Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Czesuaf - Suchar z Dziesięciu

Kabaret Czesuaf - Suchar z Dziesięciu
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 4.25
kategoria: Kabaret Czesuaf | unikalnych odsłon: 1425 | dodano: 26-04-2014
Opis skeczu
Poznajcie teleturniej "Suchar z Dziesięciu", w którym zwycięzcą zostaje uczestnik z najgorszym poczuciem humoru!
Skecz powiązany jest z tagami: czesuaf, suchar, teleturniej, poczucie humoru.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Wróşbita Wojciech

Kojarzycie postać Wróżbity Wojtka ? Niektórzy nazywają go również Wojtek ściemniacz jakich mało, ale w to nie wchodźmy, bo każdy ma swoje zdanie, a ponadto ostatnio nasze władze ostro molestują naszą wolność słowa w Internecie.

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Terapia

Myślę, że niejednemu z Was przydałaby się terapia i to poważna. Tyle przy tym spotkaniu mam Wam, Tobie do powiedzenia.

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Operator Koparki

Z tego skeczu dowiemy się jakie trzeba spełnić wymagania aby dostać się na posadę operatora koparki i dlaczego nie można do tego fachu mieć wyższego wykształcenia. Jak widać w obecnych czasach aby robić karierę trzeba być po podstawówce, a nie jakieś inżyniery, magistry i inne pieruny !

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Kocham, nie biję (Kabaretowy Klub Dwójki)

Przemoc w rodzinie to rzecz straszliwa i zdecydowanie należy rozpowszechniać i nagłaśniać wszelkie akcje potempiające przemoc rodzinną. Nie może być przecież tak, że żona bije męża, siostra bije brata, ojciec bije syna, a szwagier wali konia.

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - PowĂłdĹş

Muszę powiedzieć szczerze, że znam ludzi, którym twórczość satyryczna kabaretu Czesuaf nie przypda do gustu. Oczywiście każdy ma prawo coś lubieć bądź nie. W moim przypadku jest tak, że nie wszystko co Czesław prezentuje mnie bawi, ale generalnie tak jest z każdym składem kabaretowym bądź stand up-erem. Ten skecz jest jednym z tych z repertuaru Czesuaf-a, który podoba mi się bardzo i z czystym sumieniem gorąco zachęcam do jego obejrzenia.

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Ekolodzy

Ten oto skeczunio zaczyna się od scenki, w której pacjent dowiaduje się z ust lekarza oczywiście iż ma w sobie tasiemca i wypadałoby zalać robaka. Możnaby rzecz - co to ma do licha wspólnego z ekologią ? Zobaczcie więc sami...

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Dziad borowy i ekologiczny

Bardzo nieładnie jest wyrzucać śmieci do lasu bądź w jakiekolwiek inne nazwijmy to przyrodnicze miejsce. Ludzie, którzy takie rzeczy robią muszą mieć naprawdę coś nie tak z głową albo chęć oszczędzania wyżarła im mózgi. No cóż są mordercy, gwałciciele więc są i tacy śmieciarze. Wobec tego przydałby się jakiś strażnik tego lasu, który chroniłby przyrodę przed takowymi zachowaniami. Jak pokazuje kabaret Czesuaf ktoś taki już istnieje i funkcjonuje - zobaczcie sami. Skecz naprawdę bardzo bardzo dobry !

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Parodia programu Mam Talent

Niektóre programy telewizyjne są tak debilne i idiotyczne, że nawet nie trzeba ich parodiować. Ale są przecież takie, które mimo pewnego prostactwa są po prostu interesujące, wciągające i ciekawe. Nie ma jednak co wchodzić w dyskusje co jest ambitne, a co beznacziejne - po prostu obejrzyjmy razem parodię programu "Mam Talent" w wykonaniu kabaretu Czesuaf.

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Pechowy kierowca

Jak wiadomo polskie drogi są wyśmienite, każdy kraj nam ich zazdrości łącznie ze Szwajcarią w odniesieniu do dziur w ich słynnych serach ! Do tego na Euro 2012 Polska wybudowała dużo więcej autostrad niż było planowane i to jest wspaniałe ! Do tego rozwiązaliśmy sprawę Smoleńską, Macierewicz został prezydentem, a Jarek pierwszą damą. Radujcie się więc cudownym grajdołem i obejrzyjcie skeczyk o kierowcy, który tymi naszymi extra jezdniami sobie podróżuje !

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf i Andrzej Andy Piątek - Horoskop

Wierzycie w horoskopy ? Zresztą kogo to obchodzi - mamy 15 grudnia 2012 więc już niebawem ziści się to co mówili Majowie - 21 grudnia 2012 świat pierdyknie na amen ! A gdyby jednak nie to wpadnijcie 22 grudnia na skeczyki !

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf i Andrzej Andy Piątek - Sonda uliczna

Kabaret Czesuaf oraz Andy Andrzej Piątek nagrali ów materiał prezentujący Sondę Uliczną na różne tematy jak np. chrześcijaństwo, chodzenie do kościoła czy też homoseksualizm zwany również gejostwem czy pedałowaniem. Zdjęcia wykonał Jerzy Przybek, a montaż i dźwięk Przemek Dzięgiel.

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Nowy Rok

Piosenka kabaretu Czesuaf będąca parodią utworu Nowyj God rosyjskiego boysbandu Steklovata, a wszystko to jako noworoczne życzenia kabaretowe !

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Zastępstwo z księdzem

W pewnej szkole wszyscy nauczyciele się rozchorowali, wyginęli albo mieli kaca - są różne wersje i wobec tego jedynym dostępnym pedagogiem był ksiądz - katecheta. Na jego ręce oddano więc obowiązek przeprowadzenia wszystkich lekcji ze wszystkich przedmiotów z czego bardzo ucieszyli się uczniowie, którzy założyli, że będzie niezły lajcik. Jak się jednak okazało z tego księdza to był niezły edukacyjny terrorysta !

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Pielgrzymka

A Ty chodzisz na pielgrzymki ? Wspierasz Tadeusuniuniu Rydzyniuniua ?

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Opiekunka do dziecka

Z opiekunkami do dzieci bywa różnie - sami Państwo wiecie jak to czasem w telewizji czy Internecie można dowiedzieć się jak to opiekunka usypiała dziecko nad gazem czy też traktowała maluszka bardzo źle. Dla takich zwyrodniałych osobników powinni wrócić do palenia na stosie - no bo jak można krzywdzić maleńką, bezbronną istotę, która pragnie miłości i ufa światu bezgranicznie ?

Stat4u