SÄ róşne ciekawe akcje, ale chyba Polsce przydaĹaby siÄ akcja wypierdzielenia politykĂłw na zbity pysk albo obniĹźenia im pensji do minimalnej aby mogli zobaczyÄ jak wielu naszych rodakĂłw Ĺźyje skormnie albo i w nÄdzy. No cóş - zostawmy to i pomyĹlmy o innej ciekawej akcji czyli CaĹa Polska Czyta Dzieciom Po ĹlÄ sku !
Panowie z Kabaretu MĹodych PanĂłw postanowili pokazaÄ PaĹstwu jak wyglÄ da komunia w Polsce. Ale to nie taka zwykĹa komunia lecz taka, ktĂłra odbywa siÄ, ma miejsce na ĹlÄ sku czy jak kto woli ĹluĹsku.
WspĂłlny wystÄp Artura Andrusa oraz Kabaretu MĹodych PanĂłw zwiÄ zany ze ĹlÄ skiem oraz reprezentacjÄ Polski. Co z tego wyszĹo ? Czy mĹodzi, jÄdrni MĹodzi Panowie odnajdÄ siÄ na scenie z weteranem Andrusem Arturkiem ? OczywiĹcie to taki Ĺźarcik z tym weteranem, bo przecieĹź jest to caĹkiem mĹody chĹopiecek - tylko tak staro wyglÄ da.
ĹwieĹźa Relcja z OpowieĹci Biblijnych po ĹlÄ sku Kabaretu MĹodych PanĂłw, ktĂłrzy 7 marca 2013 wystÄ pili w Boguszowicach (Rybniku) !
Druga czÄĹÄ skeczu, z ktĂłrego moĹźemy siÄ dowiedzieÄ, Ĺźe BĂłg jest ĹlÄ zakiem i godo po ĹlÄ sku !
W Chorzowskim Centrum Kultury Kabaret MĹodych PanĂłw przedstawiĹ swĂłj program ĹlÄ zisz Is Easy oparty na ĹluĹskiej gwarze.
KrĂłtka, ale bardzo ciekawa i konkretna rozmowa z Kabaretem MĹodych PanĂłw z 2014 roku, a dokĹadnie z okresu wakacyjnego, letniego, urlopowego, sezonu kabaretowego.
Kto z Was nie chciaĹby byÄ na ĹlÄ skim Weselu w Kanie Galilejskiej? MoĹźna by piÄ do woli, bo zawsze Jezus zamieni wodÄ w wino, dostaÄ siÄ do loĹźy VIP-Ăłw gdzie siedzi wikary, Jezus i jakiĹ gorol czy tam hanys czy jak im tam. Do tego zagraĹby DJ Judasz czy teĹź inny staroĹźytny ĹluĹski wodzirej. Do tego wszystkiego zabawy jak stoĹki czy picie browcĂłw na czas. ByĹyby rĂłwnieĹź chipsy, czipsy, trzy psy, a w razie czego se je Jezus w kartofle zamieni. JesteĹcie gotowi? No to zapraszam na kontynuacjÄ skeczu o ĹlÄ skiej Biblii i weselu w Kanie! Zaczynamy od kany! P.S. BÄdzie, bÄdzie siÄ dziaĹo chyba, Ĺźe ksiÄ dz przyniesie maĹo!
Zobaczcie caĹÄ prawdÄ o weselu w Kanie Galilejskiej, ktĂłre tak naprawdÄ miaĹo miejsce na ĹlÄ sku!
Panowie MĹodzi pokaĹźÄ Wam jak naleĹźy usypiaÄ maĹe dziecko !
Bardzo znany skecz z repertuaru MĹodych PanĂłw tym razem w wykonaniu Kabaretu Papuga. Jak siÄ Wam podoba ich wersja?
PrzyjeĹźdĹźa taki Anglik do Polski, chce coĹ zjeĹÄ, ale w restauracji na ĹlÄ sku same mĹoty co po murzyĹskiego ani sĹowa nie umiejo....
WspaniaĹe Ĺźony cudownych polskich piĹkarzy noĹźnych!
ZnĂłw skecz po ĹlÄ sku - taka tradycja MĹodych PanĂłw na Ryjka! Tym razem Ryjka 2017!
Wigilia 2018 po ĹlÄ sku czyli Kabaret MĹodych PanĂłw ze swoimi przyjaciĂłĹmi ĹwiÄtuje, kolÄduje, raduje siÄ - nawet z MikoĹajkiem i Buchalikami!