Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Lek Na Raka Decancerin Plus (Parodia Reklamy)

Lek Na Raka Decancerin Plus (Parodia Reklamy)
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 2.50
kategoria: Pozostałe | unikalnych odsłon: 453 | dodano: 09-01-2017
Opis skeczu
Już niedługo być może pojawią się leki na raka. Razem z nimi na pewno pojawią się reklamy leków na raka. Które z pewnością będą rewelacyjne…
Skecz powiązany jest z tagami: reklama, parodia, rak, nowotwór, decancerin plus.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Kabaret Szarpanina - Parodia Reklamy Papy (Śmierdzi Ci z papy ?)

Wali Ci z Papy ? No to umyj dziadu Pape wspaniałym środkiem Papa Dens ! Muszę przyznać, że ta poradia w wykonaniu Szarpaninki jest naprawdę dobra - wszystko się zgadza jak to mawiają jurorzy programu Must Be The Music Tylko Muzyka.

Skecz, kabaret = Kabaret Świerszczychrząszcz - Uginal - Parodia reklamy leku na potencję

Dookoła co raz więcej reklam środków, które mają wspomagać męską potencję, pierwszą wolną erekcję itd. Niestety producenci takowych środków nie wiedzą, że są ludzie, którzy mają problem odwrotny, przeciwny...

Skecz, kabaret = Kabaret Skeczów Męczących - Ksiądz Janusz

Wspaniała wizytówka wszechstronnego Księdza Janusza i jego usług w rytm hitu "Naucz Mnie" niejakiej Sarsy! Śluby, kazania, chrzciny, pogrzeby, kontakt z ministrantami. Polecam!

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Rak - to się leczy!

Kabaret Neo-nówka dołączył do akcji walki z rakiem. Czy raka można zwalczyć uśmiechem, śmiechem, stand-upem i kabaretem :) ? Na pewno tak, bo pogoda ducha jest mega ważna w naszym życiu. My również popieramy akcję i zapraszamy na www.rak.tosieleczy.pl !

Skecz, kabaret = Antoni Syrek-Dąbrowski - Sierpień czyli guz mózgu Antosia...

Świetny program jednego z najlepszych polskich stand-uperów, komików - Antka Syrka, który opowiada autentyczne przeżycia, których doświadczył odkąd okazało się, że coś mu odwaliło, był mega wesoły i szczęśliwy non stop, a winowajcom był - nowotwór mózgu. Czy Antoś wyszedł z tego czy już balansuje na krawędzi i czeka na kostuchę? Mimo iż historia prawdziwa, a temat poważny i smutny to jest - jak to u Syrka - bardzo śmiesznie!

Skecz, kabaret = MultiBank - Zajebista lokata

Nie Super Hubert tylko zajebista lokata !

Skecz, kabaret = mBank - na planie reklamy

Czy to Piotr Adamczyk ? Eeee nie chybaaa nieee ;)

Skecz, kabaret = Kabaret Mumio - Reklama Plusa Kubala

Reklama sieci komórkowej Plus GSM (notabene niedawno kupionej przez właściciela Polsatu - Pana Zygmunta Solorza) w wykonaniu kabaretu MUMIO, w której słowem klucz jest... Kubala. W tym momencie pozdrowienia dla Jarka Kubali z Jaworza obok Bielska - Białej.

Skecz, kabaret = Ani Mru Mru - Oranżada Hellena

Cudze chwalicie swego nie znacie.... i tak oto Ani Mru Mru zachwala, a właściwie reklamuje Oranżadę Hellena ! Jak Wam się podoba Waldi Wilkołek w roli D'Artagnana ?

Skecz, kabaret = Smajlsi polecają NewAbraTV

Kabaret Smile wraz z Marilynem Mansonem polecają Jutubowy kanał NewAbraTV gdzie faktycznie można znaleźć sporo kabaretów w jakości HD. Znajdziecie je oczywiście również w serwisie www.kabaretos.pl !

Skecz, kabaret = Wspaniałe produkty - I tak Cię na to nie stać

Nie każdy filmik musi być normalny, bo w końcu chore umysły zmieniają świat!

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Próba Generalna

Czy wspaniały, klasyczny aktor może zagrać w gooownianych, dennych reklamach? Okazuje się, że tak tylko czy aby na pewno tak postępować?

Skecz, kabaret = Kabaret Pod Wyrwigroszem - Casting Do Reklamy (Sabat Czarownic 6 Na Kadzielni w Kielcach 2015)

Jeżeli ktoś z Was chciałby wystąpić w reklamie to musi przejść odpowiedni casting więc tutaj możecie zobaczyć jak taki kasting wygląda, przebiega, wybiega....

Skecz, kabaret = Kabaret Pod Wyrwigroszem - Donald marzy - Jozin z Bazin (Tuliszków 2008)

Pamiętacie Jozina z Bazin?Kazdy chyba zna tą szczególną piosenke kabaret Pod Wyrwigroszem zinterpretował ja po swojemu zabawnie wplatujac w to politykę.Odegrał rolę znanych czeskich muzyków w jeszcze bardziej zwariowany spsosb Zobaczcie sami co z tego wynikło

 

Naprawde warto

Skecz, kabaret = Największe zjeby w Polsce - parodia Idola i nie tylko

Co tutaj wiele by gadać - ten filmik jest po prostu popierdzielony...

Stat4u