Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Cabaret BB - Romeo i Julia

Cabaret BB - Romeo i Julia
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 3.67
kategoria: Cabaret BB | unikalnych odsłon: 1061 | dodano: 21-02-2015
Opis skeczu
04.04.2013 Otworzyłem autorski kabaret (jestem kompozytorem i autorem tekstów) "Cabaret BB" w artystycznej kawiarni Poema Cafe w Poznaniu. Po kilku przedstawieniach i opiniach publiczności mogę śmiało zaprezentować mały fragment z przedstawienia pt. "Romeo i Julia". Przedstawienie trwa ponad dwie godziny i grane jest w sześciu językach. Występują: Maria Gabler, Agata Wawrzyniak, Bohdan Błażewicz i Aleksander Korczak.
Z poważaniem - Bohdan Błażewicz.
Skecz powiązany jest z tagami: romeo i julia, cabaret bb, poema cafe, maria gabler, agata wawrzyniak, bohdan błażewicz, aleksander korczak.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret Los Plebanos - Romeo i Julia

Romeo i Julia czy jak kto woli Romejo i Lulia to znana wszystkim romantyczna historia, którą mogliśmy oglądać na dużym ekranie w różnego rodzaju interpretacjach i formach. Swoją wersję postanowił również zaprezentować Państwu kabaret Los Plebanos. Uwaga nagranie jest wyjątkowo głośne !

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Romeo i Julia

Bardzo dobry skecz, w którym poza członkami Kabaretu Młodych Panów udział bierze bardzo interkatywnie publiczność !! I tak oto pubiczność gra rolę księżyca, słoneczka, lasu oraz balkonu. Natomiast kabareciarze pozostają przy roli reżysera oraz romea i Julii. Super skecz !

Stat4u