Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Maciej Stuhr - Rozmowa Telefoniczna

Maciej Stuhr - Rozmowa Telefoniczna
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 0.00
kategoria: Maciej Stuhr | unikalnych odsłon: 640 | dodano: 11-11-2016
Opis skeczu
Trzeba rozmawiać, warto rozmawiać!
Skecz powiązany jest z tagami: stuhr, telefon, rozmowa, rozmowa telefoniczna.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Maciej Stuhr - Porównanie rozmowy telefonicznej mężczyzny i kobiety

Maciek Stuhr postanowił podjąć się ryzykownego zadania, które związane jest z zadarciem z tzw. płcią piękną. Próba jest o tyle niebanalna, że kobiety w pewnych sytuacjach czują się jak ryba w wodzie, a jedną z nich jest zrzędzenie przez telefon yyy tzn. rozmawianie rzecz jasna :) Porównajmy więc jak ten oto proces wygląda w przypadki facetów, a jak w przypadku babeczek.

Skecz, kabaret = Maciej Stuhr - Bezpłciowe rozmowy telefoniczne (Kabareton Opole 2012)

Swojego czasu Maciek Stuhr na festiwalu w Opolu przedstawił bardzo dobry skecz, w którym odniósł się, porównał rozmowę przez telefon w wykonaniu kobiety oraz mężczyzny. Wydawało się, że temat ten został całkowicie wyczerpany jednak jak pokazało samo życie istnieje jeszcze jeden rodzaj rozmowy telefonicznej - rozmowa bezpłciowa z wysokiej jakości automatami.

Skecz, kabaret = Kabaret Dudek - Rozmowa z recepcją

Zobaczcie skecz o rozmowie telefonicznej z recepcją, co sugeruje, że akcja skeczu kabaretu Dudek odbywa się w hotelu. Ale czy aby na pewno? Zobaczcie, a się dowiecie! Oczywiście polecam, bo jest to inna nieco forma kabaretowa od tej prezentowanej współcześnie. Czy lepsza? Oceńcie sami, ale to na pewno kwestia gustu i poczucia, rodzaju humoru!

Skecz, kabaret = Kryspin dzwoni na Rajd Dakar do Rafała Sonika

Doskonała współpraca Kryspina z Rafałem Sonikiem przynosi efekty. Tylko dzięki "fachowej" pomocy Kryspina można zostać liderem Dakaru :))

Skecz, kabaret = Maciej Stuhr - Komentatorzy piłkarscy

Maciek Stuhr zaprezentuje Państwu troszkę konkretnych, zwięzłych, ale i zabawnych informacji na temat naszej rodzimej polskiej piłki nożnej. Dodatkowo artysta odnosi się do wielu specyficznych komentarzy jakie faktycznie w życiu realnym można było usłyszeć w polskiej telewizji z ust piłkarskich komentatorów.

Skecz, kabaret = Maciej Stuhr - Wiesio P.

Znacie Wiesia Pe ? Jeżelnie nie (ale rym!) to najwyższy czas !

Skecz, kabaret = Grupa AD HOC, Maciej Stuhr i Mikołaj Cieślak - 2 x 2 Głowy (28 PAKA 2012)

Świetna improwizowana zabawa kabaretowa pomysłu, prowadzenia Grupy AD HOC, w której udział wzięli Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Maciek Stuhr. Wyszło jak to zazwyczaj w przypadku AdHoców bywa - zajedwabiście !

Skecz, kabaret = Grupa AD HOC i Maciej Stuhr - TV Shop (28 PAKA 2012)

Jak głosi opis skeczu na JuTuBQ : "Gra improwizowana TV shop to parodia telezakupów. Publiczność wybiera jeden z dwóch przedmiotów który mają sprzedawać aktorzy i problem z którym nie może poradzić sobie jeden z aktorów. Gościnnie na scenie z Grupą AD HOC wystąpił znany aktor Maciej Stuhr...".

Skecz, kabaret = Maciej Stuhr - Gustaw Holoubek

Zastanawiam się czy nazwisko naszego bohatera czyli Holoubek to po prostu celowe przekręcenie nazwiska Gustawa Holubka żeby w razie czego można było powiedzieć, że to chodziło o Holoubka, a nie o Holubka ? A może jest w tym inny sens ? Bo sami popatrzcie: Holoubek to po rozbiciu Holo i Ubek, a Holo to prawie jak Halo więc mamy HaloUbek. Wieć podsumowując to wszystko wychodzi na to, że chodzi o Ubeka telefonistę lub o Gustawa, który współpracował ze służbami i dzwoniąc do nich witał się słowami: "Halo Ubek ?!".

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Śledztwo w sprawie kradzieży kuny

Panowie Cieślak i Górski poszukują spracy kradzieży syberyjskiej kuny, która jak można się już domyśleć z szyku zdania - została skradziona. W tym celu przesłuchiwani zostają Maciej Maciek Stuhr, Marcin Wójcik i Michał Wójcik z Ani Mru Mru, Tomek Tomasz Jachimek. Zawodowa scenka kiedy Panowie z Mru Mra informują, że nie są braćmi, a Cieślakus reaguje "o godzinie 22.50 zaczęło się przesłuchanie sióstr Wójcik". Na te słowa chłopaki informują, że nie są ani braćmi ani siostrami, a Cieślak ciągnie dalej swoje show "Oooo gejowskie małżeństwo" ! Są kurna Mistrzami Świata !

Skecz, kabaret = Maciej Stuhr - Pralka (10-lecie Ani Mru Mru)

W tym skeczu niesposób usiedziec spokojnie w miejscu. Maciej Stuhr przesdstawia zabawną scenkę w sklepie z pralkami. Napotyka tam sympatycznego sprzedawcę, który demonstruje mu działanie takowej pralki. Całą scenkę przedstawia sam Maciej odgrywając zarówno rolę sprzedawcy, który w nietypowy sposób opisuje działanie pralki jak i klienta, który chce kupić pralkę. Bardzo dobry skecz i naprawde można się uśmiać polecam.

Skecz, kabaret = Maciej Stuhr - Tłumacz (Qrva tak tu niewyraźnie piszą!) [Kabaret Po Żarcie]

Zwróciłeś kiedyś uwagę jak tłumaczone są zagraniczne filmy na nasz język ? Rozumiem granice dobrego smaku, nazwijmy to cenzury wulgarności, ale często jest to naprawdę kpina. Chodzi oczywiście o sytuacje kiedy w angielskim słyszymy fuck na fucku i inne przekleństwa, a polski lektor prezentuja nam standardowe, kulturalne tłumaczonko. Co tu dużo gadać - ten skecz w wykonaniu Maćka Sturha doskonale obrazuje owe sytuacje. Skecz znany również pod nazwą Fakerzy !

Skecz, kabaret = Maciej Stuhr - Kim Jestem ? Jestem zwycięzcą!

We Are The Champions w wykonaniu Maćka Stuhra w ramach bajeranckiej bajeczuniuniusi o KurczaczQ Malutkim :)

Skecz, kabaret = Andrzej Grabowski - Rozmowa telefoniczna

Znany mimo wszystko nie tylko z roli Ferdka Kiepskiego pan Endrju Grabowski w tym skeczu odgrywa scenę rozmowy telefonicznej z babką. Wystąp został zarejestrowany jak sam Andrzej mówi u Piotrka Bałtroczyka, którego jeśli nie znamy to... niewielka strata.

Skecz, kabaret = Telefon do Agencji Towarzyskiej z poligonu wojskiwego

Pewien spragniony miłości żołnierz postanowił zadzwonić do kościoła czy mógłby go umiłować jakiś ksiądz dobrym słowem i braterskim przytuleniem. Niestety się nie dowdzwonił wobec czego postanowił zadzwonić do agencji towarzyskiej czyli dla pełnej jasności miejsca zawanego również burdelem. W trakcie omawiania różnego rodzaju warunków usługi, którą zapragnąły pewne panie mieć w sobie zaprzyjaźnił się nieomalże z jednym gościem - śmiechu było co niemiara.

Stat4u