Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kryspin dzwoni na Rajd Dakar do Rafała Sonika

Kryspin dzwoni na Rajd Dakar do Rafała Sonika
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 4.00
kategoria: Paranienormalni | unikalnych odsłon: 634 | dodano: 21-02-2015
Opis skeczu
Doskonała współpraca Kryspina z Rafałem Sonikiem przynosi efekty. Tylko dzięki "fachowej" pomocy Kryspina można zostać liderem Dakaru :))
Skecz powiązany jest z tagami: kryspin, paranienormalnin, rajd, dakar, rafał sonik, telefon, rozmowa.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kryspin w Rajdzie Dakar z Sonikiem

Znacie Rafała Sonika? To taki gigant startujący w rajdach terenowych, który daje sobie w tym męskim sporcie bardzo dobrze radę. Pojawił się jednak pewien problem ponieważ wyrosła nam nowa gwiazda motorsportu będąca Kryspinem! Były plotki, że Kryspinos będzie jedynie dublerem Sonika, ale życie pokazało, że jest on o wiele lepszym rajdowcem dakarowcem kryspinowcem!

Skecz, kabaret = Kryspin jedzie na Dakar! Prawie.

Kryspin trenuje swoje umiejętności jazdy na quadzie i szykuje się do zbliżającego się Rajdu Dakar. Rafał Sonik pozwala mu przejechać się swoją dakarówką. Zobaczcie, jak poradził sobie Kryspin!

Skecz, kabaret = Konfrontacja dwóch samców alfa - Kryspin i Rafał Sonik

Kryspin Krisperson, samiec alfa i człowiek orkiestra oraz Rafał Sonik, człowiek z osobowością zwycięzcy i ... samiec alfa. Spotkanie dwóch silnych osobowości, czy uda im się dojść do porozumienia? Czy Rafał zabierze Kryspina na Dakar?

Skecz, kabaret = Kryspina jazda po grzybkach

Kryspin, grzybki halucypki i quad. Jak to się skończy?!

Skecz, kabaret = Kryspin, Paranienormalni i Rafał Sonik, czyli superprodukcja roku!

Kryspin dublerem Rafała Sonika w Rajdzie Dakar? A może jego konkurentem? Już wkrótce pierwszy odcinek superprodukcji, która zmieni oblicze motorsportu!

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kręcimy z Gwiazdami część 1

Paranienormalni w programie Kręcimy z Gwiazdami czyli Kryspin i Ekipa w TV Puls. Zapraszamy na część pierwszą, a właściwie to Kryspin zaprasza !

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kręcimy z Gwiazdami część 2

Druga część programu Kręcimy z Gwiazdami z Paranienormalnymi czyli kabareciarze w TV Puls !

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kręcimy z Gwiazdami część 3

Ostatnia, trzecia cęść telewizyjnego show, w którym gwiazdami, gwiazdą był kabaret Paranienormalni! Chodzi oczywiście o program Kręcimy z Gwiazdami ze stacji TV Puls.

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin i Justin Timberlake - Zlot Fanów

Kryspin jest największym idolem Justina Timberlake'a i to do tego stopnia, że jak Timberlake był w Polsce w 2014 roku to stał w kolejce z innymi typowymi Polaczkami (cwaniactwo, kombinatorstwo, narzekanie, kompleksy, wina tuska, wszystko wiem...) żeby móc albo modź chociaż zarzucić okiem na show Kryspina Live!

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin i Siatkówka

Kryspin to zdolna bestia oraz człowiek o wspaniałej sylwetce, wysportowany jest niczym Sasha Grey. Zresztą zobaczcie sami jak Kryspin gra w siatkówkę!

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin i Ruskie Pierogi

Wiecie skąd pochodzą ruskie pierogi, kto je najlepiej gotuje, kto jest mistrzem pierogów ruskich? Oczywiście, że jaśnie pan Mr Pieróg Kryspin!

Skecz, kabaret = Kryspin w Kalendarzu Dżentelmani 2015!

Kryspin ze swoimi babeczkami zaprasza do zakupów, do akcji charytatywnej, a wszystko to pewnego kalendarza z zacnymi facetami, Kryspinem oraz nagim Tomkiem D.

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Skąd wziął się Kryspin

Cała prawa o pochodzeniu Kryspina Wspaniałego!

Skecz, kabaret = Kabaret Dudek - Rozmowa z recepcją

Zobaczcie skecz o rozmowie telefonicznej z recepcją, co sugeruje, że akcja skeczu kabaretu Dudek odbywa się w hotelu. Ale czy aby na pewno? Zobaczcie, a się dowiecie! Oczywiście polecam, bo jest to inna nieco forma kabaretowa od tej prezentowanej współcześnie. Czy lepsza? Oceńcie sami, ale to na pewno kwestia gustu i poczucia, rodzaju humoru!

Skecz, kabaret = Maciej Stuhr - Rozmowa Telefoniczna

Trzeba rozmawiać, warto rozmawiać!

Stat4u