Świetna improwizowana zabawa kabaretowa pomysłu, prowadzenia Grupy AD HOC, w której udział wzięli Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Maciek Stuhr. Wyszło jak to zazwyczaj w przypadku AdHoców bywa - zajedwabiście !
Kolejna kabaretowa gra w wykonaniu Grupy AD HOC z gościnnym udziałem Janusza Rewersa z kabaretu Ciach. Wszystko w duchu satyrycznej improwizacji co być może powoduje, że nie wszystko jest śmieszne, ale jeżeli już coś bawi - to bardzo smacznie.
Następny występ z cyklu improwizowanych skeczy Grupy AD HOC tym razem z udziałem Przemysława Żejmo z kabaretu Jurki.
Występ Grupy AD HOC oraz Kabaretu Limo utrzymany w świetnym improwizowanym klimacie satyrycznym !
Gra w karteczki zorganizowana przez Grupę AD HOC ze specjalnym udziałem Maryjusza Kałamagi z kabaretu Łowcy.B. Wszystko w klimacie egzorcyzmów oraz Lesliego Nielsena - gorąco polecam, bo naprawdę wyszła z tego świeta improwizacja kabaretowa !
Bardzo dobry improwizowany występ, w którym poza członkami grupy AD HOC pojawili się Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi oraz Janusz Rewers z kabaretu Ciach. W tym oto składzie jak wspomniałem na początku - powstało coś naprawdę fajnego !
Maria Czubaszek jest naprawdę git babka z super poczuciem humoru co potwierdziła już nie raz np. w Spadkobiercach. Tym razem na scenie Maryja pojawiła się z Grupą AD HOC !
Grupa AD HOC oraz Maria Czubaszek w skeczu, grze, występie związanym z egzaminem !
Kolejny wspólny występ Marii Czubaszek i Grupy Ad Hoc !
Tak się złożyło, że kiedyś jak jeszcze Weronika Marczuk Pazura nie wyrwała Lachona Agentka Tomka, który potem wyrwał ją na kominiarkę z CBA - poprosiła swego męża Cezarego Pazurę aby pojechał z jej mamusią czyli jego teściową na zakupy do hipermarketu. Czarek się zgodził i myślicie, że jak się to skończyło ? I czy w tym czasie Weronika obrabiała już Agenta Tomka ?
Zobaczcie jak pewien koleszka w żółtej kurteczce ostro wywija w markecie z elektroniką !
To jeden z tych skeczy, którymi pseudo bracia Wójcik czyli kabaret Ani Mru Mru (ale nie zapominajmy też o Waldku Wilkołku ewentualnie Wilkołaku) podbili publiczność w całej Polsce, stając się w swoim czasie mega popularną ekipą kabaretową.
Słynny już skecz Kabaretu Ani Mru Mru o otwarciu SuperMarketu, na który przybyło mnóstwo gości, klientów, ktorzy ostro prześcigali się aby zdobyć dla siebie jak najwięcej promocyjnych produktów! Największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście hostessy.
Rozmowa, wywiad z Grupą AD HOC, która słynnie z bardzo dobrych scenicznych gier kabaretowych i satyrycznych improwizacji !
Improwizacja w wykonaniu wspaniałych artystów - Żółty Sweterek Maryjusz Kałamaga, Gregory Halama Oklasky oraz Grupa Ad Hoc !