Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Potem - Wal głową w ścianę

Kabaret Potem - Wal głową w ścianę
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 4.33
kategoria: Kabaret Potem | unikalnych odsłon: 1137 | dodano: 16-08-2013
Opis skeczu
Niektórzy to by tylko walili....
Skecz powiązany jest z tagami: kabaret potem, głowa, ściana, walenie.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Dowcip

Tytuł, nazwa skeczu może być ześwirowana, wyszukana, zagmatwana albo wręcz popieprzona. Ale czy to gwarancja sukcesu w postaci rozbawionych i posikanych do majtek widzów ? Niekoniecznie - tutaj na przykład mamy skecz kabaretu Potem o banalnej nazwie Dowcip, mimo której jest dobry i śmieszny - sprawdź sam !

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Czerwony Autobus

Są różne historie, opowieści, anegdoty, fakty i bajki. Jedną z takich klasycznych bajek jest Czerwony Kapturek. Wszyscy doskonale znamy tę baję, a jedni do dziś ubolewają, że wilkowi nie udało się zgwałcić kapturka. No cóż taki los. W tym oto skeczu również mamy do czynienia z czerwonym, ale autobusem.

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Bakterii prosto w twarz

Bakterie choć są o wiele mniejsze od człowieka czy nawet mrówki to mogą być dla każdego stworzenia bardzo niebezpieczne. Ale czy to oznacza, że trzeba się poddawać, dać za wygraną, stchórzyć ? O ni huya - trzeba walczyć i lać bakterię prosto w twarz !

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Oświadczyny Studenta

W życiu każego albo prawie każdego faceta przychodzi moment, że chce założyć rodzinę, ożenić się z jakąś fajną babeczką :-) Zanim jednak do tego dojdzie ów Pan musi się oświadczyć swojej wybrance, a ona musi wyrazić swoją aprobatę. W tym skeczu dowiesz się jak wygląda proces oświadczyn w przypadku specyficznego człowieka - Studenta.

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Dzwonnik Quasimodo

Pytanie za 100 punktów - czy dzwonik z Notre Damme to ta sama postać co Kłazi Modo (Quasimodo) ? Myśl człowiecze, myśl, a póki co zapraszam na skuczusia kabaretusia Potemusia.

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Orfeusz (W szponach śmierci)

Niestety jedno w życiu jest pewne - wszystko się kiedyś ułoży... dwa metry pod ziemią. To smutna prawda, ale prawdziwa - każdego człowieka czeka śmierć, a dalej... tego nikt tak naprawdę nie wie, choć chyba warto wierzyć, że czeka nas coś więcej niż tylko wieczny sen z robalami. Czy warto więc bać się śmierci ? Jak wygląda spotkanie ze słynnym gościem z kosą ? Czy wiecie kim jest Orfeusz ? Na te wszystkie pytania odpowie kabaret Potem.

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Troja musi upaść

Waszym zdaniem Troja musi upaść czy może Romeo musi umrzeć ?

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Nie zadzierać z Władkiem!

Jest mi wiadomo, że nie warto zadzierać z fryzjerem czyli Adamem Sandlerem w roli Zohana. Oczywiste jest również, że nie warto denerwować Peji, bo wtedy może się znaleźć tłum, który już będzie wiedział co znami zrobić. Ale żeby kurna od raz nie zadzierać z Władkiem ?

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Faraon (Nie wkurzać łysych!)

Jak wiadomo dwóch na jednego to banda łysego, wobecz czego nie wkurzać łysego ! Zwłaszcza kiedy jest nim Faraon, który może spowodować, że wpadnie Mojżesz i Was wyprowadzi na manowce.

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Piosenka dla Ukochanej

Darek Kamys postanowił wyrwać jakiegoś Lachona poprzez zaśpiewanie niesamowitej Serenady dla swej wybranki, ukochanej. Działo się to jeszcze za czasów kabaretu Potem.

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Program z lat 80-tych część 1

Pierwsza część programu kabaretu Potem z lat 80-tych !

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Program z lat 80-tych część 2

Druga cześć programu z lat osiemdziesiątych kabaretu Potem !

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Program z lat 80-tych część 3

Ostatnia czyli trzecia część kabaretowego programu z lat 80-tych w wykonaniu Potem - Kabaretu Potem !

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Zielona Gęś - Dwóch Polaków

Kabaret Potem w swoim ponadczasowym skeczu !

Skecz, kabaret = Kabaret Potem - Aśka Kołaczkowska kontra Agnieszka

Jak widać kobiety też siłują się na rękę i to w kabarecie ! I tak oto Joasia Kołaczkowska przegrała niespodziewanie z pewną Agnieszką z Warszawki !

Stat4u