Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Neo-Nówka - Heniek i Czesiek jako bezrobotni z inicjatywą

Neo-Nówka - Heniek i Czesiek jako bezrobotni z inicjatywą
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 2.60
kategoria: Neo-NĂłwka | unikalnych odsłon: 1805 | dodano: 12-05-2013
Opis skeczu
Czesiu i Heniu od lat dają radę sobie w każdej sytuacji w myśl hasła Co Ty Gadasz ?!
Skecz powiązany jest z tagami: bezrobotny, neo-nĂłwka, heniek, czesiek, urząd, urzędy, biurokracja, urzędnik, bezrobocie, bezrobotni.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Własna firma (Heniek i Czesiek)

Każdy może założyć firmę i dzięki temu stać się przedsiębiorcą w kraju o nazwie Polska. Niestety pewnie dość szybko ten sam kraj go zwyczajnie udupi i firma padnie ! Zobaczcie więc jak Henryk Brzeziniak i Czesiek Dekarz chcieli się załatwić, wysikać i trafili na bardzo przyjaznego i ładnie pachnącego urzędnika.

Skecz, kabaret = Neo-NĂłwka - Heniek i Czesiek w gminie w sprawie cateringu

Heniu i Czesiu poszli do gminy żeby zając się biznesem związanym z cateringiem, bo przecież Wójt to obywatelom obiecał. Niestety okazało się, że Wójt obiecuje tylko przed wyborami, a tak naprawdę obsługę cateringu dostanie rodzina Wójta. Tak to już w Polsce jest i nie tylko w kabarecie....dowiemy się również, że ojcieć Henryka czy tam Cześka zginął w II i III Wojnie Świastowej Pod Grunwaldem gdzie go trzepnął Krzyżak na niemieckich blachach ! Warto znać kawał historii !

Skecz, kabaret = Neo-NĂłwka - Organizowanie koncertu Madonny w Polsce

Manager Madonny chciał na jednym z polskich stadionów zorganizować koncert gwiazdy jednak natrafił na polską urzędniczkę oraz jej mistrzowskie umiejętności biurokratyczne. I w ten sposób koncert Madonny w Polsce stanął pod wielkim znakiem zapytania, a do tego termin blokował Michael Jackson.

Skecz, kabaret = Formacja Chatelet - Urząd Pracy

Przychodzi BuBa do Urzędu Pracy i od razu na dzień dobry się wcisnąl na chama, bo usłyszał dziurkę między proszę, a nie wchodzić. A jak Buba słyszy dziurkę to od razu wchodzi ! I tak oto mamy spór o to o kim jest Pszczółka Maja Zbysia Wodeckiego !

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - Heniek i Czesiek

Postać Heńka i Cześka (tutaj pozdrowienia dla tzw. Hyńka czyli Michała Żółtowskiego z Żywca - straszna z niego menda i kanalia oraz kawał ...., ale tak naprawdę to poczciwy przyjaciel) to sztandarowe postacie z repertuaru kabaretu Neonówka. Panowie Gawliński i Żurek w tych rolach dają radę równie doskonale jak Górski i Cieślak z kabaretu Moralnego Niepokoju w postaci Romka i Gwidona. Hynieeeeeek przelewoj !

Skecz, kabaret = Paranienormalni - kabaret Świetlówka przedstawia: Heniek i Czesiek

Kabaret Paranienormalni przedstawia parodię kabaretu Neo-nówka korzystając z ich niegdyś sztandarowych postaci czyli Czesia i Heńka. Trzeba przyznać, że prawdziwy fan Neonówki rozpozna w tym skeczu bardzo wiele charakterystycznych elementów z nimi związanych. I nie koniecznie chodzi o bardzo wyraźne elementy jak Co Ty gadasz.

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Czesiu i Heniu poszukują pracy

Prace jakąś warto mieć co by zawsze w kieszeni były jakieś drobniaki na winko i bułkę z denaturatem. Czyż nie :) ?

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Własny Biznes

Heniu i Czesiu zostajo przedsiębiorcamY!

Skecz, kabaret = Neo-NĂłwka - Heniek i Czesiek w Warszawie

Dwie wspaniałe osobistości czyli Heniek i Czesiek wybrali się do stolicy Polski, a tam się dziejo rzeczy niestworzone....

Skecz, kabaret = Kabaret z Konopi - ZUS (Odlotowe Manewry Kabaretowe 2012)

Jak wiadomo ZUS w Polsce działa cudownie, rewelacyjnie, jest wspaniały, fantastyczny, ambastyczny, a nawet i wniebowzięty. Tzn. na bank wniebowzięci są ludzie, którzy tam pracują, ciupią w pasjansa, zarabiają kupę kasy, mają wyczesane siedziby i jeżdżą sobie na zajedwabiste imprezki za pieniądze płacących składki czyli nas - Polaków. Ten skecz mówi wszystko - ZUS w Polsce jest Bogiem, panuje tam biurokracja, ma na w doooopie i doskonale wie, że emerytury w Polsce to fikcja i żenada. Na koniec dowiadujemy się co oznacza skrót ZUS - Zaufaj Ubezpiecz Spierd... :-) !

Skecz, kabaret = Kabaret Made In China - Kibic w Urzędzie Zatrudnienia

Wiele ludzi uważa, że kibice to tylko łysi zadymiarze, idioci, członkowie ustaw, karki, absy, głupki po zawodówce. Oczywiście tych bredni i stereotypów jest wiele, ale jak pokaże Wam ten skecz - Kibic też człowiek ! W jaki sposób niby to ? A tak, że zobaczycie jak sobie doskonale daje radę kibic w biurze związanym zatrudnieniem i jak to kibic walczy z biurokracją !

Skecz, kabaret = Kabaret z Konopi - ZUS (Przewałka 2012)

Skecz o kochanym ZUSIKU zaprezentowany podczas Festiwalu Przewałka w 2012 roku w Wałbrzychu. Pamiętajcie, że Polska to cudowny kraj, polscy politycy są uczciwi, nikt nie kradnie, polskie emerytury są bardzo dobre, a Tusk spełnia wszystkie obietnice, a nawet i więcej !

Skecz, kabaret = Kabaret Skeczów Męczących i Formacja Chatelet - Robert Lewandowski i PIT (Dzięki Bogu Już Weekend)

Zobaczcie jak Robert Lewandowski przyszedł do urzędu złożyć PIT, a tam spotkał Michała Pałubskiego z formacji chatelet, który nie jest już pindzią i nie jest już Bubą. Bo tak jest piękniej !

Skecz, kabaret = Kabaret Moralnego Niepokoju - Wycinka drzew, biurokracja, urzędowy King Kong

Jak będziecie chcieli wyciąć sobie w ogrodzie jakieś drzewa, bo np. nie da się podciągnąć prądu to zapewne jakiś urzędas zrobi Wam problem i zabroni. Ale sposobem wszystko da się osiągnąć, trzeba tylko takiej biurokratycznej mendzie wjechać na ambicje....

Skecz, kabaret = Kabaret z Konopi - ZUS 2018 (Letnia Ambasada Humoru 2018)

ZUS-ik nasz kochany, w tym kraju, w Polsce, to właśnie ZUS jest Bogiem, a nie Zeus!

Stat4u