Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Na Koniec Świata - Było sobie życie odcinek 5

Kabaret Na Koniec Świata - Było sobie życie odcinek 5
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 4.13
kategoria: Kabaret na Koniec Świata | unikalnych odsłon: 1172 | dodano: 13-07-2016
Opis skeczu
5 Odcinek opowieści o tym, że życie sobie było... i się spierniczyło. No co? Czasem tak bywa ;)
Skecz powiązany jest z tagami: koniec świata, było sobie Ĺźycie.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret na Koniec Świata - Bez żartów

Ten oto materiał jest co prawda dość wulgarny, ale niestety prawdziwy co tak de fakto jest tragiczne. No cóż w naszym kraju jest jak jest, ale mamy piątkowy wieczór i szkoda zrzędzić i narzekać.

Skecz, kabaret = Kabaret na Koniec Świata - Sex Katolicki

Myślę, że już sam tytuł ów skeczu jest na tyle intrygujący, że warto obejrzeć co Kabaret Na Koniec Świata miał na myśli.

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Wkróce będzie koniec świata

Ileż to zapowiedzi końca świata ujrzał świat ? Sami przyznacie, że było tego mnóstwo. W świecie kabaretowym pojawił się już koniec świata w wykonaniu Kabaretu Pod Wyrwigroszem i trzeba stwierdzić, że był to niezły zboczuch. A jak to widzi kabaret Potem ?

Skecz, kabaret = Kabaret Limo - Koniec Świata 2012

Kolejny świetny materiał filmowy w wykonaniu Kabaretu Limo - tym razem Panowie i Panie postanowili rozprawić się z Końcem Świata, który ma rzekomo nadejść w roku bieżącym tj. 2012. Materiał jak zawsze świetnie wykonany - jeżeli się zastanawiacie skąd takie umiejętności w Limie to moją fantastyczną wiedzą powiem Wam, że Abelar Giza czyli ten Limowy terrorysta jest naprawdę dobrym filmowcem. I na konieć dodam, że przesłanie z owego materiału jest bardzo prostę i prawdziwe - ludzi zabija głupota !

Skecz, kabaret = Kabaret Limo - Czterej jeĹşdĹşcy apokalipsy

Skecz o tematyce religijnej, w którym tzw. Jeźdźcy Apokalipsy oczekują konća świata - armageddonu, apokalipsy itd. A najbardziej niecierpliwa jest Ewa Błachnio, która w tym skeczu jest naprawdę dobra !

Skecz, kabaret = Kabaret Pod Wyrwigroszem - Koniec Świata

Mamy 15 grudnia 2012 więc za niecałe 6 dni wszystko pierdyknie zgodnie z przepowiedni Majów - nadejdzie Koniec Świata ! Jak się okazuje ten cały koniec świata to niezły zbereźnik...

Skecz, kabaret = Marcin Wójcik i Robert Górski zapowiadają Koniec Świata 2012 (Kabaretowy Klub Dwójki)

Mamy 17 grudnia 2012, godzina 22:11 więc do końca świata 2012 pozostało nam 3 dni i niecałe 2 godziny. Jesteście na to gotowi ? Czy Ziemia pierdyknie ? Czy dojdzie do przemagnesowania czy tam zamiany biegunów naszej planety ? Czy ponownie przyjdzie Jezus Chrystus ? A może będzie to inny wielki tego świata ? A może tylko ktoś na tym końcu świata świetnie zarobi, a jeszcze inny w obliczu paranoi skończy marnie ? A może koniec świata objawi się tym, że Tusk pogodzi się z Kaczyńskim, Macierewicz raz na zawsze rozwiąże sprawę Smleńska, Palikot zostanie papieżem, a Niesiołowski zostanie gwiazdą PiSu ?

Skecz, kabaret = Niekryty Krytyk - Koniec Świata 2012

Drogie ludzie, ludziki i ludziska - mamy 18 grudnia 2012 oraz godzinę 20:38 - jak więc łatwo policzyć do końca świata pozostały 2 dni, 3 godziny i 42 minuty ! Jeżeli świat upadnie, a Internet przetrwa to niech ten wpis będzie pamiątką po mnie dla przyszłych cywilizacji czy też gatunków, które powstaną za miliony lat ! A jeżeli by się okazało, że końca świata 2012 nie będzie to obejrzyjcie sobie Niekrytego Krytyka, który postanowił ocenić Koniec Świata !

Skecz, kabaret = Tomasz Olbratowski - Koniec Świata 2012

Wydaje się Wam, że Majowie się mylili i Końca Świata 2012 nie było ? Jesteście w wielkim oj wielkim błędzie, a wyjaśni Wam to Tomek Olbratowski !

Skecz, kabaret = Kabaret na Koniec Świata i Izabela Dąbrowska - Żona Benka i Jej Grzechy

Myślicie, że kobiety są grzeczna, potulne, uczciwe i w ogóle cud malina niewisty bajlando mader fakir ? Otóż wcale tak nie musi być, bo każda żona ma jakieś grzeszki na sumieniu...

Skecz, kabaret = Kabaret na Koniec Świata i Paweł Koślik - Fejogrzech

Co to jest grzech to mniej więcej wiem i wcale nie chodzi o nawiedzone katechetki wmawiające dzieciom, że jak będą się masturbować to pójdą do piekła. Ale co to kure jest fejogrzech ? Zobaczcie sami o co kaman !

Skecz, kabaret = Kabaret na koniec Świata - Tylko dla Dorosłych 15 marca 2013

Telewizyjny program satyryczny, w którym Kabaret Na Koniec Świata zaprezentował swój występ, skecz, stand up w dniu 15 marca 2013 !

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Rozmowa przed Końcem Śwata (Top Trendy 2013)

A jak Ty sobie wyobrażasz Koniec Świata ?

Skecz, kabaret = Kabaret Lubię To! - Koniec Świata (cały program kabaretowy!)

Trwający 1800 sekund czyli 30 minut czyli pół godziny czyli 1/48 doby itd. itd.... program satyryczny, humorystyczny, śmiszny, pozytywny czyli po prostu kabaretowy w wykonaniu Lubię To!. P.S. Te 2 laseczki są fajne obie, a ta czarna ma coś takiego w sobie żeby z nią pooglądał różne skecze i skeczyki robiąc motywiki :-) :P

Skecz, kabaret = Kabaret na Koniec Świata, Izabela Dąbrowska i Robert Majewski - Rozmowa

Rozmawiać powinno się o wszystkim, a tematy tabu nie powinny istnieć. Nie twierdzę, że powinno się rozmawiać z wszystkimi o wszystkim, ale to jest żałosne, że mamy XXI wiek, a tak wielu z nas jest zacofanych i w ogóle boi się o czymkolwiek rozmawiać, wstydzi się, wmawia sobie, że coś jest złe itd. Rozumiem, że człowiek może być tak wychowany, że księża i nawiedzone katechetki potrafią zniszczyć dziecku psychikę itd., ale mamy coś pięknego - wolną wolę i własny rozum, który mimo, że może być wyprany to możemy samodzielnie kalkulować to i owo !

Stat4u