Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret OT.TO - Deszcz meteorytów i opady śniegu (Świat według OT.TO)

Kabaret OT.TO - Deszcz meteorytów i opady śniegu (Świat według OT.TO)
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 0.00
kategoria: OT.TO | unikalnych odsłon: 1527 | dodano: 28-02-2013
Opis skeczu
Panowie z OTTA na temat opadów śniegu w Zimę 2012/2013 oraz deszczu meteorytów, który również w 2013 pojawił się w Rosyji !
Skecz powiązany jest z tagami: rosja, ruski, otto, meteoryt, śnieg.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Rosja to faktycznie specyficzna kraina

Jak widać na załączonym materiale wideo Rosja to bardzo wyjątkowy kraj, w którym dzieją się dziwaczne rzeczy. To nie znaczy jednak, że takie same wydarzenia nie mają miejsca chociażby w Polsce. Jakby zebrać do kupy różne cyrki z naszego kraju to też pewnie byłby niezły zbiór wygibasów. Tak czy owak Rosjanie czy też Ruski są niezłe !

Skecz, kabaret = Rosyjskie Jackassy część 2

Nie każdy musi być normalny i po prostu wstawać rano, iść do szkoły albo do pracy, pracować 8 godzin, potem wracać do domu, wqrwiać się na żonę, łotać parę piw, trzepać kapucyna i iść spać....no dobra można też występować w telewizji jak Antoś M. i pier***ć od rzeczy i dzięki znajomości z Jareczkiem nie trafić do psychiatryka albo na złom. Ale ale czekajcie! Są też inne możliwości, bo przecież można być rudym kłamcą kapucynem, który potrafi obiecać wszystko, ładnie się uśmiechać, udawać swojego chłopa, a tak właściwie być burakiem i naczelnym złodziejem kraju. No dobra dość tych moich fantazji.... można być po prostu świrem, waryjotem i odpierdzielać takie triki jak Ci rosyjscy Panowie, którzy może wzorowali się na amerykańskich kolegach znanych jako Jackass !

Skecz, kabaret = Rosyjski Sport Wodny - Latawiec Wodny

Jak widać na załączonym materiale wideo - rosjanie mają fantazję i ruski też. Jakiś tam banan na wodzie to się chowa przy rosyjskim wodnym latawcu !

Skecz, kabaret = Jazda po zerwanym moście - Rosja to stan umysłu!

Nasi wschodni sąsziedzi mają swój ruski świat :) To oczywiście wcale nie znaczy, że gorszy!

Skecz, kabaret = Kabaret Jurki - Obiad rodzinny (Wersja z improwizacją)

Prawdziwy rodzinny, polski obiad w wykonaniu kabaretu Jurki.

Skecz, kabaret = Robert GĂłrski i Marcin WĂłjcik - Rosja

W obliczu obecnej (mamy marzec 2014 kiedy dodaję ten skecz) sytuacji na linii Rosja - Ukraina - Krym - NATO - UE - ONZ - USA - KONGO - ZAIR - MAKALELE - DŻIBUTI - PAN JAPA - BURKINA FASO - MADA FAKIRA czy jakoś tak.... zobaczcie pieśń kabaretową o Rosji!

Skecz, kabaret = Michał Kempa - Miłość

Monolog, stand up Michała Kempy poruszający tematykę miłości. Czym jest miłość ? Czy to tylko efekt pewnych chemicznych procesów i substancji czy jest w tym coś irracjonalnego ? A jak to było w przypadku Niemców ? Jaka była miłość niemiecka ? A jak wygląda sprawa związków i miłości w Związku Radzieckim ?

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Nowy Rok

Piosenka kabaretu Czesuaf będąca parodią utworu Nowyj God rosyjskiego boysbandu Steklovata, a wszystko to jako noworoczne życzenia kabaretowe !

Skecz, kabaret = Kabaret Pod Wyrwigroszem - Oddział Specjalny (Smoleńsk - parodia katastrofy)

Piosenka mająca jak sami zobaczycie rosyjskie akcenty w wykonaniu wariotów z Wyrwigrosza !

Skecz, kabaret = Władimir Kliczko kontra Aleksander Povietkin - Highlights czyli słitaśne przytulaski mięśniakuffff

Zobaczcie jak przytulali sie na ringu Panowie Powietkin Aleksander oraz Kliczko Władymir.

Skecz, kabaret = Kabaret Nowaki - Ada Borek jako Martynka kibicuje Polakom w Soczi (Olimpiada Zimowa 2014)

Zobaczcie jak ta czarnowłosa dziewoja dzwięcznie i wdzięcznie dopingowała naszych kochanych polskich sportowców podczas Zimowej Olimpiady 2014 !

Skecz, kabaret = Kabaret Na Koniec Świata - W drodze na szczyt do Soczi

Zobaczcie jak pewien prosty chłopak z Warszawy poczuł, że może żyć na nowo i osiągnąć wielki sukces stając się jednym z filarów polskiej reprezentacji na zimowe igrzyska olimpijskie w Soczi. A wszystko to dzięki temu, że szedł wzdłuż wisły... Naprawdę super skecz 2014 !

Skecz, kabaret = Kabaret Klika - Ukraińscy złodzieje

Konflikt Rosja Ukraina 2014 wywołuje wiele emocji - tych złych i tych dobrych, bo patrzeć można na to wszystko na wiele sposobów. Czy faktycznie Putin może robić wszystko co chce ? Czy NATO obroni Polskę przed Rosją ? A może Janukowicz jeszcze wróci na ukraiński tron i do swoich wypasionych rezydencji ? Może wreszcie to Ukraina jest tutaj najgorsza i tylko prowokuje będąc nęcona, wodzona przez Stany Zjednoczone ? Zobaczcie co o tym wszystkim sądzi Kabaret Klika.

Skecz, kabaret = Jedz Jabłka Niech Się Putin Zatka

Władek Putin postanowił odpowiedzieć  na światowe sankcje związane z jego eldorado na Ukrainie. Ucierpiała na tym również Polska i polscy sadownicy - Ci, którzy uprawiają, hodują pyszne polskie jabłuszka. Putin chyba nie wie co robi, bo przecież dzięki polskim japkom ruskie chłopy mogą pędzić zarąbisty bimber, samogon, sam bez ogona, wino, cydr i inne mózgo-jeby.

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Posiedzenie rządu i sankcje dla Rosji za Krym (Dzięki Bogu Już Weekend 14 marca 2014)

Kabaretowe fakty o sytuacji na Krymie 2014 gdzie Władek Putin zwany też Fiutinem robi se co chce i podobno chce odebrać pokojową nagrodę Nobla tylko jeszcze nie wiem komu. Czy ów Fiutin postrada zmysły i zaatakuje Ukrainę wywołując trzecią wojnę światową?

Stat4u