Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Neo-nĂłwka - Moher i policjant

Kabaret Neo-nĂłwka - Moher i policjant
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 2.75
kategoria: Neo-NĂłwka | unikalnych odsłon: 2687 | dodano: 09-07-2011
Opis skeczu
Jeden ze starszych skeczy kabaretu Neo-nówka z czasów kiedy w grupie występował jeszcze Michał Paszczyk (obecnie Paranienormalni). Skecz przedstawia sytuację, w której pewna miła Moherowa Pani wraz z Policjantem odwiedza pewnego obywatela.
Skecz powiązany jest z tagami: neo-nĂłwka, moher, policjant, michał paszczyk.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Podróż (Gala z Korbą 2008)

Oto skecz jaki zaprezentował Kabaret Neo-nówka zarz po odebraniu wspaniałej nagrody w kategorii śierściuchy wykształciuchy w 2008 roku na gali z korbą. W skeczu widzimy niezwykła rodzinkę z panią moherową na czele, która wybiera się w podróż. Skończyć się to może tylko w jeden sposób !

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Przedstawienie Michała Paszczyka

Robert Motyka i Igor Kwiatkowski czyli artyści sceniczni kabaretu Paranienormalni przedstawiają nowego członka swojej ekipy - Michała Paszczyka, który wcześniej występował w kabarecie Neo-nówka.

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Moherowe dziewczyny

Trzeba przyznać, że Panowie Michał Gawliński i Roman Żurek czyli członkowie kabaretu Neo-nówka są niezastąpieni w naśladowaniu moherowych beretów i odgrywanie wszelkich moherowych postaci. W tym skeczu udowodnili to po raz kolejny !

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Moherowy Kapturek

W tym skeczu Roman Żurek opowie Wam bajkę jak kot palił fajkę yyyy tfu oczywiście bajkę o czerwonym kapturku, a raczej kapturku moherowym, który żyje w rodzinie, której antykoncepcja była obca...

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Rodzinny wyjazd do dziadka

Pewna rodzinka 2 + 1 wybrała się pięknego chyba dnia do kochanego dziadeczka, który oczywiście nigdy nie był w Wermachcie. Wszystko niby fajnie, sielankowo i przyjemnie, ale mamusia tejże familijki jest stu procentowym moherem wobecz czego ta oto opowiastka nie jest wcale taka fantastyczna.

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Moherowa Kolekcja

Spotkały się dwa Mohery, dwie Moherowe dziewczyny i zaczynają biadolić, narzekać, czepiać się i atakować... W końcu jednak miarka się przebrała, bo jakiś hultaj był tak bezczelny, okazał się takim bydlakiem, że.... sprzedawał Gazetę Wyborczą !

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Ĺťona Moher (Radio Maryja)

Tak już w małżeństwie bywa, że to żona trzyma kasę albo notorycznie ją wydaje, przetrwania - po prostu przesrywa na pierdoły, a potem chłop nie ma na piwo i dziwki :( A bywa i tak, że żona jest moherem i wydaje kasę na Radio Maryja !

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Moherowa Rodzina

Tak czasem bywa, że jedni tworzą szczęśliwą, kochającą się, tolerancyjną rodzinę, inni tworzą rodzinę katolicką, a jeszcze inni patalogiczną..... no a jeszcze inni rodzinę moherową !

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Moherowy program - całość!

Zapraszamy fanów Neo-Nówki na niezłą kabaretową jazdę bez trzymanki!

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Radio Maryja

Jak wiadomo Radio Maryja czy jak kto woli Radio ma w ryja ewentualne Radio MaMordę to wspaniała rozgłośnia radiowa gdzie głównym DJem jest DJ Tadzio Rydzyk, który jak wszyscy wiemy chętnie przyjmuje różne moherowe datki pieniężnie i nie tylko - od prawdziwych katolików i ubogich emerytów i rencistów.

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Brzeziniak

Świetny skecz, w którym Roman Żurek wciela się w rolę sąsiada - donosiciela, który ma niezwykłe zadatki na wzorowego policjanta. Każdy ma swoje poczucie humoru to fakt, ale mnie rozwala ten skecz w momentach kiedy Brzeziniak łączy się z bazą, trzyma snajpera w pogotwiu i w ogóle zachowuje się jak rasowy Rambo, Clint Eastwood, Borewicz, Colombo i Rysiek z Klanu w jednym !

Skecz, kabaret = Wywiad z Kabaretem Neo-nĂłwka

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z członkami Neo-nówki czyli Romanem Żurkiem, Radkiem Bieleckim i Michałem Gawlińskim. Jesteś ciekaw co mieli do powiedzenia - wejdź już teraz !

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Nagroda w kategorii Sierściuchy - wykształciuchy roku na imprezie Gala z Korbą - Warszawa 2008

Chłopaki z Neo-nówki to wyjątkowa ekipa zresztą nie chcę tego wszystkiego nawet specjalnie komentować - na przedstawionym filmiku widać wspaniale jak Panowie mają zryty beret odbierając nagrodę Sierściucha Wykształciucha na Gali z Korbą w 2008 roku, która odbyła się w Warszawie.

Skecz, kabaret = Łowcy.B i Neo-nówka - Sejm część 2 (Gala z Korbą 2008)

Skecz dotyczący naszych wspaniałych polityków czyli wszystko to co się dzieje w sejmie pokazane na wesoło (albo i nie) przez dwie świetne ekipy - Kabaret Neo-nówka oraz Łowcy.B - zapraszamy na część drugą albo jak kto woli numer 2

Skecz, kabaret = Łowcy.B i Neo-nówka - Sejm część 1 (Gala z Korbą 2008)

Skecz dotyczący naszych wspaniałych polityków czyli wszystko to co się dzieje w sejmie pokazane na wesoło (albo i nie) przez dwie świetne ekipy - Kabaret Neo-nówka oraz Łowcy.B - zapraszamy na część pierwszą albo jak kto woli numer 1

Stat4u