Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Andrzej Grabowski - Wizyta w salonie SPA (Kabaretowy Klub Dwójki)

Andrzej Grabowski - Wizyta w salonie SPA (Kabaretowy Klub Dwójki)
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 3.00
kategoria: Andrzej Grabowski | unikalnych odsłon: 2996 | dodano: 23-07-2011
Opis skeczu
Pewnego raza Andrzej Grabowski jak na prawdziwego mężczyznę nie przystało trafił do salonu SPA albo jak to mawia Robert Górski - RPA. Kto by przypuszczał, że w takim miejscu takiego wielkiego chłopa może spotkać tyle niespodzianek.
Skecz powiązany jest z tagami: andrzej grabowski, spa, kabaretowy klub dwójki.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Andrzej Grabowski - Monolog Górola

Ferdinando Kiepskano czyli grający Ferdka Kiepskiego Andrzej Grabowski w jednym ze swoich monologów wcielił się w rolę Górala, Górola albo Gorola - jak kto woli. A propo Górala ciekawostką jest, że niektóre z monologów Pana Andrzeja napisał... Góral czyli Robert Górski z kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie jest to oczywiście żadna ujma dla Pana Grabowskiego wszak w świecie muzyki artystą bardzo często piosenki piszę ktoś zupełnie inny.

Skecz, kabaret = Andrzej Grabowski - Rozmowa telefoniczna

Znany mimo wszystko nie tylko z roli Ferdka Kiepskiego pan Endrju Grabowski w tym skeczu odgrywa scenę rozmowy telefonicznej z babką. Wystąp został zarejestrowany jak sam Andrzej mówi u Piotrka Bałtroczyka, którego jeśli nie znamy to... niewielka strata.

Skecz, kabaret = Andrzej Grabowski - Mała Wódka (XIV Mazurska Noc Kabaretowa 2012)

Andrzej Grabowski przedstawia bardzo ciekawy monolog podczas 14 Mazurskiej Nocy Kabaretowej, a motywem przewodnim jest mała wódeczka, która jeszcze jak wiadomo nikomu nie zaszkodziła !

Skecz, kabaret = Andrzej Grabowski - Agitacja polityczna (Święto Wina w Środzie Śląskiej)

Andrzej Grabowski i fragment jego występu w mieście Skarbów podczas Święta Wina w Środzie Śląskiej.

Skecz, kabaret = Andrzej Grabowski - Instrukcja do Mężczyzny

Ten skecz czy też monolog to jakaś fatamorgana (nie mylić z chatą morgana... freemana), bo wiadomo, że faceci są cool, a instrukcje są potrzebne do bab !

Skecz, kabaret = Stare Dranie - Odcinek 11

Może się wydawać, że starszy, stary człowiek, starszy Pan to taki miły, fajny dziadziuś, taki sympatyczny dziadeczek. No niestety wcale tak nie musi być o czym dobrze wiecie na przykładzie Josefa Fritzla albo Antosia Macierewicza. Nie to żebym porównywał ich ze sobą - po prostu ten pierwszy to totalne bydle, a ten drugi wydaje mi się być dość szalonym gościem, ale mimo wszystko charyzmatycznym i na swój sposób sympatycznym. Dość wywodów i filozofii - zobaczcie jak dziadunie potrafią dawać czadu, jak dziadeczki szaleją !

Skecz, kabaret = Andrzej Grabowski - Banalnie

Rzadko można zobaczyć satyryka Andrzeja Grabowskiego śpiewającego - jak już to pojawia się on na scenie kabaretowej z jakimś monologiem. Można też stwierdzić, że możecie tutaj zobaczyć jak śpiewa Ferdek Kiepski...

Skecz, kabaret = Andrzej Grabowski - Jak sprzedawałem auto (Dzięki Bogu już weekend)

Andrzej Endrju Ferdek Kiepski Grabowski opowiada jak sprzedawał samochód i oczywiście nie obyło się bez przygód, niespodzianek, kłód pod nogami i psikusów. A wszystko to w kabaretowym programie Dzięki Bogu Juz Weekend !

Skecz, kabaret = Stare Dranie - Odcinek 17

Kolejny odcinek bardzo sympatycznej serii o niesfornych staruszkach !

Skecz, kabaret = Stare Dranie - Odcinek 16

Szesnasty Benedykt tfu tzn. odcinek Starych Drani !

Skecz, kabaret = Andrzej Grabowski - Żony

Andrzej Grabowski o żonach !

Skecz, kabaret = Andrzej Grabowski - Demonstracja i protesty (Dzięki Bogu Już Weekend)

Endrju Grabowski w Dzięki Bogu Już Weekend 11 października 2013 opowiadał o tym jak to wziął udział w proteście, demonstracji gdzie oczywiścię się działo !

Skecz, kabaret = Czego kabareciarze szukają w Intenecie? (XI Sopocka Noc Kabaretowa 2014)

Zastanawialiście się kiedyś po co kabareciarze surfują w Internecie? Czego tam poszukują, czy oglądają nagich ludzi? A może podają się za 13 letnią Kasię lub 12 letniego Tomeczka? Pewnie niejeden zwyrol tak robi - przyznaj się ?! No to zapraszamy na materiał gdzie plejada gwiazd jak Młodz Panowie, Czwarta Fala, Mru Mru Ki, Zbyś Wariot Wodecki Chahar.

Skecz, kabaret = Kabaret Nowaki - Mandat w SPA (XVIII Festiwal Kabaretu Koszalin 2012)

Czy faceci faktycznie przy ładnej kobiecie zaczynają myśleć fiutem ? I to do tego policjanci, którzy niezależnie od tego rodzaju czynników powinni chronić obywateli czy też niczym ex detektyw Rutkowski wołać wiesz z kim tańczysz ?

Skecz, kabaret = Andrzej Grabowski - O żonach, kobietach, cudzołóstwie i życiu (Sopocka Noc Kabaretowa 2013)

Andrzej Grabowski o życiu czyli żonach, kobietach, synu, koledze, księdzu i cudzołóstwie ! Wiedzieliście, że Endrju to największy w parafii, a nawet w diecezji ekspert od cudzołóstwa ! Co prawda on twierdzi, że to jego kolega, ale wiecie jak to jest.... No ale jak tu żyć skoro jego teściowa wymuszała na nim seks aby sprawdzić czy nadaje się on na męża dla jej córki. Mało tego, bo co tam teściowa ? Okazało się, że Endrju zaliczył również ciotki i to emerytki, na wózku i bez zębów ! Myślicie, że to wszystko ? Oj nie ! Również Pani prokurator oraz Pani sędzina skorzystały odpowiednio z odpowiedniego organu... i tak docieramy do pointy, że to wszystko nie było cudzołożenie, a w cudze włożenie !

Stat4u