Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Ani Mru Mru - Tomasz Chodakowski

Ani Mru Mru - Tomasz Chodakowski
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 2.88
kategoria: Ani Mru Mru | unikalnych odsłon: 1651 | dodano: 19-08-2017
Opis skeczu
Z Tomkiem Chodakowskim osiągniesz swoją wymarzoną sylwetkę, formę życia. Zobaczcie tylko na jego kaloryfer!
Skecz powiązany jest z tagami: ani mru mru, ewa chodakowska, sport, fitness, siłownia, odchudzanie, forma, tomasz chodakowski.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Marcin WĂłjcik o odchudzaniu (Kabaretowy Klub DwĂłjki)

Marcin Wójcik postanowił opowiedzieć Państwu o diecie, ćwiczeniach, siłowni itd - czyli ogólnie o odchudzaniu. Ale czy on w ogóle się na tym zna ? Bo gdyby się znał to chyba jego kumpel z kabaretu Ani Mru Mru Waldek Wilkołek byłby chudy jak Michał Wójcik, a nie taki jaki jest :-)

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Dieta i odchudzanie

Zobaczcie jak były szalony blondym Marcin Wójcik walczył z nadmiarem kilogramów. Czy jego utlenione niegdyś włosy potrafiły spalać tłuszcz i miały własną siłownię ?

Skecz, kabaret = Kabaret K2 - Kalorysta i trener fatnessu

Bądź Fit, odchudzanie 2018 - nowy rok nowa ja!

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Patrol 2017 czyli Policja PiS kontra Menele

Żeby tak Polak Polaka Czarną pałą....

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Doping

Wiedzieliście, że Wójcikowie z Wilkołkiem chodzą na pakernie i są podejrzenie, że stosują zakazyn doping sterydami anabolicznymi ? Nikt tego nie potwierdził, ale sami widzicie, że ostatnimi czasy chłopaki z Ani Mru Mru zaczynają się nie mieścić w futrynach ! Ba, a do tego nagrywają skecze o dopingu !

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Sporty Extremalne

Jednemu z Wójcików zachciało się uprawiać sporty ekstremalne czy jak kto woli extremalne, a dokładnie doradzić miał mu drugi z tej demonicznej na scenie dwójeczki. Co z tego wyszło ?

Skecz, kabaret = Jim Carrey na zawodach kulturystek

Jak wiadomo nie tylko chłopy trenują kulturystykę - wiecie dieta, suplementy, odżywki, sterydy i pakowanie, a wręcz kafarzenie na siłowni - tzw. siłce. Nie jest również tajemnicą, że Jim Carrey to wielki kafar i dlatego jest w stanie swoją muskulaturą zawstydzić, rozpierniczać największe kulturystki świata !

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin pakuje na siłce (Trening bardzo osobisty)

Kryspin postanowił przypakować jak Pudzian i schudnąć jak podopieczni Konrada Gacy bądz osoby śledzące zacny blog JaSchudne.pl. Co z tego wyszło :) ?

Skecz, kabaret = Kabaret Ani Mru Mru - Kibice

Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Waldemar Wilkołek tym razem przygotowali dla was skecz o kibicach !

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Piosenka Bokserska

Piosenka to forma artystyczna bardzo często spotykana w różnego rodzaju skeczach, wystepach kabaretowych i kabaretonach. Tym razem pieśń o bokserze przygotował kabaret Ani Mru Mru.

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru - Prywatna Rozmowa (Kabaretowy Klub DwĂłjki)

Ten materiał to właściwie prywatne wypowiedzi członków kabaretów: Ani Mru Mru oraz Moralnego Niepokoju na swój temat wzajemnie. Nie ma jednak się co czarować, że występ ten został wcześniej przemyślany i wyreżyserowany :-) Całość została zarejestrowana podczas Kabaretowego Klubu Dwójki.

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Go Go Go

Stara, dobra i poczciwa piosenka kabaretowa wykonana przez pseudo braci Wójcik czyli kabaret Ani Mru Mru, w której Michał Wójcik wygina śmiało ciało jak sprężyna. Wszystko kręci się wokół tańcowania i jak sami artyści śpiewają lets go... na tańce go go goł !

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru - Napad na DyliĹźans

Wspólny występ kabaretów Ani Mru Mru oraz Moralnego Niepokoju, w którym zamierzają napaść na dyliżans.

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Agroturystyka czyli shopping na urlopie

Marcin Wójcik postanowił wybrać się na relaksujące wczasy na wsi - wiecie pełen spokój, przyjemność w myśl szeroko pojętej agroturystyki. Niestety wspaniała oferta jaką znalazł na miejscu zdarzenia nie okazała się już tak doskonała, a za tym wszystkim stał nikt inny jak Michał Wójcik.

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru i Formacja Chatelet - Sierotka Marysia

Wspólny występ Ani Mru Mru, Moralnych oraz Formacji Chatelet, w którym Kasia Pakosińska wciela się w rolę sierotki marysii, a reszta zboczuchów gra krasnali, którzy między innymi jak Mikołaj Cieślak zbierają mak na kompot.

Stat4u