Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Ciach - Leszek Jenek - piosenka (Radomska Noc Kabaretowa 2012)

Kabaret Ciach - Leszek Jenek - piosenka (Radomska Noc Kabaretowa 2012)
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 4.00
kategoria: Kabaret Ciach | unikalnych odsłon: 1588 | dodano: 23-06-2012
Opis skeczu
Piosenka w wykonaniu kabaretu Ciach podczas Radomskiej Nocy Kabaretowej oczywiście w Radomiu. To tam gdzie została wyprodukowana zupka chińska ze skeczu Ani Mru Mru :)
Skecz powiązany jest z tagami: ciach, piosenka, radom, radomska noc kabaretowa.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Ziółko - Słuchowisko, prezenter radiowy (Radomska Noc Kabaretowa 2012)

Skecz znany również pod nazwą Prezenter Radiowy czy Słuchowisko jednak oryginalna nazwa z programu Galaktikos to Ziółko. Jest to bardzo bardzo dobry skeczyk, a tutaj prezentujemy Wam wersję zaprezentowaną podczas Radomskiej Nocy Kabaretowej 2012.

Skecz, kabaret = Kabaret Ciach - Czajnik elektryczny (Opole 2011)

Przyznam Wam osobiście, że do skeczy kabaretu Ciach podchodzę bardzo różnie - po prostu mówiąc wprost nie zawsze mi się podobają. Mam oczywiście do tego prawo, bo raz, że jestem zajebiaszczy, a dwa że każdy ma prawo mieć swoje własne poczucie humoru. Mimo wszystko muszę przyznać, że skecz o czajniku jaki zaprezentowały Ciachy podczas tegorocznego kabaretonu w Opolu bardzo przypadł mnie go gustu i guściku.

Skecz, kabaret = Improwizacja Kabaretowa

Bardzo udany występ - improwizacja kabaretowa w wykonaniu między innymi kabaretu Ciach, Limo oraz Jurki.

Skecz, kabaret = Kabaret Ciach - Czajnik elektryczny (Kabaretobranie w Zielonej Górze 2011)

Skecz znany również jako Reklamacja Czajnika, który Ciachy czy jak kto woli Ciachowicze, Ciachowscy, Ciacha ewentualnie Ciasteczkunia wykonały podczas Trzeciego Kabaregobrania w Zielonej Górze 2011. Impreza, kabareton odbył się pod hasłem Zielonogórski Fundusz Śmiechu, który okazał się inwestycją, funduszem pewnym nie to co ten kurde czajnik !

Skecz, kabaret = Kabaret Ciach - Toalety

Jak mawiał kiedyś słynny poeta, wieszcz międzynarodowy - wszystkie kobiety kochają toalety. Czy coś takiego. W każym razie temat ten jest na tyle poważny, że kabaret Ciach postanowił przygotować na ten temat skecz kabaretowy.

Skecz, kabaret = Kabaret Ciach - Kontrola wydawania środków unijnych (Kabaretobranie w Zielonej Górze 2012)

Jak wiadomo Unia Europejska pompuję kasę w swoich członków w sensie w kraje członkowskie. Jak też wiadomo ostro kasę teraz ładuje się w taką Grecję, w której ludzie mieli kupę, masę nieraz absurdalnych przywileji i jeszcze mają czelność na rzekać skubańce. No, ale Angela Merkel ciśnie kasę w Grecję i koniec. Nie ma też co ukrywać, że bierze się w Polsce i nie tylko masę dotacji z Unii, a potem robi się jakieś mega gówniane projekty, a kasa płynie nie wiadomo gdzie. Dlaczego więc się tego nie kontroluje ? Co jest grane z kasą z Unii ?

Skecz, kabaret = Kabaret Ciach - Pantoflarze (Kabaretobranie w Zielonej Górze 2012)

W życiu mężczyzny bywa tak, że w swoim małżeństwie staje się on zwykłym pantoflem - pantoflarzem. Co to oznacza ? Oznacza to tyle, że jest on sierotą, niedorajdą, nieudacznikiem, boi się panicznie swojej żony, boi się mieć własne zdanie, boi się zdenerwować oraz zastanawia się przed każdym ruchem aby czasem nie zdenerwować swej małżonki, co mogłoby doprowadzić do tego, że ów żona zlała by ów męża. Ale właściwie na cholerę jakiejkolwiek kobiecie facet pantoflarz ?

Skecz, kabaret = Kabaret Ciach - Kontrola Pożarowa (Kabaretobranie w Zielonej Górze 2012)

Kontrola pożarowa to ważna rzecz, dzięki której każdy kabareciarz oraz zwykły poczciwy obywatel może pilnować aby jakiś pożar nie spalił pobliskiego kościółka zabytkowego jak na Słowacji czy też oszczędności zakopanych za szopą bądź schowanych w skarpecie.

Skecz, kabaret = Kabaret Ciach - Poradnia odwykowa

Tak w życiu bywa, że człowiek wpada w jakieś uzależnienie np. w taki alkoholizm. Jak wtedy sobie radzić ? Są tacy, którzy mają na tyle rozumu, sił, samozaparcia i motywacji, że sami wyjdą niemal z każdego nałogu. Jeżeli jednak nie ma się takich cech to można skorzystać z pomocy specjalisty np. w poradni odwykowej !

Skecz, kabaret = Kabaret Ciach - Głowno 2013 z okazji Dnia Kobiet

Mini relacja z występu kabaretu Ciach w Głownie w dniu 7 marca 2013 z okazji Dzioneczka Kobietuniek :-) !

Skecz, kabaret = Kabaret Ciach - Sport dla Kobiet (VII Płocka Noc Kabaretowa 2013)

Jaki sport powinny uprawiać kobiety powie Wam kabaret Ciach, a wszystko to działo się podczas VII Płockiej Nocy Kabaretowej dokładnie 3 maja 2013 oczywiście w Płocku !

Skecz, kabaret = Kabaret Ciach - Narzekacz (VII Płocka Noc Kabaretowa 2013)

Czy faktycznie Polacy to straszne zrzędy, marudy, ględy (glyndy, glendy) które potrafią tylko siedzieć i narzekać ? Bez ruszenia tyłka i wzięcia sprawy w swoje ręcę czy jakiegokolwiek zadziałania, próby zmiany ? A może to tylko taki stereotypowy Polaczek, których pewnie każdy z nas troszkę zna. A może jak mawia Jaro Jarek - To Wina Tuska ?!

Skecz, kabaret = Kabaret Ciach - Sąsiadka (Kabaretobranie w Zielonej Górze 2011)

Podczas Trzeciego Zielonogórskiego Kabaretobrania w Zielonej Górze 2011, która odbyła się pod hasłem Zielonogórski Fundusz Śmiechu 2011 wystąpił między innymi kabaret Ciach prezentując swój kabaretowy dorobek w postaci rzecz jasna skeczy. Oto jeden z nich o życiowej nazwie Sąsiadka. Tak to już bywa gdy naszą sąsiadką jest Pani Maćkowska !

Skecz, kabaret = Kabaret Ciach - Ratownik

wakacje 2013 i odziwo dziś tj. 18 lipca 2013 było bardzo fajnie w sensie pogody więc zapewne sporo ludzików skorzystało i wybrało się nad wodę. Trzeba jednak pamiętać żeby się nie utopić, nie pływoć po pijoku i słuchać pana ratownika !

Skecz, kabaret = Kabaret Ciach - Casting do programu kulinarnego o gotowaniu (Kabaretobranie w Zielonej Górze 2013)

Programy kulinarne robią furorę - przez lata było ich i jest mnóstwo jak te z Jackiem Kuroniem, Pascalem, Okrasą, Makłowiczem, Magdą Gessler czy tym koleszką od oddaj fartucha. Będzie więc ich więcej, bo nieźle się to sprzeda - w ten sposób mamy casting do telewizyjnego programu kulinarnego, do którego głównymi kandydatami są były zawodowy bokser pseudonim śmierć kliniczna oraz aktor filmów porno pseudonim Krakowiak. Czy panowie dadzą radę ? A może zagrają razem i będzie mix gotowanka z pukankiem ?

Stat4u