Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Klika - A niech górnicy zdechną

Kabaret Klika - A niech górnicy zdechną
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 3.40
kategoria: Kabaret Klika | unikalnych odsłon: 1094 | dodano: 05-10-2014
Opis skeczu
Temat na czasie czyli polskie górnictwo, który niby jest bee, nierentowne, do zamknięcia, do zniszczenia i w ogóle get ałt. Dlaczego tak jest? Dlaczego polski węgiel jest taki drogi? Czy to znów wina tych (p)Osłów na górze, którzy tylko czyhają jakby to nabić kasę państwową i swoją własną? Kto ustala ceny węgla w Polsce? Co to za czapa i czy górnicy słusznie protestują, strajkują, demonstrują?
Skecz powiązany jest z tagami: górnik, kabaret klika, polska, górnicy, protest, strajk.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret Smile - Górnicy i Kopalnia (Dzięki Bogu Już Weekend 7 marca 2014)

Życie Górnika nie jest łatwe, bo może i nieźle zarabia, ale musi się taki gorol, hanys, ślunzak czy jak im to tam jest nieźle napracować albo przynajmniej poudawać, że to robi, a do tego praca takiego górnika pod ziemią jest bardzo niebezpieczna. Zobaczcie jednak jak wygląda kabaretowa praca górnika, co dzieje się w satyrycznej kopalni w ramach Dzięki Bogu Już Weekend 2014 :)

Skecz, kabaret = Kabaret Klika - Tusk i jego tajności

Kabaret Klika o naszym kochanym premierQ DonaldQ TusQ, o którym niektórzy mówią, że jest ściemniaczem, krętaczem i złodziejem, ale kto by tam się nad tym zastanawiał skoro w Polsce żyje się cudownie !

Skecz, kabaret = Kabaret Klika - Afera Podsłuchowa czyli Sienkiewicz, Belka i inne gagatki

Klika Kabaret o czerwcowej aferze podsłuchowej w Polsce...

Skecz, kabaret = Kabaret Klika - Ukraina Olewa Polskę

W roku 2014 Polska stanowczo stanęła po stronie Ukrainy w związku z wydarzeniami w Kijowie, na Krymie itd. Co z tego wyniknie poza embargiem na Polskie Jabłka ze strony Rosji? Czy Rosja zaatakuje Polskę w 2015 roku?

Skecz, kabaret = Kabaret Klika - Brednie Sikorskiego Radka

Mesje Radzio Putin tfu qrwa - Radzio Sikorski poinformował, że Władek Putin zaproponwał Donkowi Tuskowi rozpierdziel Ukrainy czyli jej podział, rozwałkę, rozbiór Ukrainy przez Rosję i Polskę. Potem Radzio stwierdził, że coś tam zapomniał albo się pomylił albo cholera wie co. Dono Tuskono też milczy i nie stosunkowuje się do wypowiedzi Sikorskiego Radusia, któremu Putin do nocnika siusia - czy jakoś tak. Generalnie cyrk, burdel na wysokim szczeblu, polski syf, polskie łajno....

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Górnik

Bardzo, naprawdę bardzo dobry skecz, w którym Robert Korólczyk w znakomity sposób wciela się w rolę górnika opowiadającego prezenterowi telewizyjnymu o swojej pracy i różnego rodzaju legendach z nią związanymi.

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Sen

W tym skeczu możemy zobaczyć Mikołaja Cieślaka w niezwykle eleganckiej kreacji modowej czyli w szlafmycy. Szlafmyca to taka wyrąbista czapeczka na noc, którą ubierał niejaki Horacy w serialu Doktor Quinn. Można też zobaczyć Roberta Górskiego w samych majciochach oraz czapce górnika.

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Fusbal wszystkich świntych

Panowie z Młodych Panów jako Górnicy wykonują wspaniła pieśń o piłce nożnej na podstwie znanego utworu Budki Suflera - Bal wszystich świętych.

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Komunia święta (Kabaretowy Klub Dwójki)

Panowie z Kabaretu Młodych Panów postanowili pokazać Państwu jak wygląda komunia w Polsce. Ale to nie taka zwykła komunia lecz taka, która odbywa się, ma miejsce na Śląsku czy jak kto woli Śluńsku.

Skecz, kabaret = Kabaret Smile - Familok

Górnicze Szkody to takie pieruństwo co potrafi wdupić cały familok!

Skecz, kabaret = Kabaret Smile - Wdupiło nam cały Familok (Szkody Górnicze - 18 Rybnicka Jesień Kabaretowa 2013)

Kabaret Smile ze swoim wdupionym familiokiem na Ryjku 2013 !

Skecz, kabaret = Kabaret Klika - Poseł baba Pawłowicz

Pani Krystyna Poseł Baba Pawłowicz potrzebuje chłopa i to na gwałt !

Skecz, kabaret = Kabaret Klika - Bij Kube Wojewódzkiego!

Jak pewnie wiecie 21 października 2013 Kuba Wojewódzki został oblany brązową substancją. Nie było to gooowno, a coś żrącego i KubuśQ trafił do szpitalQ. Czy ten kraj jest normalny ? Co na ten temat sądzi świat kabaretowy ?

Skecz, kabaret = Kabaret Klika - Posłowie skandaliczni

Panowie z Klikuśnego KabaretQ debatują na temat skandalicznych posłów czy jak kto woli osłów !

Skecz, kabaret = Kabaret Klika - Ukraińscy złodzieje

Konflikt Rosja Ukraina 2014 wywołuje wiele emocji - tych złych i tych dobrych, bo patrzeć można na to wszystko na wiele sposobów. Czy faktycznie Putin może robić wszystko co chce ? Czy NATO obroni Polskę przed Rosją ? A może Janukowicz jeszcze wróci na ukraiński tron i do swoich wypasionych rezydencji ? Może wreszcie to Ukraina jest tutaj najgorsza i tylko prowokuje będąc nęcona, wodzona przez Stany Zjednoczone ? Zobaczcie co o tym wszystkim sądzi Kabaret Klika.

Stat4u