Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Kryspin w Kalendarzu Dżentelmani 2015!

Kryspin w Kalendarzu Dżentelmani 2015!
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 4.40
kategoria: Paranienormalni | unikalnych odsłon: 1302 | dodano: 06-12-2014
Opis skeczu
Kryspin ze swoimi babeczkami zaprasza do zakupów, do akcji charytatywnej, a wszystko to pewnego kalendarza z zacnymi facetami, Kryspinem oraz nagim Tomkiem D.
Skecz powiązany jest z tagami: kryspin, paranienormalnin, kalendarz, dżentelmeni.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Mariolka i Kalendarz Dżentelmani - Ale Ciacha!

Mariolce Krejzolce wpadły w ręce zdjęcia niezłych męskich ciach jak np. Robert Lewandowski czy Wojtek Szczęsny. Czy Mariola umarła z zachwytu i dostała niekontrolowanego or... origami :) ?

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin i Justin Timberlake - Zlot Fanów

Kryspin jest największym idolem Justina Timberlake'a i to do tego stopnia, że jak Timberlake był w Polsce w 2014 roku to stał w kolejce z innymi typowymi Polaczkami (cwaniactwo, kombinatorstwo, narzekanie, kompleksy, wina tuska, wszystko wiem...) żeby móc albo modź chociaż zarzucić okiem na show Kryspina Live!

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin i Siatkówka

Kryspin to zdolna bestia oraz człowiek o wspaniałej sylwetce, wysportowany jest niczym Sasha Grey. Zresztą zobaczcie sami jak Kryspin gra w siatkówkę!

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin i Ruskie Pierogi

Wiecie skąd pochodzą ruskie pierogi, kto je najlepiej gotuje, kto jest mistrzem pierogów ruskich? Oczywiście, że jaśnie pan Mr Pieróg Kryspin!

Skecz, kabaret = Kryspin w Rajdzie Dakar z Sonikiem

Znacie Rafała Sonika? To taki gigant startujący w rajdach terenowych, który daje sobie w tym męskim sporcie bardzo dobrze radę. Pojawił się jednak pewien problem ponieważ wyrosła nam nowa gwiazda motorsportu będąca Kryspinem! Były plotki, że Kryspinos będzie jedynie dublerem Sonika, ale życie pokazało, że jest on o wiele lepszym rajdowcem dakarowcem kryspinowcem!

Skecz, kabaret = Kryspin dzwoni na Rajd Dakar do Rafała Sonika

Doskonała współpraca Kryspina z Rafałem Sonikiem przynosi efekty. Tylko dzięki "fachowej" pomocy Kryspina można zostać liderem Dakaru :))

Skecz, kabaret = Kryspin jedzie na Dakar! Prawie.

Kryspin trenuje swoje umiejętności jazdy na quadzie i szykuje się do zbliżającego się Rajdu Dakar. Rafał Sonik pozwala mu przejechać się swoją dakarówką. Zobaczcie, jak poradził sobie Kryspin!

Skecz, kabaret = Konfrontacja dwóch samców alfa - Kryspin i Rafał Sonik

Kryspin Krisperson, samiec alfa i człowiek orkiestra oraz Rafał Sonik, człowiek z osobowością zwycięzcy i ... samiec alfa. Spotkanie dwóch silnych osobowości, czy uda im się dojść do porozumienia? Czy Rafał zabierze Kryspina na Dakar?

Skecz, kabaret = Kryspina jazda po grzybkach

Kryspin, grzybki halucypki i quad. Jak to się skończy?!

Skecz, kabaret = Kryspin, Paranienormalni i Rafał Sonik, czyli superprodukcja roku!

Kryspin dublerem Rafała Sonika w Rajdzie Dakar? A może jego konkurentem? Już wkrótce pierwszy odcinek superprodukcji, która zmieni oblicze motorsportu!

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin na Koniu w czasie wakacji

Kryspin czyli bardzo zryta postać kreowana przez Igora Kwiatkowskiego z kabaretu Paranienormalni w tym skeczu postanowił w ramach wakacji pośmigać na koniku. A że on sam również wygląda jak koń albo gorzej to musiał być to widok kosmiczny.

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin na Święta 2012

Występ Kryspina do swoich fanów w związku ze Świętami Bożego Narodzenia 2012 !

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin Shot czyli Super Żart

Kolejna odsłona przygód Kryspina czyli jednej z twarzy Igora Kwiatkowskiego z kabaretu Paranienormalni !

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin jako Skoczek Narciarski

Jak się okazuje popularny Kryspin poza tym, że jest mega przystojny to również jest gibki jak plastelina, zwinny jak gepard i giętki jak Mama Madzi na rurze. Taki oto talent nie może się marnować więc ów zawodnik postanowił wypełnić lukę po Adamie Małyszu i zostać wielkim skoczkiem narciarskim ! I do tego daje wywiady lepsze niż Piotr Żyła !

Skecz, kabaret = Paranienormalni - Kryspin i Pączek (Tłusty czwartek)

Wczoraj tzn. 7 lutego 2013 był tłusty czwartek i pewnie wszyscy się nieźle nawpierniczali pączków, chrustu, faworków, śledzi i makreli. A jak myślicie - ile pączków zjadł Kryspin ? Czy Kryspin jest pączkiem ? Czy do Kryspinowej zęboczaski zmieściło sie pitnoście pączków na raz ?

Stat4u