Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Gracjan Roztocki - Walentynki

Gracjan Roztocki - Walentynki
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 0.00
kategoria: Osobowości | unikalnych odsłon: 1773 | dodano: 01-07-2011
Opis skeczu
Wiele różnego rodzaju przesądów i tradycji przychodzi do naszego kraju zza wielkiej wody - Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jednym z takich elementów jest święto zakochanych znane jako Walentynki. Na ten temat postanowił wypowiedzieć się, a raczej wyśpierać Gracjan Roztocki.
Skecz powiązany jest z tagami: gracjan roztocki, walentynki.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - O Nowej Hucie jest to piosenka

Tym razem Szalony Blondyn - Gracjan Roztocki uraczy wasze uszy piosenką o Nowej Hucie !

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - Tylko ładnie opalona

Tym razem gwiazda Internetu - Gracjan Roztocki śpiewa o pewnej niezwykle ładnie opalonej postaci...

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - Zamek z duchami

Tym razem w swojej zacnej twórczości artystycznej Gracjan Roztocki przygotował pieśń nad pieśniami traktujący o zameczku z duszeczkami

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - Michał

Nie wiemy kim jest Michał i chyba nie chcemy wiedzieć

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - Marysia i Józek

Znasz Marysię i Józka ? My też nie, ale zdecydowanie Gracjan Roztocki doskonale zna ów parę czy nie parę i postanowił całemu światu obwieścić ich miłość

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - Telefony komórkowe

Telefon komórkowy to bardzo, ale to bardzo poczciwy i przydatny wynalazek. W obecnych czasach mało kto może się obejść bez telefonów, które na dzień dzisiejszy dzwonią, piszą smsy, przeglądają Internet, robią świetne zdjęcia czy kręcą filmy wysokiej rozdzielczości full hd. A co na to Mr Gracjan Roztocki ?

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - Ja wolę Kasę

Ludzie żyją w ciągłym biegu, pragną kariery, sukcesów, a co za tym idzie dużej kasy. Trudno się oczywiście dziwić, bo każdy chciałby sobie godnie żyć. Czasem jednak warto zwolnić, zadumać, pooglądać przyrodę, nacieszyć oko piękną natury. A nie tylko kasa i kasa ! Czyżby nawet Gracjan rzucił się na kasiorę ?

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - Mydełko Fa (Tekst - Andrzej Korzyński)

Znacie Państwo wielki hit jakie parę lat temu zaserwował nam Marek Kondrat czyli Mydełko FA ? Tym razem swoją wersję tego hitu przygotował Gracjan Roztocki.

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - Cztery razy po dwa razy

Numer zatytułowany cztery razy po dwa razy to stały bywalec każego wesela, zabawy w remizie czy festynu. Tutaj drogi Internauto możesz posłuchać tej pieśni w wykonaniu Gracjana Roztockiego, oczywiście wraz z obrazem - teledyskiem, że tak to ujmiemy.

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - Dwa serduszka

Zapewnie każdy z nas kojarzy utwór serduszka dwa, który pochodzi ze stajni o ile się nie mylę grupy grającej disco polo - Bayer Full. Mało kto wie, że ten zespół sprzedał o wiele więcej kaset i płyt niż jakikolwiek inny polski artysta, ale na tym teraz się nie skupiajmy. Serduszka dwa to serduszka dwa, a Gracjan Roztocki przygotował dla Was Dwa Serduszka !

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - Zupka Gracjana

Kiedyś hitem był disco polowy utwór zatytułowany Zupa Romana, w której można było znaleźć dosłownie wszystko. Czasy tejże potrawy przeminęły, bo pojawiła się Zupa Gracjana.

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - Super Gracjan (Komiks)

Gdyby kogoś z Was zapytać o wymienienie jakiegoś super bohatera to na pewno pojawiłby się batman, superman, spiderman itd. Nie wiem jednak czy wiecie, że jakiś czas temu pojawił się inny komiksowy super mocarz - blondyn o ksywie Super Gracjan.

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - Kowboj Bartek

Co tu można wiele powiedzieć ? Sam mam na imię Bartosz - Bartek i nie wiedziałem, że zostałem okrzyknięty przez Gracjana Roztockiego kowbojem...

Skecz, kabaret = Gracjan Roztocki - Różowy koń

Różowy koń to znak rozpoznawczy hmm pewnej pani znanej jako Jolanta Jola Rutowicz. Ale czy aby na pewno ? Nie wiem o co w tym biega, ale Gracjano Italiano czyli Gracjan Roztocki postanowił nagrać utwór wokalno muzyczny pod tytułem wspomnianego różowego konia albo nawet i qnia (pozdrowienia dla Arka).

Skecz, kabaret = Gracja Roztocki w tvn jako gwiazda Internetu

W jednym z odcinków znanego programu telwizyjnego Dzień Dobry TVN pojawił się Gracjan Roztocki jako gwiazda Internetu. Zostało zaprezentowanych więcej gwiazd (w niekoniecznie pozytywnym tego słowa znaczeniu), ale Gracjan pojawił się w studio telewizji TVN osobiście. Parę słów dorzuciła również Baśka z klatki B.

Stat4u