Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Noł Nejm - Cukierek albo psikus

Kabaret Noł Nejm - Cukierek albo psikus
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 4.33
kategoria: Kabaret Noł Nejm | unikalnych odsłon: 1305 | dodano: 04-11-2012
Opis skeczu
Zapewne kojarzycie z amerykańskich filmów zabawę halloweeną, w której dzieciaki chodzą po domach prosząc o cukierek, słodycze grożąc przy tym, że jeżeli nic nie dostaną to zrobią takiemu sknerze psikusa. Jest to sławne hasło - cukierek albo psikus ! Jakby to wyglądało w naszej rodzimej polskiej wersji ? Przedstawi Wam to kabaret Noł Nejm.
Skecz powiązany jest z tagami: noł nejm, cukierek, cukierki, psikus, halloween, portfel.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret =  Neo-nówka - Halloween w Polsce

Cukierek albo Psikus mawiają dzieciaki, które chodzą przebrane z dynię inie tylko od domu do domu i śpiewają kolędy. Wróć! Nie śpiewajo kolędy tylko oferują spokój jeżeli dostaną łakocie lub totalny rozpiernicz w postaci psikusa jeśli dany domownik nie spełni ich żądań. Ale czy faktycznie w tym naszym zacofanym kraju takie święto się przyjmie?

Skecz, kabaret = Sylwester Adam Wardęga - Mr. Pumpkin Halloween 2013

Na Halloween pogromca policjantów, którzy oszukiwali na testach sprawnościowych czyli Sylwek Adamo Wardęga postanowił przygotować filmik z Panem Pumpkinem czyli Panem Dynią, który niesodziewanie wyskakuje z kupy liści i straszy ludzi. Czy Wy również boicie się dyni ? Uznajecie w ogóle Halloween czy raczej stosujecie się do zakazu uznawiania tego święta przez ludzi z instytucji, która zabiła na przestrzeni wieków miliony ludzi, a i nadal dość obficie dopuszcza się molestowania, pedofilii wobec dzieci pod przykrywką sułtanny ?

Skecz, kabaret = Dlaczego święto Wszystkich Świętych w obecnych czasach jest idiotyczne - 15 powodów

A Wy lubicie święto wszystkich świętych ?!

Skecz, kabaret = Kabaret Nowaki - Akcja Znicz (Rybnicka Jesień Kabaretowa Ryjek 2012)

Dziwne Spotkanie podczas Ryjka 2012 czyli Kabaret Nowaki i policyjna akcja znicz w formie tańca. Pamiętajcie - akcja znicz, akcja znicz - Ty się na drodze z policją licz !

Skecz, kabaret = Łowcy.B - Portfel i wątek z zegarkiem

Przyznaję bez bicia - nie oglądałem jeszcze tego skeczu więc ciężko mi napisać do niego ten oto opis, a kopiować od kogoś nie chcę. To nie praca magisterska.

Stat4u