Kabarety, Stand-Up

Kabarety i Stand-up


Neo-nówka - Ksiądz i Kościelny 2015

Neo-nówka - Ksiądz i Kościelny 2015
Zagłosuj :
6 5 4 3 2 1
Śr. głosów : 3.58
kategoria: Neo-NĂłwka | unikalnych odsłon: 3322 | dodano: 10-02-2015
Opis skeczu
Najnowsza wersja skeczu o Księdzu i Kościelnym, którzy dyskutują o tym co się we wsi dzieje, kto z kim śpi, kto na kim (Kim Dżong Ciul czy jak mu tam?), ile klas ksiądz skończył i dlaczego 4 podstawówki, na którym boku śpi cygan i czym merda pies jeśli to nie ogon. Do tego jeszcze pojawia się motyw Pani, która była hostessą w ubojni, a potem była afera folia parówka, folia parówka... I niech ktoś jeszcze raz powie, że Roman Żurek jest normalny!
Skecz powiązany jest z tagami: paciaciaki, neo-nĂłwka, ksiądz, kościelny, kościół, wieś.
Skomentuj filmik!

Podobne skecze, kabarety i stand-up

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Skecz ksiądz i kościelny w programie Kuba Wojewódzki

Skecz wykonany w programie Kuby Wojewódzkiego jeszcze z Michałem Paszczykiem. Ciekawostką jest to, że w ów występnie sam Jakub Wojewódzki zagrał gosposię księdza ;)

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Ksiądz i kościelny (Seks, alkohol i książki)

Kolejna wersja świetnego skeczu Neonówki o kościelnym i księdzu oraz wszystkim tym co dzieje się na parafi czyli np. poruszany jest temat paciaciakowej i jej dzieci - paciaciątek, które biegają paciaćaj, paciaćaj ! Jest to bardzo specyficzna rodzina związana ze szwalnią, kioskiem ruchu, ubojnią, pksem, blacharką, psem oraz parówkami, gdzie nawet dwie poszły bez foli !

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Ksiądz i Kościelny 2016 (15-lecie kabaretu Neo-Nówka - Schody do Nieba)

Najnowsza, świeżutka wersja opowieści o księdzu oraz niesamowitym Kościelnym! Badajcie co to się dzieje na parafii!

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Ksiądz i kościelny (Jedna z najlepszych wersji)

Paciaciakowa ta od tego Paciaciaka najstarsza tego syna pierwszego brata tego córka tego najstarszego co ona miała tego tą siostrę taką drugą ona z tym pierwszym wyszła za tego drugiego jak ona wróciła do niego kiedy on poszedł jak go nie było kiedy oni byli razem wtedy jak ona wracała do niego co wrócił z powrotem ona później poszła do niego tego takiego miała i siostra takiego brata później miała a ten brat miał też brata i oni we dwójkę mieli jeszcze jednego brata i ta siostra miała dziadka... czyli Ksiądz i Kościelny w jednej z the best wersji !

Skecz, kabaret = Kabaret Neo-nówka - Ksiądz i kościelny w 1 pliku (Kabaretowa Noc Listopadowa)

Kabaret Neonówka nie boi sie krytyki innych tworzy często skecze kontrowersyjne. Jak w tym wypadku gdy parodiuje księdza i kościelnego.Zabawne teksty uroczy kościelny który wie wszystko o wszystkich zreszta sami zobaczcie i oceńcie jak dla mnie bomba

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Ksiądz i kościelny

Chyba najlepsza wersja skeczu, w którym Radek Bielecki wciela się w rolę Księdza, a Roman Żurek - Kościelnego. I tak oto ów kościelny przychodzi do swego szefa - Księciunia aby uprzejmie donosić o tym co się we wsi dzieje. Tłumaczenie kościelnego na temat tego, która to jest Paciaciakowa, opowieś o jej pracy przy parówkach gdzie 2 poszły bez folii czy też pracy jako hostessa w ubojni, wspomnienia paciaciątek (paciaciaj paciaciaj !) i inne opowieści dziwnej treści Romana Żurka są po prostu niemożliwe :-) MiSZCZ !

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Ksiądz i kościelny (jeszcze inna wersja)

Jeszcze jedna wersja skeczu o kościelnym i księdzu w wykonaniu świetnego kabaretu - Neo-nówka (tak się to kurna pisze, a nie Neonówka) :-) Rin tin tin tin ! I tak właściwie trzeba zaznaczyć, że jest to chyba najlepsza wersja tego skeczu, zresztą sami zobaczycie. Trzeba przyznać, że Roman Żurek i Radek Bielecki mają fantazję - zaś na końcu zdania - odważnie !

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Kościelny Song (Bananowy Song)

Piosenka w wykonaniu wesołych księży o ich własnych parafiach, a wszystko to w rytm hiciora Bananowy Song !

Skecz, kabaret = Kabaret Młodych Panów - Moja Parafia (Bananowy Song)

Bananowy Song w wersji kościelnej, kabaretowej!

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Paciaciaki na Pielgrzymce (Pielgrzymka do miejsc śmiesznych)

Paciaciaki to bardzo poczciwa rodzina, która lubi biegać po podwórku, po poliu i wołać paciaciaj, paciaciaj, patataj, patataj.... tak przynajmniej zawsze twierdził Roman Żurek za czasów kiedy był kościelnym u pewnego księdza co i ze sześć klas skończył. Taki był z niego orzeł. Pozostały więc Paciaciakom te religijne klimaty, przyzwyczajenia, pasje, zboczenia i wybrała się rodzina Paciaciaków na pielgrzymkę....

Skecz, kabaret = Neo-nĂłwka - 50 Twarzy Mietka Paciaciaka

Obecnie na ekranach kin słynny jest film o tytule "50 Twarzy Greya", który powstał na podstawie książki o tym samym tytule. Podobno jest to niezły film z elementami erotycznymi, ale ja żem to oglądał i ani razu, mi gaci nie targało. Są lepsze filmy tego rodzaju - wiem co mówię, Ty również zboczuszku Ty, a Tomek D. na pewno już trzepie. Wróćmy jednak na ziemię ze świata Onana Barbarzyńcy i zauważmy, że Neonówka proponuje nam naszą własną, rodzimą, polską wersję tegoż filmu, która mówi o 50-ciu twarzach Mietka Paciaciaka, który jest ogierem ognistym!

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Ksiądz część 1

Doskonały skecz Neonówki przedstawiający Radka Bieleckiego jako księdza oraz Romana Żurka jako kościelnego. Trzeba przyznać, że fantazja chłopaków z Neo-nówki jest ostro zryta jak przysłowiowy beret.

Skecz, kabaret = Neo-nówka - Ksiądz część 2

Druga odsłona skeczu o księdzu i kościelnym, w którym ta druga niesforna postać prowadzi niezwykle interesujący dialog z duchownym (nie chodzi o tego z Archiwum X jakby Śruba pytał), duspasterzem, pasterzem ludzkich dusz, kolędomanem czy jak kto tam woli...

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Życie na Wsi część 1

Cała prawda o życiu na wsi!

Skecz, kabaret = Neo-Nówka - Życie na Wsi część 2

Dalszy ciąg prawdy objawionej na temat Wsi i życia na niej!

Stat4u