Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kabaret Widelec - Skład węgla (Kabaretowy Klub Dwójki)

Kabaret Widelec - Skład węgla (Kabaretowy Klub Dwójki)
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 0.00
kategoria: Kabaret Widelec | unikalnych odsłon: 2766 | dodano: 27-08-2011
Opis skeczu
Co prawda na dzień dzisiejszy tj. 27 sierpnia 2011 kabaret Widelec nie jest jakoś specjalnie popularny w sensie telewizyjnym, ale proszę mi wierzyć (a wiem co godom!), że ten skecz naprawdę warto zobaczyć !
Skecz powiązany jest z tagami: widelec, węgiel, kabaretowy klub dwójki.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret Widelec - Lista po zasiłek i wino

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka winaaaaa :-)

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru - Prywatna Rozmowa (Kabaretowy Klub Dwójki)

Ten materiał to właściwie prywatne wypowiedzi członków kabaretów: Ani Mru Mru oraz Moralnego Niepokoju na swój temat wzajemnie. Nie ma jednak się co czarować, że występ ten został wcześniej przemyślany i wyreżyserowany :-) Całość została zarejestrowana podczas Kabaretowego Klubu Dwójki.

Skecz, kabaret = Kabaret Skeczów Męczących i Tomek Jachimek - Rozmowa Grzegorza Laty z Leo Beenhakkerem - improwizacja (Kabaretowy Klub Dwójki)

Improwizowana rozmowa Panów Grzegorza Lato z trenerm piłkarskiej kadry Polski - Leo Beenhakkerem w wykonaniu Tomasza Jachimka oraz chłopaków z Kabaretu Skeczów Męczących. A wszystko to zostało zaprezentowane i zarejestrowane podczas Kabaretowego Klubu Dwójki.

Skecz, kabaret = Kabaret Słoiczek Po Cukrze - Przedszkole (Kabaretowy Klub Dwójki)

Skecz o nazwie przedszkole jaki został zaprezentowany w kabaretowym klubie dwójki przez kabaret Słoiczek Po Cukrze.

Skecz, kabaret = Kabaret Słoiczek Po Cukrze - Przyjaźń (Kabaretowy Klub Dwójki)

Przyjaźń to bardzo ważna jak i nie najważniejsza rzecz w życiu każdego z nas. Swoją wizję, interpretację, opowieść na ten temat przedstawił kabaret Słoiczek Po Cukrze podczas swojego występu w kabaretowym klubie dwójki.

Skecz, kabaret = Kabaret Rak - O życiu kobiet i mężczyzn (Kabaretowy Klub Dwójki)

Grzegorz Poloczek będąc gościem Kabaretowego Klubu Dwójki postanowił wyjawić całą prawdę o kobietach i mężczyznach. Dobrze chłop godo ?

Skecz, kabaret = Kabaret Czesuaf - Kocham, nie biję (Kabaretowy Klub Dwójki)

Przemoc w rodzinie to rzecz straszliwa i zdecydowanie należy rozpowszechniać i nagłaśniać wszelkie akcje potempiające przemoc rodzinną. Nie może być przecież tak, że żona bije męża, siostra bije brata, ojciec bije syna, a szwagier wali konia.

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Występ w Kabaretowym Klubie Dwójki 18 września 2011 roku część 1

Występ Neo-nówki w Kabaretowym Klubie Dwójki, który prowadzony jest przez Marcina Wójcika z Ani Mru Mru oraz Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Zapraszamy - część pierwsza !

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Występ w Kabaretowym Klubie Dwójki 18 września 2011 roku część 2

Druga część występu Neo-nówki w Kabaretowym Klubie Dwójki, gdzie mogli zaprezentować zarówno swoje stare, dobre skecze jak i te, które niedawno ujrzały światło dzienne. Zapraszamy - część druga.

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Występ w Kabaretowym Klubie Dwójki 18 września 2011 roku część 3

Kolejna odsłona Kabaretowego Klubu Dwójki, w którym tym razem świetnie zaprezentował się kabaret Neo-nówka. Zapraszamy - część trzecia !

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Występ w Kabaretowym Klubie Dwójki 18 września 2011 roku część 4

Ostatnia część występu kabaretu Neo-Nówka w Kabaretowym Klubie Dwójki, podczas którego chłopaki Żurek, Gawliński oraz Bielecki (nie mylić z Hanną albo Irkiem Bieleninikiem, którego i tak każdy uważa za Irka Bielenika) naprawdę dali czadu. Trzeba to zobaczyć, zapraszamy - część czwarta !

Skecz, kabaret = Andrzej Grabowski - Wizyta w salonie SPA (Kabaretowy Klub Dwójki)

Pewnego raza Andrzej Grabowski jak na prawdziwego mężczyznę nie przystało trafił do salonu SPA albo jak to mawia Robert Górski - RPA. Kto by przypuszczał, że w takim miejscu takiego wielkiego chłopa może spotkać tyle niespodzianek.

Skecz, kabaret = Kabaret Limo - Monolog Abelarda Gizy w Kabretowym Klubie Dwójki

Ten oto skeczunio to kabaretowy monolog, a nawet i wręcz satyryczny stand up w wykonaniu członka kabaretu Limo czyli Abelarda Gizy, którego nazwa w sensie imię i nazwisko kojarzy się z abelardową żyrafą. No dobra nie jestem do końca trzeźwy, ale Abelardos czy trzeźwy czy nie - daje radę !

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Komunia święta (Kabaretowy Klub Dwójki)

Panowie z Kabaretu Młodych Panów postanowili pokazać Państwu jak wygląda komunia w Polsce. Ale to nie taka zwykła komunia lecz taka, która odbywa się, ma miejsce na Śląsku czy jak kto woli Śluńsku.

Skecz, kabaret = Neo-nówka - The Sejm (Kabaretowy Klub Dwójki 2012)

Nie wydaje się Wam, że to co reprezentują sobą polscy politycy to kpina, cyrk, zoo, zwirzyniec, chamstwo, złodziejstwo, lenistwo, oszustwo, marnotrawstwo, wieśniactwo, dziecinada, żenada, pzu, dvd, kgb, wc, oral b itd :-) ?

Stat4u