Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret TEY - Mamuśka

Kabaret TEY - Mamuśka
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 4.14
kategoria: Kabaret TEY | unikalnych odsłon: 3135 | dodano: 09-07-2011
Opis skeczu
Skecz jednego z najbardziej znanych kabaretów w naszym pięknym kraju - Polsce czyli Teya o nazwie Mamuśka.
Skecz powiązany jest z tagami: tey, mamuśka.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret Tey - Panna Monika

Kolejne nagranie z repertuaru Teya tym razem traktujące ani o pelagii ani o maluchu, a o Pannie Monice.

Skecz, kabaret = Kabaret TEY - Skąd ta nuda

Nudzisz się ? No niestety czasem tak bywa, ale jeżeli chcesz wiedzieć skąd wzięła się ta nuda to na to pytanie odpowie Ci kabaret TEY.

Skecz, kabaret = Kabaret TEY - Pięć lat

Podczas programu Bajka o baraku i złotej szpilce czyli pocałujcie nas w usta z 1976 roku znakomity kabaret TEY zaprezentował skecz, nagranie o nazwie pięć lat. W ramach ciekawostki powiem Państwu, że na tym nagraniu można zobaczyć młodego Siarę czyli młodego Janusza Rewińskiego.

Skecz, kabaret = Kabaret TEY - Kociołek

Bardzo wiele osób kojarzy kabaret TEY głównie z punktu widzenia postaci Bohdana Smolenia i Zenona Laskowika. Trudno się temu dziwić, bo ta dwójka zaprezentowała w historii życia kabaretu chyba najlepsze i najpopularniejsze skecze, ale nie można zapomnieć o innych członkach TEY'a. Takim członkiem (bez obrazy!) jest Siara Siarzewski czyli Janusz Rewiński, którego myślę przedstawiać jakoś specjalnie nie trzeba. I właśnie tutaj mamy skecz zatytułowany Kociołek, w którym Pan Janusz jak też widać na miniaturce jest punktem centralnym.

Skecz, kabaret = Kabaret Tey - Doroznosiciele (najlepsza scena)

Kabaret TEY to już dinozaur na polskiej scenie kabaretowo satyrycznej i warto do wszelkich ich występów powracać. Nawet jeśli coś nam się nie spodoba, nie rozbawi - bo przecież nie wszystko musi to fajnie jest zobaczyć jak skecze kabaretowe wyglądały w dawnych czasach i jakie ludzie mieli wtedy poczucie humoru. Wielu twierdzi, że było ono dużo bardziej ambitne. Ale czy aby tak było ? Przecież ludzie teraz są dużo mądrzejsi itd. ! Tutaj raczej można doszukiwać się dużej komercializacji, ale takiej pozytywnej (w sensie popularyzacji) tegoż zjawiska w naszym kraju co też pociąga za sobą pewien nacisk na rodzaj prezentowanego humoru.

Skecz, kabaret = Bohdan Smoleń - Piosenka Za oknami świta

Zobaczcie jak śpiewa listonosz Edzio ze Świata Według Kiepskich !

Skecz, kabaret = Kabaret TEY - Wywiad ze Zdzisławą Sośnicką

Interesujący wywiad z Panią Zdzisławą Sośnicką przeprowadzony przez członka kabaretu Tey - Zenona Laskowika.

Skecz, kabaret = Kabaret TEY - Wywiad po angielsku

Du ju śpik inglisz bejbe ?

Skecz, kabaret = Kabaret TEY - Rozwożenie mleka

Komu świeże mleczko komu, bo idę do domu ? Pij mleko będziesz wielki - powiedziała mam do Jarka i Leszka...

Skecz, kabaret = Kabaret TEY - Anegdoty muzyczne

Różnego rodzaju ciekawe anegdotki muzyczne :)

Skecz, kabaret = Kabaret TEY - Handel anioła z diabłem

Jak wiadomo od zalania czy zarania dziejów dobro i zło nieustannie walczy ze sobą przybierając różnego rodzaju formy. Jednymi z takich form są postacie religijne w osobach anioła oraz diabła, którzy są swoistym przeciwieństwem. Kto z nich okaże się mądrzejszy, bardziej chytry i przewidywalny ? Czy faktycznie jest tak, że ten dobry to Laskowik, a zły to Bohdan Smoleń ?

Skecz, kabaret = Kabaret Tey - Mennica

Skecz związany z mennicą czyli takim miejscem gdzie można sobie prawie, że normalnie legalnie wyrukować pieniążki. Oczywiście mając dobrą drukarkę można taką mennice sobie strzelić we własnym domu :)

Skecz, kabaret = Kabaret TEY - Meloman

Skecz, występ kabaretu Tey o może i dziwacznym tytule - Megaloman. Czy w ogóle wiecie co oznacza to słowo ? Podpowiadam, że nie jest to to samo co menel aczkolwiek możemy się napić czy nawet zalać ryjka jak Pan Marek B. z Bielska Białej czyni codziennie.

Skecz, kabaret = Kabaret TEY - Wywiad z Panią Pelagią

Jeden z nieśmiertelnych i wciąż śmiesznych skeczy z repertuaru, dorobku Zenona Laskowika i Bohdana Smoleń. Mowa oczywiście o kabarecie Tey, który co prawda lata świetności ma już dawno za sobą, ale wracając do tych skeczy można naprawdę posikać się ze śmiechu.

Skecz, kabaret = Kabaret TEY - Co to będzie

Piosenka Kabaretu TEY - ta dam !

Stat4u