Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Jurki - Ideał Kobiety (Ryjek 2014)

Kabaret Jurki - Ideał Kobiety (Ryjek 2014)
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 3.33
kategoria: Kabaret Jurki | unikalnych odsłon: 1584 | dodano: 27-10-2014
Opis skeczu
Każdy porządny Jurek ma w gaciach wielki sznurek. A że ma ogromnego sznurka to wie jaka kobieta jest idealna!
Skecz powiązany jest z tagami: jurki, rybnicka jesień kabaretowa, ryjek, kobieta, ideał, kobieta idealna.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2013

Na antenie Telewizji Polsat 14 i 15 grudnia zostanie wyemitowany finałowy koncert Ryjka czyli 18 Rybnickiej Jesieni Kabaretowe 2013, Wystąpią tam tak znakomici artyści jak Ani Mru Mru, Limo, Smile, Jurki, Grupa MoCarta, Formacja Chatelet, K2, Kałamasz, Czesuaf, Kabaret Młodych Panów oraz zwycięzcy Wryjka i One Ryj Show. Nie przegapcie :) !

Skecz, kabaret = 18 Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2013 - pełna relacja

Zobacz co działo się na RYJKU 2013, którego finał został wyemitowany w telewizji polsat 14 i 15 grudnia 2013. Czy i Wam poobała się 18 Rybnicka Jesień Kabaretowa :) ?

Skecz, kabaret = Kabaret Jurki - Reakcja Łańcuchowa (Ryjek 2013)

Skecz mówiący tak wiele o reakcjach łańcuchowych, że łoho hoho! Nie ma to jak wkręcić przyjaciół kabareciarzy to udziału we własnym skeczu!

Skecz, kabaret = Kabaret Jurki - Słoik, który zmienił wszystko (Ryjek 2013)

Już niebawem Ryjek 2014, a ryjek to nie żadna twarz polityczna chociaż podobieństwo wielkie lecz Kabaretowa Rybnicka Noc, która jak co roku odbywa się gdzie? No gdzie? W Rybniku, brawo! Właściwie kurde to nie jest noc, a pora roku ta przed ostatnia czyli jesienna więc jest to Rybnicka Jesień Kabaretowa. Zanim jednak do tego dojdzie w dniach od 22 do 26 października 2014 to możecie Państwo sobie przypomnieć skecz zaprezentowany przez Jurasów, Jurkasów, Jurkowy Cabaret, Kabaret Jurki podczas Ryjka 2013, w którym motywem głównym był słoik i to nie byle jaki, tylko taki, który zmienił dosłownie wszystko!

Skecz, kabaret = Jurki Films - Koledzy

Jureczki zapraszajo Was na swoją kabaretową produkcję filmową świeżo z Ryjka 2015!

Skecz, kabaret = Kabaret Jurki - Auto Złom (XX Rybnicka Jesień Kabaretowa 2015 - Ryjek)

Przychodzi taki moment kiedy nasze kochane, cudowne, jeszcze całkiem młode 25 letnie auto dochodzi swojego żywota, umiera, następuje moment kiedy trzeba go zezłomować. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji, jak żyć, jak dalej funkcjonować?

Skecz, kabaret = Kabaret 44-200 - Ostatnia Noc (18 Rybnicka Jesień Kabaretowa 2013)

Tak to już czasem bywa, że raz serce pęka raz prezerwatywa....

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Biuro Matrymonialne (18 Rybnicka Jesień Kabaretowa 2013)

Marcin Wójcik wyrwał Lachona, ale okazało się, że była to posłanka Grodzka. Postanowił więc poszukać ruch!nka w sprawdzonym miejscu i tak trafił do agencji towarzyskiej.... tzn do biura matrymonialnego !

Skecz, kabaret = Kabaret Smile - Tłumaczenie słów Kobiet. Co naprawdę myślą kobiety? (XX Rybnicka Jesień Kabaretowa 2015 - Ryjek)

Ten skecz pozwoli Wam dowiedzieć się co naprawdę myśli kobieta kiedy wypowiada dane słowa. Wiecie, że w ogóle jest taki gość, który zawodowo tłumaczy słowa kobiet, powie Wam co babka myśli mówiąc daną rzecz? Naprawdę jest taki zawód i właśnie tutaj możecie się o tym dowiedzieć!

Skecz, kabaret = Kabaret Limo - Kobieta idealna (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013)

Występ kabaretu Limo w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Przemocy. Tfu - Pomocy - wiecie jak to mawia kościelny Roman Żurek - wudstok tylko Owsika nie było ! A tak serio to oczywiście popieramy pomoc dzieciakom, osobom starszym i w ogóle każdemu ! I na koniec pamiętajcie - kobieta idealna to taka, przy której jej facet czuje się idealnie !!!

Skecz, kabaret = Kabaret Limo - Ideał Kobiety

Jaki jest Wasz ideał kobiety ? Czy już znaleźliście swoją tą jedną jedyną ? Jeżeli twierdzicie, że tak to uważajcie, bo zaraz doznacie prawdziwego szoku - Wasz Świat Się Zawali !! Po obejrzeniu tego skeczu zdacie sobię sprawę, że Wasza kobieta jest daleka oj daleka od ideału ! Ale nie łamcie się - każdy związek można zakończyć i znaleźć taką cudowną drugą połówkę (albo 0.7) jak w owym skeczu. I nie myślcie, że to tylko utopia i marzenia, bo sami ujrzycie, że Wojtek Tremiszewski już znalazł swoją ukochaną - idealną kobietę !

Skecz, kabaret = Kabaret Nowaki - Ryjek 2009 (XIV Rybnicka Jesień Kabaretowa, wywiad)

Rozmowa, wywiad z Nowakami przeprowadzony podczas Rybnickiej Jesieni Kabaretowej czyli tzw. Ryjku.

Skecz, kabaret = Piotr Sobik o Ryjku 2009 (Rybnicka Jesień Kabaretowa 2009)

W tym materiale Piotr Sobik z kabaretu Młodych Panów opowiada o Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (edycji 2009) czyli tzw. Ryjku.

Skecz, kabaret = Kabaret Skeczów Męczących i Tomek Jachimek o skeczu z kategorii Coś tu śmierdzi (XVI Rybnicka Jesień Kabaretowa)

Kopiując opis bezpośrednio z YouTube : Rozmowa z Kabaretem Skeczów Męczących i Tomaszem Jachimkiem na temat jego kontrowersyjnego skeczu w kategorii "Coś tu śmierdzi" na XVI Rybnickiej Jesieni Kabaretowej..

Dla zainteresowanych XVI Rybnicką Jesień Kabaretową będzie można obejrzeć już niedługo w Polsacie!

Skecz, kabaret = Kabaret Smile - Telefony do obsługi klienta TP SA (XVI Rybnicka Jesień Kabaretowa Ryjek 2011)

Skecz wykonany podczas Ryjka 2011 czyli Rybnickiej Jesieni Kabaretowej, którą mogliśmy obejrzeć w telewizji w dniu 10 grudnia 2011. Skeczyk przedstawia różnych obywateli, którzy z różnorakimi problemami dzwonią na infolinię czy też biuro obsługi klienta Telekomunikacji Polskiej.

Stat4u