Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Koń Polski, Kabaret Młodych Panów, Łowcy.B - Marian Morderca (PAKA 2014)

Koń Polski, Kabaret Młodych Panów, Łowcy.B - Marian Morderca (PAKA 2014)
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 4.33
kategoria: Koń Polski | unikalnych odsłon: 963 | dodano: 25-04-2014
Opis skeczu
Kolejny znakomity występ zarejestrowany na PACE 2014. Uwierzylibyście, że Marian - ten od Heli to zawodowy, rasowy killer, morderca, hahar, łobuz, łotr, maka lele, wezyr legolandu, sułtan Dżibuti?!
Skecz powiązany jest z tagami: koń polski, marian, łowcy.b, kabaret młodych panów.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Koń Polski - Marian i polityka

Z tego skeczu dowiadujemy się, że Marian psychicznie znęca się nad Helą i trzeba przyznać, że z niego to jest kurde straszny hultaj, łotr i złoczyńca. Marianek ma jednak swoje zalety np. zna się doskonale na polityce.

Skecz, kabaret = Koń Polski - Wyznania Mariana

Jak wiadomo Marian i Hela to bardzo specyficzna para, bardzo ciekawe małżeństwo, które jak się z zewnątrz wydaje kocha się jak pies z kotem lub korea północna z południową. A tu nagle sobie patrzcie - Mariana od Heli wzięło na wyznania !

Skecz, kabaret = Koń Polski - Marian i Hela oglądają telewizję

Trzeba przyznać, że Hela nie grzeszy intelektem skoro myli ping ponga z siatkówką, ale kto wie może to ona ma rację, a cały świat żyje w błędzie. Marian musi być niezwykle szczęśliwy, że może oglądać telewizor z tak wspaniałą niewiastą, dziewoją, suczką i dupeczką !

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów i Mariusz Kałamaga - Airlines

Maryjo Kałamago z kabaretu Łowcy.B z Młodymi Panockami wspólnym skeczyczkuniusieńku !

Skecz, kabaret = Dzięki Bogu Już Weekend - Z którym z polityków chcialbyś spędzić dzień na bezludnej wyspie

Czy ktoś chciałby zostać Robinsonem Cruzoe lub inspektorem cruzo i spędzić jakiś czas na bezludnej wyspie ? Nie mylić z Niną Terentiew... A może wolelibyście na taką bezludną wyspę wybrać się z jakimś politykiem ? Może z Jarkiem ? Zobaczcie co o tym sądzą kabareciarze. A w sumie to chyba byłoby najlepiej z Antosiem Macierewiczem - byłyby niezłe jaja i pranie mózgu !

Skecz, kabaret = Postrzyżyny, czyli jubileusz Jerzego Kryszaka - 1 grudnia 2013 - Polsat

1.12.2013 O godzinie 20:00 wyemitowano Jubileusz Jerzego Kryszaka, który nazwa POSTRZYŻYNY. Nie wiem skąd ta nazwa, ale kojarzy się ze strzyżeniem, fryzjerem, a jak wiadomo włosy kryszaka to sajgon ! W tej zacnej kabaretowej imprezie udział wzięli: Marian Opania, Mieczysław Szcześniak, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Łowcy.B, Czesuaf i oczywiście Jerzy Kryszak. Wszystko to zostało zarejestrowane podczas Osiemnastej Jesienii Kabaretowej Ryjek oczywiście w Rybniku!

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i Łowcy.B - Klinika (29 PAKA)

Wspólny skecz Łowców, Smajlów i Młodych Panów na temat kliniki! Czy to była Klinika psychaitryczna ? Sądząc po ekipie wszystko jest możliwe.

Skecz, kabaret = Wielka Niewiadomo Chóru Warszawa - PAKA 2014

Wspólny występ znakomitych artystów kabaretowych podczas PAKI 2014, gdzie pojawili się oni w formie chóru i dali chórzastego czadersa na scenie!

Skecz, kabaret = Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów, Smile - Unplugged

Ja nie wiem co to za twór kabaretowy, ale na pewno jest to jakiś wspólny skecz

Skecz, kabaret = Koń Polski - Ślub (XVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2011)

Prowadzącym 17 festiwal kabaretowy w Koszalinie, który odbył się w 2011 roku był nie kto inny jak oczywiście kabaret Koń Polski. Panowie poza funkcją konferansjerów przedstawili swoje skecze, a wśród nich ten oto o ślubie.

Skecz, kabaret = Koń Polski - Nauka języków obcych

Języki obce to czasem rzecz w miarę prosta, a czasem mega kosmos. Można też oczywiście korzystać z łaciny podwórkowej i pierdzielić wszystko :) Nie ma jednak wątpliwości, że warto uczyć się obcej mowy po to aby potem w życiu żyło się lepiej. Ale są i tacy, którym uczyć się nie chciało...

Skecz, kabaret = Koń Polski - Wywiad z Eurodeputowanym

Eurodeputowani zwani też Eurodupatowanymi to szczególni politycy w każdym narodzie. Kabaret Koń Polski miał tą przyjemność, że mógł z takim Euro Wariotem porozmawiać.

Skecz, kabaret = Koń Polski - Cenzura

Cenzura to rzecz straszna i teoretycznie archaiczna w naszym kraju. Niestety nie zawsze jest tak różowo patrząc chociażby na różnego rodzaju śmieszne pozwy za niby obrazę w internecie i nie tylko. A jak to jest w świecie kabaretowym ? Czy kabarety są cenzurowane ? Skecz na temat cenzury w kabarecie przygotował kabaret Koń Polski.

Skecz, kabaret = Koń Polski - Bilety do kontroli

Czasem bywa tak, że jak człowiek dzień wcześniej czy też w dzień trwający zaleje pałkę to może się mu na przykład popierdzielić pociąg z autobusem. Ludzka rzecz ! Tylko co kurde zrobić kiedy nagle wpadnie kanar, a my zamiast biletu na pociąg mamy bilecik autobusowy ?

Skecz, kabaret = Koń Polski - Koledzy

Skecz przedstawiający telefoniczną rozmowę dwóch kolegów na bardzo życiowe tematy :)

Stat4u