Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Karol Strasburger - Trzech gości zamawia herbatę

Karol Strasburger - Trzech gości zamawia herbatę
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 3.40
kategoria: Osobowości | unikalnych odsłon: 2137 | dodano: 25-09-2013
Opis skeczu
Karol Strasburger jak zawsze miaĹźdĹźy Ĺźartem !
Skecz powiązany jest z tagami: strasburger, Ĺźart, kawał, herbata, restauracja, koledzy.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Karol Strasburger - Placki Ziemniaczane (Odcinek 2065)

Kolejny genialny żart Karola Strasburgera, który nie został wyemitowany w 2065 odcinku Familiady. Zapewnie dlatego żeby widziowie i zawodnicy nie umarli ze śmiechu. A żart ów mówi o małżeństwie, które wybrało się na placki ziemniaczane gdyż żonie bardzo się ich zachciało. Byli też tacy, którzy pomyśleli że małżeństwo wpadło tam na szybki numerek.

Skecz, kabaret = Łowcy.B - Najśmieszniejszy człowiek świata

Znacie najśmieszniejszego człowieka świata - pana tratatata ? Jeśli nie albo uważasz, że nie ma ludzi głupszych od Ciebie to musisz koniecznie obejrzeć ten materiał kabaretowy !

Skecz, kabaret = Łowcy.B - Najśmieszniejszy człowiek świata - Pan Tratatata

Był sobie koleś, który miał taki problem, że nikt nie śmiał się z jego żartów. Był też inny ziomek, któremu się wydawało, że ktoś mu kit wcisnął (między poślady). I co z tym zrobić ? Ów Panowie postanowili szukać ratunku u najśmieszniejszego człowieka świata - Pana Tratatata !

Skecz, kabaret = Marcin Daniec - Familiada

Jest to skecz z serii tych, w których Daniec wciela się w rolę małego chłopczyka i opowiada o różnych swoich perypetiach i przygodach życiowych. Tym razem ów chłopaczysko opowiada jak wraz ze swoją rodziną wziął udział w telewizyjnym teleturnieju Familiada, który jak wiadomo prowadzi taki ShowMan, który zawsze na początku wyjdzie i walnie żart. Jest to oczywiście taki żart, że kapcie spadają.

Skecz, kabaret = Wielkanocna Familiada Kabaretowa 2014

W świątecznej, wielkanocnej familiadzie 2014 pojawili się znani Polscy Kabareciarze!

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Familiada (Kabaretowa Scena Dwójki 2014)

Karol Strasburger będący największym polskim showmanem i opowiadaczem żartów, dowcipów, a nawet i sucharów zaprosił 2 śląskie rodziny do swojego szlagierowego telewizyjnego show - Familiady. Czy ślunzacy są na tyle YntelYgentnY żeby sobie poradzić w programie o tak wysokim poziomie? Czy śluńska godka jest w stanie wypaść dobrze w telewizji? I wreszcie czy Karol Strasburger czymś znów zaskoczy telewidzów, walnie mega żart, zrobi giga psiukus, zabłyśnie elokwencją, dystansem i poczuciem humoru? Przekonajcie się sami oglądając kabaretową Familiadę!

Skecz, kabaret = Krejzolka Anka w Familiadzie i jej zimowe słoiki!

Oj Anka, Anka - a stary mówił, że nie ma takiego ćpania, a tyś najarana wystąpiła w familiadzie u boku króla dowcipu Karola Strasburgera!

Skecz, kabaret = The Best of Karol Strasburger (Familiada) część 1

Najlepsze dowcipy Karola Strasburgera zaprezentowane w Familiadzie!

Skecz, kabaret = The Best of Karol Strasburger (Familiada) część 2

Kolejna porcja największych sucharów Karola Strasburgera znanego jak Król Familiady lub Karol Weksler Gangstra.

Skecz, kabaret = The Best Of Familiada 2016 - Telewizyjne Wpadki

Sir, Maestro Karol Strasburger i wspaniała historia jego i Familiady!

Skecz, kabaret = Karol Strasburger - Poker Face

Nie ma wątpliwości kto jest największym showmanem w polskim showbiznesie. Mogą męczyć się artyści kabaretowi, satyrycy, prezenterzy, Krzysiek Ibisz, Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki, Maryjusz Kałamaga, Rysiek z Klanu czy Pan Japa. Kiedy na horyzoncie pojawia się Karol Strasbrger ze swoimi żartami to każda stypa zamienia się w regularny piknik żeby nie powiedzieć festiwal humoru i ogólnej extasy !

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin Shot czyli Super Ĺťart

Kolejna odsłona przygód Kryspina czyli jednej z twarzy Igora Kwiatkowskiego z kabaretu Paranienormalni !

Skecz, kabaret = Cezary Jurkiewicz - Mama Czarka o Ĺźarcie o niej

Czarek Jurkiewicz ma taki żart o swojej mamie iż jest ona tak nadopiekuńcza, że karmiła go tak długo piersią, że na jej widok już mu nie staje. A co na to mama ? A tym bardziej tata ?

Skecz, kabaret = Łowcy.B - Kawał Maćka

Jeśli Maciek to tylko z Klanu i co sie co sie co sie stałooooooooooooo..... łazienkaaaaaa  jest zamiętaaaaaaaaaaaaaa. I to by było na tyle, ta daaaaaaaaaaaaam !

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Awaria Samolotu (Maraton Uśmiechu)

Kawał opowiedziany przez Marcina Wójcika w programie Maraton Uśmiechu - pamiętacie jeszcze ten program ? Kawał mówi o locie samolotem tureckimi liniami lotniczymi, który ma się rozbić i było to dużo przed Smoleńskiem...

Stat4u