Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Asia Kołaczkowska i Darek Kamys - Nieśmiałość 2003

Asia Kołaczkowska i Darek Kamys - Nieśmiałość 2003
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 3.25
kategoria: Kabaret Hrabi | unikalnych odsłon: 1724 | dodano: 18-03-2014
Opis skeczu
Film Joanny Kołaczkowskiej, w którym wystąpiła z Darkiem Kamysem, który chciał wyrwać dziołche w trowie, ale był tak nieśmiały, że spinkolił, a babeczka się popłakała....
Skecz powiązany jest z tagami: kołaczkowska, dariusz kamys, film, chłopak, dziewczyna, rozpacz, płacz, smutek, tęsknota, miłość.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Jak obudzić swoją dziewczynę

Zobaczcie jak skuteczne obudzić swoją kobietę przy pomocy... manekina, a właściwie samej szcztucznej głowy człowieka !

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Dziewczyna Życia (Wiosna)

Kurde kto to jest ten Życia ? Może to pseudonim, bo np. gość ma zarąbiastą żyć ? To już chyba tylko wiedzą chłopaki z Ani Mru Mru i możesz wiedzieć i Ty jeżeli obejrzysz ten skecz.

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Dziewczyna Życia

Nieco inna, mniej elegancka w sensie ubrań kabareciarzy wersja skeczu, w którym Waldek Wilkołek jest Mega Don Juanem, do tego stopnia, że wyrywa Lachona za Lachonem !

Skecz, kabaret = Grupa AD HOC - Gra walka (Joanna Kołaczkowska i Janusz Rewers)

Bardzo dobry improwizowany występ, w którym poza członkami grupy AD HOC pojawili się Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi oraz Janusz Rewers z kabaretu Ciach. W tym oto składzie jak wspomniałem na początku - powstało coś naprawdę fajnego !

Skecz, kabaret = Kabaretus Fraszka i Joanna Kołaczkowska - Warszawa da się lubić część 1

Wspólny skecz Aśki Kołaczkowskiej z kabaretu Hrabi oraz Kabaretusu Fraszka o ciekawym tytule - Warszawa da się lubić ! Część pierwsa - ta dam !

Skecz, kabaret = Kabaretus Fraszka i Joanna Kołaczkowska - Warszawa da się lubić część 2

Druga część dotyczącego Warszawy - stolicy Polski w wykonaniu Kabaretusu Fraszka oraz Joanny Kołaczkowskiej z Kabaretu Hrabi.

Skecz, kabaret = Dorin Owens i jej spektakularny śmiech

Śmiech to zdrowie !

Skecz, kabaret = Spadkobiercy - Harry maluje portret Dorin Owens

Zobaczcie jak to giętki Harry czyli Michał Wójcik z Ani Mru Mru maluje portret Dorin Owens, w której rolę wciela się Joasia Kołaczkowska z kabaretu Hrabi.

Skecz, kabaret = Kabaret Hrabi - Joanna Kolaczkowska zaprasza na Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów

19-21 Kwietnia w Bytomiu odbył się 5 Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów oraz Kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów czyli Festiwal Dziwnie Fajne.

Skecz, kabaret = Grzegorz Halama i Dariusz Kamys - Improwizacja o kefirze (Kabaret HiFi)

Świetna improwizacja w wykonaniu Darka Kamysa z kabaretu Hrabi oraz Grześka Halamy na temat... kefiru. Czy na taki temat można sobie skutecznie powymyślać tak aby doprowadzić publiczność do łez ? Okazuje się, że tak :) !

Skecz, kabaret = Grzegorz Halama i Kabaret Hrabi - Prawie wypadek (Kabaret HiFi)

Bardzo dobry wspólny skecz kabaretu Hrabi i Grzegorza Halamy, w którym Grzesio Halamcio wciela się w rolę dzieciowatego polityka, a Dariusz Kamys pojawia się w roli policjanta. Ów wspomniany ciapowaty polityk wzywa policję gdyż jechał blisko jego Jaguara straszny samochód i nie chciał być sam !

Skecz, kabaret = Kabaret Hrabi - Konfrontacje Filmowe

Hrabiowie to mistrzowie (ale kurde zrobiłem ryma!) w skeczach przedstawiających naprawdę dobry i wyjątkowy humor. Również i tym razem nie zawiedli !

Skecz, kabaret = Kabaret Skeczów Męczących - Kłaku na Ślubach Panieńskich

Jest pewien polski film, którego tytuł to Śluby Panieńskie i gra tam na przykład Borys Szyc znany w dżungli jako Borysu Szycu. Na pokazie, premierze tego oto działa pojawił się również Kłaku czyli Jarosław Sadza z Kabaretu Skeczów Męczących.

Skecz, kabaret = Kabaret Limo - Studniówkowy Trailer: Horror w Budowlance (Szczecin 2011)

Swojego czasu Kabaret Limo nakręcił trailer Horroru - Akademik. Niedawno w siecii pojawiło się dzieło związane ze Szczecinem, budowlanką oraz Studniówką. Nie jest to stricte dzieło kabaretu Limo, ale nie trudno zauważyć, że jest nim mocno inspirowane (niektórzy po prostu twierdzą, że to plagiat...). Sam Abelardos Giza napisał na swoim profilu na Fejsie "Co tu dużo gadać... miło jak kogoś inspirujesz :)" więc chyba jakiś wojenek niczym Samsung z Apple tutaj nie będzie :)

Jak czytamy na JuTubQ :

Produkcja: www.mstudio.net.pl, www.studniowka.szczecin.pl
Audio: Kabaret LIMO

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - O filmie Zambezia

Moralni opowiadają o filmie Zambezia, do którego sami dubbingowali czyli udzielili głosu. Ów film jest dystryubowany przez Kino Świat, a jego premiara do 1 lutego 2013 !

Stat4u