Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Koń Polski - Koledzy

Koń Polski - Koledzy
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 3.67
kategoria: Koń Polski | unikalnych odsłon: 1604 | dodano: 11-12-2011
Opis skeczu
Skecz przedstawiający telefoniczną rozmowę dwóch kolegów na bardzo życiowe tematy :)
Skecz powiązany jest z tagami: koń polski, koledzy, telefon.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Koń Polski - Ślub (XVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2011)

Prowadzącym 17 festiwal kabaretowy w Koszalinie, który odbył się w 2011 roku był nie kto inny jak oczywiście kabaret Koń Polski. Panowie poza funkcją konferansjerów przedstawili swoje skecze, a wśród nich ten oto o ślubie.

Skecz, kabaret = Koń Polski - Nauka języków obcych

Języki obce to czasem rzecz w miarę prosta, a czasem mega kosmos. Można też oczywiście korzystać z łaciny podwórkowej i pierdzielić wszystko :) Nie ma jednak wątpliwości, że warto uczyć się obcej mowy po to aby potem w życiu żyło się lepiej. Ale są i tacy, którym uczyć się nie chciało...

Skecz, kabaret = Koń Polski - Wywiad z Eurodeputowanym

Eurodeputowani zwani też Eurodupatowanymi to szczególni politycy w każdym narodzie. Kabaret Koń Polski miał tą przyjemność, że mógł z takim Euro Wariotem porozmawiać.

Skecz, kabaret = Koń Polski - Cenzura

Cenzura to rzecz straszna i teoretycznie archaiczna w naszym kraju. Niestety nie zawsze jest tak różowo patrząc chociażby na różnego rodzaju śmieszne pozwy za niby obrazę w internecie i nie tylko. A jak to jest w świecie kabaretowym ? Czy kabarety są cenzurowane ? Skecz na temat cenzury w kabarecie przygotował kabaret Koń Polski.

Skecz, kabaret = Koń Polski - Bilety do kontroli

Czasem bywa tak, że jak człowiek dzień wcześniej czy też w dzień trwający zaleje pałkę to może się mu na przykład popierdzielić pociąg z autobusem. Ludzka rzecz ! Tylko co kurde zrobić kiedy nagle wpadnie kanar, a my zamiast biletu na pociąg mamy bilecik autobusowy ?

Skecz, kabaret = Koń Polski - Marian i polityka

Z tego skeczu dowiadujemy się, że Marian psychicznie znęca się nad Helą i trzeba przyznać, że z niego to jest kurde straszny hultaj, łotr i złoczyńca. Marianek ma jednak swoje zalety np. zna się doskonale na polityce.

Skecz, kabaret = Koń Polski - Michał Wiśniewski

Pewnego razu Qń Polski wpadł na pomysł żeby zmienić się w czerwonowłosego Michała Wiśniewskiego i zaśpiewać niczym Piasek na Eurowizji.

Skecz, kabaret = Koń Polski - Wyznania Mariana

Jak wiadomo Marian i Hela to bardzo specyficzna para, bardzo ciekawe małżeństwo, które jak się z zewnątrz wydaje kocha się jak pies z kotem lub korea północna z południową. A tu nagle sobie patrzcie - Mariana od Heli wzięło na wyznania !

Skecz, kabaret = Koń Polski - Służba Zdrowia

Jak wiadomo Polska Służba Zdrowia jest cudowna, skuteczna, szybka, bezkolejkowa, bezkorupcyjna i w ogóle fantastyczna jak rząd Tuska i Kaczyńskiego razem wzięty ! Dlaczego więc ludzie robią o tym kabarety, skecze o służbie zdrowia ? Wieśniaki !

Skecz, kabaret = Koń Polski - Biuro Matrymonialne

Czasem faceci albo kobietki nie mogąc wyrwać żadnego Lachona szukają dupeczek i innych cieosteczek udają się do Internetu czasem Internatu, ale ci bardziej starodawni do biura matrymonialnego. Jak tam się zachować, co tam się dzieje i czy da się tam coś zaruchać powie wam kabaret Koń Polski.

Skecz, kabaret = Koń Polski - 7 Skeczy w jednym

W tym materiale wideo możece obejrzeć za jednym zamachem aż siedem skeczy kabaretu Koń Polski i są to skecze : kolarze, Marian i Hela, pozorant dla psów, Kickbokserzy, Politycy, komórka, manewry NATO.

Skecz, kabaret = Koń Polski - Marian i Hela oglądają telewizję

Trzeba przyznać, że Hela nie grzeszy intelektem skoro myli ping ponga z siatkówką, ale kto wie może to ona ma rację, a cały świat żyje w błędzie. Marian musi być niezwykle szczęśliwy, że może oglądać telewizor z tak wspaniałą niewiastą, dziewoją, suczką i dupeczką !

Skecz, kabaret = Koń Polski - Skoczek

Oto skecz o Panu Stanisławie Góreckim, który jest mistrzem województwa zachodnio-pomorskiego w skokach narciarskich. Trzeba przyznać, że Stachu to taki mistrz, że sam Adam Małysz musiał spierniczyć ze skoczni i zacząć śmigać sobie w jakiś rajdach samochodowych.

Skecz, kabaret = Koń Polski - Występ w Mstowie (Dzień Kobiet 2014 z GOKiem)

7 Mara 2014 w Mstowie pojawił się Kabaret Koń Polski, który na Dzień Kobiet 2014 przedstawił swój dorobek artystyczny, swoje skecze, a działo się to w GOKu czyli Gminnym Ośrodku Kultury. Dla fanów Konia Polskiego to na pewno będzie nie lada gratka czy gradka oraz rarytas kabaretowy!

Skecz, kabaret = Koń Polski, Kabaret Młodych Panów, Łowcy.B - Marian Morderca (PAKA 2014)

Kolejny znakomity występ zarejestrowany na PACE 2014. Uwierzylibyście, że Marian - ten od Heli to zawodowy, rasowy killer, morderca, hahar, łobuz, łotr, maka lele, wezyr legolandu, sułtan Dżibuti?!

Stat4u