwa tamto...

Skecz, kabaret - Psy 2 - Qrva Qrva wypie...

Film Psy czy też Psy 2 jest znany nie tylko ze swojej fabuły, wspaniałych aktorów jak Bogusław Linda, Artur Żmijewski czy Cezary Pazura, ale również z... bardzo ciętego języka - tam naprawdę można usłyszeć kurwę na kurwie (w sensie słowa). Tutaj znajdziecie kompilację tych jakże wyszukanych słów z filmu Psy 2

Stat4u