Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Rewers - Gdzie Mamusia

Kabaret Rewers - Gdzie Mamusia
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 3.56
kategoria: Kabaret Rewers | unikalnych odsłon: 1153 | dodano: 24-12-2015
Opis skeczu
Kaj je moja matka pytał niegdyś pewien Look, ale odpowiedzioł mu ino facet z czorną maską na ryju - "Look, aj em jor fader chopie"!
Skecz powiązany jest z tagami: kabaret rewers, mama.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret Rewers - Fotoradar

Wszystkie fotoradary mają zniknąć ze straż miejskich innych podejrzanych instytucji - brawo! Oby więcej takich działań jak Emil łowca fotoradarów czy anuluj-mandat.pl!

Skecz, kabaret = Kabaret Rewers - Jak przetrwać w związku

Z ów materiału dowiecie się jak postępować, funkcjonować, lawirować, kłamać i oszukiwać aby stworzyć szczęśliwy związek i przetrwać w nim na najwyższym poziomie zadowolenia.

Skecz, kabaret = Kabaret Rewers - Nowy Program 2015 - Cyrk

Zapraszamy do kabaretowego cyrku, w którym wystąpią: Janusz Rewers jako dyrektor, Ania Olechnowicz jako żonglerka, Maciek Wojciechowski jako klaun, Michał Pałubski z Formacji Chatelet jako pasterczyk, Adaś Małczyk też z Chatelet jako akrobata oraz Krzysiu Hanke z kabaretu Rak jako treser!

Skecz, kabaret = Kabaret Rewers i Formacha Chatelet - Manifestacja w cyrku

Połączone siły Janusza Rewersa z ekipą z Formacją Buby czyli Chatelet'em spowodowały, że powstał niezły cyrk!

Skecz, kabaret = Kabaret Rewers - Ćwicz z Ewą Chodakowską

Bo każdy facet może naparzać z Ewcią hop hop hop! Nie ma to jak podźwigać piwerko ;) Stefan Wam to wszystko zaprezentuje jak spalić zły cholesterol! Pamiętaj - Twoje ciało potrafi więcej niż mówi Ci Twój umysł!

Skecz, kabaret = Kabaret Rewers - Metamorfoza Teściowej (Kabaretobranie 2017)

Cóż to się wydarzyło, że mamusia, teściowa, po różnych zabiegach i operacjach staje się niezłą szprychą i zięciu gamoń zaczyna łapać na nią chęci...

Skecz, kabaret = Kabarety: Rewers, Chyba i Z Konopi - Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie szkolnego roku z nutką polityczną....

Skecz, kabaret = Łowcy.B - Mowa (Pojazd na matkę)

Skecz, w którym Panowie z Łowców.B najeżdżają wzajemnie na swoje matki - trzeba przyznać, że robią to w bardzo oryginalny i wyszukany sposób ;)

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Wycieczka

Robert Górski wybrał się na wymarzone wakacje, cudowne wczasy, niezapomnianą wycieczkę, jednak okazało się, że to co oferowało, reklamowało biuro podróży miało niewiele wspólnego z realnym stanem tej wyprawy. Robcio zadzwonił więc do swojej matki aby opowiedzieć jej jak to zaatakował Renatę z Żyrardowa, walczył z rekinem czy też w autobusie każdy wyciągnął co miał i zaczęła się aklimatyzacja !

Skecz, kabaret = Kabaret Sakreble - Mama

Kochacie Wasze mamy ? Powinniście, chociaż oczywiste jest, że różne są ludzie i czasem jest tak, że czyjaś własna mama jest beznadziejna...

Skecz, kabaret = Cezary Jurkiewicz - Mama Czarka o żarcie o niej

Czarek Jurkiewicz ma taki żart o swojej mamie iż jest ona tak nadopiekuńcza, że karmiła go tak długo piersią, że na jej widok już mu nie staje. A co na to mama ? A tym bardziej tata ?

Skecz, kabaret = Cezary Jurkiewicz - Rodzice Czarka o żarcie o mamie i nie tylko (Fort Sokolnickiego)

Czarek Jurkiewicz o prostytutkach, żarcie o tym, że nie staje mu na widok własnej matki oraz o tym - co na to jego ojciec ?

Skecz, kabaret = Kabaret Niepoprawnych Optymistów - Apetizer

Wasze dziecko nie chce jeść ? Wasza pociecha nie ma apetytu ? Cóż zrobić prostszego ? Trzeba dać dziecku troszkę maryśki... a jeżeli sami macie problem z jedzeniem to trzepnijcie flaszeczkę ! To znaczy miałem oczywiście na myśli Apetizer  By niejadek wpier**ł obiadek :)

Skecz, kabaret = Cezary Jurkiewicz - Mama, grzybki halucypki, LSD (Klub Studio)

Występ Czarka Jurkiewicza w Klubie Studio, gdzie przyznał się, że czasem po grzybach halucynogennych nie jest pewien czy po podtarciu się w toalecie na papierze jest prawdziwa kupka czy tylko jej projekcja halucynogenna.

Skecz, kabaret = Tomek Biskup - Synu, gruby jesteś!

Stand-up o tym, jak matki marudzą i zawracają głowę swoim dorosłym dzieciom.

Stat4u