Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Moralnego Niepokoju - Teatr

Kabaret Moralnego Niepokoju - Teatr
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 2.50
kategoria: Kabaret Moralnego Niepokoju | unikalnych odsłon: 424 | dodano: 25-08-2012
Opis skeczu
Czy faktycznie występy sceniczne Kabaretu Moralnego Niepokoju są tak dobre jak występy teatralne ? I chodzi tutaj o prawdziwą, dobrą grę aktorską, a nie np. grę teatralną Kuby Wojewódzkiego. Chociaż trzeba przyznać, że w ostatniej reklamie Play (tej z pustyną i samochodem, którego Wojewódzkiemu więcej nie wypożyczą) Wojewódzki Jakub zagrał całkiem przyzwoicie.
Skecz powiązany jest z tagami: kmn, kabaret moralnego niepokoju, teatr.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Projekt Teatr

Dość specyficzny czy nawet dziwaczny skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju, który jest całkiem fajowy :)

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Próba Generalna (Pogoda na suma)

Próba generalna w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju w ramach Pogody Na Karasia. Tzn Suma. Ewentualnie różnica ;)

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Biblioteka

Biblioteka to skecz, od którego zaczęła się moja przygoda z kabaretami. Wcześniej oczywiście wiele widziałem, wiele oglądałem, ale nie była to jakaś spora fascynacja. Jednak w roku 2004 natrafiłem na Bibliotekę, w której Górski z Cieślakiem przechodzą samych siebie. Po prostu oszalałem na punkcie tego skeczu, potrafiłem go oglądać po kilka razy dziennie... wiem wiem patologia totalna :) Skecz nie musi oczywiście śmieszyć każdego nie mniej dla mnie jest to majstersztyk łączący prosty humor, krzywe ciuki, strzelanie min z humorem, nad którym pewnie nie jeden musiałby się zastanowić o co chodzi. Dla mnie miazga !

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Wyprawa na Rysy (z badylem)

Robert Górski jeden z najśmieszniejszych członków kabaretu Moralnego Niepokoju opowiada w tym skeczu o wyprawie w góry ze swoim starym kumplem Badylem. Jak można sie domyślić każde spotkanie z aBdylem kończy sie dość ciekawie. Wyprawa była pełna niespodzianek i przygód i musiała zakończyć się tragicznie. Zresztą najlepiej jak sami to zobaczycie warto:)

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Dżin (starsza wersja)

Znakomite trio czyli Kasia Pakosińska, Robert Górski i Mikołaj Cieślak w tym skeczu prezentują perypterie małżeństwa (Kasia i Mikołaj), którzy w wyniku potarcia lampy wywołują Dżina z lasu (Robert Górski)

Stat4u