Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Szarpanina - Trzeci rozbiĂłr Polski

Kabaret Szarpanina - Trzeci rozbiĂłr Polski
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 4.13
kategoria: Kabaret Szarpanina | unikalnych odsłon: 1526 | dodano: 14-04-2012
Opis skeczu
Jeżeli Twoja wiedza historyczna nie zachwyca zwłaszcza w zakresie rozebrań do golasa naszego kraju - zapraszamy na wykład profesorów z kabaretu Szarpanina.
Skecz powiązany jest z tagami: kabaret szarpanina, polska, rozbiĂłr, historia.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Co łączy Polskę z Europą

No włąśnie odnosząć się do tytułu - co łączy nasz kraj z Europą ? Czy tylko Unia Europejska czy może jesteśmy jedną z cegiełek, która stanowi podstawę tej wielkiej gospodarczej potęgi ? A może jak wielu twierdzi Polska jest 100 lat za murzynami ? Na te wszystkie pytania odpowie Wam kabaret Moralnego Niepokoju ?

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Kościuszko i chłopi

Nie bez powodu mówi się, że w kabarecie Moralnego Niepokoju Robert Górski jest jak Kościuszko, a reszta niczym pańszczyźniane chłopy i chłopiska. No dobra nikt tak nie mówi, ale coś tu musiałem napisać.

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Chrzest Polski (Mieszko i Dobrawa)

W szkołach uczą nas jak to powstało nasze państwo, jak Mieszko wziął ślub z księżniczką czeską Dobrawą i Polska przyjęła chrzest. Tak uczą od lat i trudno obalić te opowieści, ale czy aby na pewno wszystko wyglądało dokładnie tak jak piszą w podręcznikach ? A może Mieszko był synem kleszcza i nornicy, a jego minister Radek synem dwóch chłopów i dzika ? A do tego Dobrawa, która miała być pięknością i damą w rzeczywistoiści była czeskim Monstrum ? Nie jest to wykluczone !

Skecz, kabaret = Neo-NĂłwka - Chrzest Polski 2016 (15-lecie kabaretu Neo-NĂłwka - Schody do Nieba)

Mieszko i Dobrawa powracają, zobaczcie jak naprawdę wyglądał Chrzest Polski, co odpinkalał Mieszko i Dobrawa i Radek syn dwóch chłopów i dzika!

Skecz, kabaret = Ucho Prezesa - Minister Edukacji - Odcinek 6 - Zwiastun

Jak wygląda sprawa z tymi nowymi podręcznikami do historii? Piszą się! I będzie w nich notatka o byłym Prezydencie - Lechu Wałęsie, dla niektórych Bolek.

Skecz, kabaret = Ucho Prezesa - Żeby było, jak było (odcinek 6)

Kolejna odsłona Ucha Prezesa Jarosława, a tam między innymi motyw edukacyjny ;)

Skecz, kabaret = Jerzy Kryszak - Nie Zaśnij (Polsat SuperHit Festiwal 2018)

Nie zaśnij historio.... nie pozwólmy aby PiS nadal niszczył nasz kraj! Nie zaśnij Polaku chociaż próbują uśpić Cię kasą!

Skecz, kabaret = Michał Kempa - Najstarszy Człowiek Świata

Wiecie, że Michael Kempa jest tak stary, że prawie pamięta narodziny Krysi Pawłowicz? Zobaczcie co Wam opowie o swoim jestestwie....

Skecz, kabaret = Kabaret Szarpanina - Polisa Ubezpieczeniowa

Ubezpieczenia i różnego rodzaju ZUSy i inne złodziejskie yyy tzn. rządowe instytucję to zakała yyy tzn. chluba naszego narodu, koszmar yyy tzn. radość dla przedsiębiorców itd. sama radość. Gdzie więc wybrać polisę ubezpieczeniową, gdzie się ubezpieczyć ? Na to pytanko zapewne odpowie Wam kabaret Szarpanina.

Skecz, kabaret = Kabaret Szarpanina - Media Markt - sklep nie dla idiotĂłw

Wszyscy znamy sławienną reklamę sieci sklepów, marketów, supermarketów, hipermarketów czy co to tam w ogóle jest oznaczonych nazwą Media Markt. W tych oto reklamach przekonuje się nas, że są to sklepy nie dla idiotów. Przyznam Wam szczerze, że moje doświadczenie każe mi myśleć, że to akurat są sklepy dla idiotów, w których można kupić pewne artykuły na promocji drożej niż w normalnej cenie w zwyczajnym sklepie. A jaki stosunek do tego ma kabaret Szarpanina ?

Skecz, kabaret = Kabaret Szarpanina - Media Markt

Skecz w pewnym sensie wyszydzający sytuacje jakie czasem można podejrzeć czy wręcz doświadczyć w sklepie nie dla idiotów czyli Media Marktcie. Moim zdaniem to hasło jest trochę nietrafione, bo często można tam kupić produkty dużo drożej niż w normalnych sklepach, a i nie raz spotkałem się tam z niezłymi ściemami. Tak więc w moim odczuciu to raczej jest sklep dla idiotów.

Skecz, kabaret = Kabaret Szarpanina - Parodia Reklamy Papy (Śmierdzi Ci z papy ?)

Wali Ci z Papy ? No to umyj dziadu Pape wspaniałym środkiem Papa Dens ! Muszę przyznać, że ta poradia w wykonaniu Szarpaninki jest naprawdę dobra - wszystko się zgadza jak to mawiają jurorzy programu Must Be The Music Tylko Muzyka.

Skecz, kabaret = Kabaret Szarpanina - Proszek

Chcielibyście żeby Wasze ubrania były zawsze i na wieki forever ever śnieżno białe ? Pomoże Wam w tym Irek Bieleninik ! A nie on chyba reklamował płyn do naczyń. W takim razie musi Was wesprzec Zygmunt Chajzer i jego nieskazitelnie białe zonki !

Skecz, kabaret = Kabaret Szarpanina - Lekarze (VI SZPAK 2012)

Lekarze czyli takie bidusie w wykonaniu Poszarpanego KabaretQ podczas Szpaczuniuniusia 2012 !

Skecz, kabaret = Kabaret Szarpanina - Śmieciarze (VI SZPAK 2012)

Od 2013 roku w Polsce istnieje pewne zamieszanie ze śmieciami, podatkiem śmieciowym, wywozem śmieciowym itd. Np. w Kozach koło Bielska-Białej wywóz śmieci jest najdroższy w okolicy, bo ktoś tak cudownie podpisał pewne umowy. Powiedz mi więc Krzysiu - były nauczycielu historii, dyrektorze gimnazjum oraz mój niegdyś wychowawco - dlaczego tak jest ? Powiedz mi - dlaczego :) ?

Stat4u