Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Jedz Jabłka Niech Się Putin Zatka

Jedz Jabłka Niech Się Putin Zatka
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 2.25
kategoria: Pozostałe | unikalnych odsłon: 1390 | dodano: 09-08-2014
Opis skeczu
Władek Putin postanowił odpowiedzieć  na światowe sankcje związane z jego eldorado na Ukrainie. Ucierpiała na tym również Polska i polscy sadownicy - Ci, którzy uprawiają, hodują pyszne polskie jabłuszka. Putin chyba nie wie co robi, bo przecież dzięki polskim japkom ruskie chłopy mogą pędzić zarąbisty bimber, samogon, sam bez ogona, wino, cydr i inne mózgo-jeby.
Skecz powiązany jest z tagami: putin, rosja, jabłka, woja, jabłko.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Posiedzenie rządu i sankcje dla Rosji za Krym (Dzięki Bogu Już Weekend 14 marca 2014)

Kabaretowe fakty o sytuacji na Krymie 2014 gdzie Władek Putin zwany też Fiutinem robi se co chce i podobno chce odebrać pokojową nagrodę Nobla tylko jeszcze nie wiem komu. Czy ów Fiutin postrada zmysły i zaatakuje Ukrainę wywołując trzecią wojnę światową?

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Pępek Świata - Władimir Putin (Dzięki Bogu Już Weekend 14 marca 2014)

Pympek Świota w realizacji KabareciQ Moralnego NiepokoiQ czyli jak czuje się Władimir Putin w obecnej sytuacji związanej z sytuacją Ukrainy, Rosji, Krymu, NATO, Polski, Unii Europejskiej i Kongo. Tak przy okazji wiecie, że Władzio Putinek nazywa się dokładnie Władimir Władimirowicz Putin, a po Rusku to będzie Владимир Владимирович Путин. Jednak zadajmy sobie pytanie czy aby warto śmiać się z Putina w obecnej sytuacji? Czy to nie skończy się tak, że nasz serwis zostanie zamknięty, kabaret moralnego niepokoju rozstrzelany, a nasza redakcja zaorana?

Skecz, kabaret = Kabaret Wyciepy - Super Putin (Dzięki Bogu Już Weekend 25 kwietnia 2014)

Kabaret to taki artystyczny mix powstały z Adama Grzanki, Marka Grabie i Tomasza Sobieraja na potrzeby programu Dzięki Bogu Już Weekend z dnia 25 kwietnia 2014. Czy Panowie dali radę w skeczu o Super Putinie? A może zrobili to celowo, bo przecież to temat na czasie więc skoro nie mieli pomysłu to poszli na łatwiznę? Oceńcie sami.

Skecz, kabaret = Kabaret Klika - Brednie Sikorskiego Radka

Mesje Radzio Putin tfu qrwa - Radzio Sikorski poinformował, że Władek Putin zaproponwał Donkowi Tuskowi rozpierdziel Ukrainy czyli jej podział, rozwałkę, rozbiór Ukrainy przez Rosję i Polskę. Potem Radzio stwierdził, że coś tam zapomniał albo się pomylił albo cholera wie co. Dono Tuskono też milczy i nie stosunkowuje się do wypowiedzi Sikorskiego Radusia, któremu Putin do nocnika siusia - czy jakoś tak. Generalnie cyrk, burdel na wysokim szczeblu, polski syf, polskie łajno....

Skecz, kabaret = Kabaret Skeczów Męczących - Rosyjski Hit i Włączamy Niskie Ceny (Sylwester 2014 z Dwójką)

Zobaczcie prawdziwy ruski hit sylwestrowy, przy którym bawiła się cała Ukraina razem z Krymem w Sylwestra 2014! Pojawia się również motyw największego hitu świąt 2014 czyli Włączamy Niskie Ceny Eweliny Lisowskiej i Media Expert!

Skecz, kabaret = Przemówienie Putina do Polaków za rządów PiS (SNL Polska)

Słów kilka Wołodi, jednego z najpotężniejszych ludzi na Ziemi (jakby nie było tak jest) do Polski za czasów PiS....

Skecz, kabaret = Kabaret Szuje - Pieśń o Jabłuszkach i Embargo

Zobaczcie, posłuchajcie kabaretowego utworu muzycznego o Polskich Jabłkach i Embargo, które na nie nałożyła Rosja z DJ Putinem na czele. Czy Władek Putin obejdzie się bez naszych pysznych, słodziutkich owoców, z których można wyprodukować niezłego mózgo-jeba? A może to taki cwaniaczek, hipokryta, który zabronił swojemu narodowi, zwykłemu obywatelowi jedzenia polskich jabłek, a sam się nimi potajemnie opycha?

Skecz, kabaret = Michał Kempa - Miłość

Monolog, stand up Michała Kempy poruszający tematykę miłości. Czym jest miłość ? Czy to tylko efekt pewnych chemicznych procesów i substancji czy jest w tym coś irracjonalnego ? A jak to było w przypadku Niemców ? Jaka była miłość niemiecka ? A jak wygląda sprawa związków i miłości w Związku Radzieckim ?

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Nowy Rok

Piosenka kabaretu Czesuaf będąca parodią utworu Nowyj God rosyjskiego boysbandu Steklovata, a wszystko to jako noworoczne życzenia kabaretowe !

Skecz, kabaret = Rosja to faktycznie specyficzna kraina

Jak widać na załączonym materiale wideo Rosja to bardzo wyjątkowy kraj, w którym dzieją się dziwaczne rzeczy. To nie znaczy jednak, że takie same wydarzenia nie mają miejsca chociażby w Polsce. Jakby zebrać do kupy różne cyrki z naszego kraju to też pewnie byłby niezły zbiór wygibasów. Tak czy owak Rosjanie czy też Ruski są niezłe !

Skecz, kabaret = Kabaret OT.TO - Deszcz meteorytów i opady śniegu (Świat według OT.TO)

Panowie z OTTA na temat opadów śniegu w Zimę 2012/2013 oraz deszczu meteorytów, który również w 2013 pojawił się w Rosyji !

Skecz, kabaret = Kabaret Pod Wyrwigroszem - Oddział Specjalny (Smoleńsk - parodia katastrofy)

Piosenka mająca jak sami zobaczycie rosyjskie akcenty w wykonaniu wariotów z Wyrwigrosza !

Skecz, kabaret = Rosyjskie Jackassy część 2

Nie każdy musi być normalny i po prostu wstawać rano, iść do szkoły albo do pracy, pracować 8 godzin, potem wracać do domu, wqrwiać się na żonę, łotać parę piw, trzepać kapucyna i iść spać....no dobra można też występować w telewizji jak Antoś M. i pier***ć od rzeczy i dzięki znajomości z Jareczkiem nie trafić do psychiatryka albo na złom. Ale ale czekajcie! Są też inne możliwości, bo przecież można być rudym kłamcą kapucynem, który potrafi obiecać wszystko, ładnie się uśmiechać, udawać swojego chłopa, a tak właściwie być burakiem i naczelnym złodziejem kraju. No dobra dość tych moich fantazji.... można być po prostu świrem, waryjotem i odpierdzielać takie triki jak Ci rosyjscy Panowie, którzy może wzorowali się na amerykańskich kolegach znanych jako Jackass !

Skecz, kabaret = Rosyjski Sport Wodny - Latawiec Wodny

Jak widać na załączonym materiale wideo - rosjanie mają fantazję i ruski też. Jakiś tam banan na wodzie to się chowa przy rosyjskim wodnym latawcu !

Skecz, kabaret = Jazda po zerwanym moście - Rosja to stan umysłu!

Nasi wschodni sąsziedzi mają swój ruski świat :) To oczywiście wcale nie znaczy, że gorszy!

Stat4u